NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Po pandemii będzie jak w PRL-u? Sensacyjny pomysł rządu – jaki?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rząd ma nowy pomysł dla branży gastronomicznej. : To bon żywnościowy

Restauracja w czasie pandemii, zdjęcie ilustracyjne
Restauracja w czasie pandemii, zdjęcie ilustracyjne / Źródło: Shutterstock FOTOFILIA Maciej Pazera
RMF FM informuje, że w rządzie rozważany jest nowy sposób wsparcia branży gastronomicznej. To bon żywnościowy, który miałby być zachętą do częstszego korzystania z usług gastronomicznych.

Jak precyzuje rozgłośnia, nowe pomysły mają zostać zaproponowane podczas rozmów  z branżą gastronomiczną. Wśród pomysłów pojawiło się np. wprowadzenie obniżonego VAT-u dla tego sektora, czy też tzw. bon żywnościowy.

Bon żywnościowy miałby być finansowany w połowie przez pracodawcę i w połowie przez państwo. Przykładowo, podaje RMF FM, pracodawca dałby swoim pracownikom bon w wysokości 100 zł, a rząd dołożyłby do tej kwoty drugie tyle lub więcej, by bon miał ostateczną wartość 200-300 zł. Taki bon byłby później wykorzystywany do zamawiania jedzenia w trybie na wynos, co zdaniem pomysłodawców, byłoby impulsem dla branży gastronomicznej.

Lockdown w całej Polsce. Nowe zasady od 20 marca do 9 kwietnia

Przypomnijmy, że branża gastronomiczna działa jedynie w systemie jedzenia na wynos już od jesieni ubiegłego roku. Jak w środę 17 marca poinformował , od 20 marca do 9 kwietnia na terenie całej Polski będą obowiązywały nowe, zaostrzone zasady bezpieczeństwa.

Ogólnopolski lockdown oznacza, że do grona zamkniętych sektorów dołączają znów m.in. galerie handlowe, baseny, kina, teatry, muzea, hotele, czy siłownie. Minister nie wykluczył również dalszych restrykcji, np. zamykania branży kosmetycznej, czy fryzjerskiej, gdyby sytuacja pandemiczna wciąż się pogarszała.

Źródło: RMF FM

Po pandemii będzie jak w PRL-u? Sensacyjny pomysł rządu

Zaskakujące, nad czym pracują premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Jarosław Gowin. Okazuje się, że po głowach chodzi im wprowadzenie bonów. Miałoby to pomóc gospodarce w podniesieniu się z kolan po pandemii koronawirusa.

Po pandemii będzie jak w PRL-u? Sensacyjny pomysł rządu
Rząd szykuje pakiet bonów (PAP)

„Fakt” zauważa, że pierwszy krok tak naprawdę został już wykonany. Chodzi oczywiście o wprowadzenie bonu turystycznego na wypoczynek dla każdego dziecka.

Tabloid podaje, że teraz pracuje się nad wdrożeniem kolejnych bonów. Miałyby dotyczyć mieszkań, gastronomii czy nawet służby zdrowia!

Bon mieszkaniowy – pomoc z rządu dla młodych

Koncepcja zakłada wsparcie dla młodych, którzy nie posiadają własnego mieszkania, a ponadto nie stać ich na kredyt. Państwo miałoby dopłacać drugie tyle do wkładu własnego przy zakupie mieszkania na kredyt, a także do wkładu do mieszkania spółdzielczego.

Bon gastronomiczny – najnowszy pomysł Jarosława Gowina

Tutaj wsparcie polegałoby na tym, że pracodawcy przekazywaliby swoim pracownikom bon gastronomiczny do wykorzystania w barach, restauracjach i fast foodach. Możliwości jest wiele, a jedna z nich zakłada, że jeśli pracodawca sfinansowałby bon w wysokości 100 zł, to drugie tyle dokładałoby państwo.

Bon na zasiedlenie – wsparcie na przeprowadzkę

To rozwiązanie tak naprawdę już funkcjonuje. Póki co z takiej pomocy korzystają osoby bezrobotne, które chcą się przeprowadzić do innego miasta za pracą. Wsparcie wynosi dwukrotność średniej pensji, a więc około 10 tys. złotych. Urzędnicy chcą rozszerzyć ten program.

Bon profilaktyczny, czyli masowe badania

Rząd myśli o tym, by po pandemii przebadać wszystkich Polaków po 40. roku życia. Każdy miałby zapewniony bezpłatny pakiet podstawowych badań.

o2.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: