NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PiS obrzydził mi patriotyzm i prawicowość

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

Zawsze uważałem się za patriotę. Nie, swego patriotyzmu nie wyrażałem poprzez noszenie odzieży z wyklętymi ani też nie demolowałem stolicy kraju na Marszach Niepodległości, a nawet nie skandowałem hasła Polska dla Polaków zajadając się przy tym kebabem zrobionym przez przemiłego pana Ahmeda. Uważałem po prostu, że być patriotą to płacić podatki, nie śmiecić, nie niszczyć, znać historię oraz kulturę swojego kraju, chodzić na wybory, uśmiechać się do ludzi i wykonywać inne proste czynności, by nam wszystkim żyło się lepiej. Rządząca partia obrzydziła mi patriotyzm, obrzydziła też prawicę, z którą się identyfikowałem, przywłaszczyła je i podlała swoim cuchnącym sosem.

To nie tak, że patriotyzmu postanowiłem się wyrzec lub też radykalnie zmienić orientację polityczną. Chodzi bardziej o to, co PiS uczynił tym postawom i poglądom przy pomocy swojej potężnej machiny propagandy.

Wszystko w Polsce mamy dziś nasze, narodowe. Narodowe fundacje, narodowych czempionów, narodowe media, narodową kwarantannę, narodowe szpitale, narodowy spis powszechny. Aż chciałoby się dodać „im. Jana Pawła II” lub im. „Lecha i Marii Kaczyńskich”. Tę narodowość podkreśla się wszędzie, gdzie tylko się da, dodaje to słowo do każdego rządowego projektu. Szmaty, jak nazwała flagę UE Krystyna P., nie znajdziemy już w tle na konferencjach prasowych ani w Pałacu Prezydenckim. Nic dziwnego, jest to przecież „symbol unijnej kolonizacji„, a „nie będą nam w obcych językach narzucali, jaki ustrój mamy mieć w Polsce”. Kreowany jest za to kult siły, sprawczości i jedności narodu z Partią, a każdy atak na Partię jest następnie w mediach propagandowych prezentowany jako atak na naród i atak na Polskę. Pojawiają się też wątki mesjanistyczne, a tragedia z 10 kwietnia 2010 roku (lub raczej zamach, jeśli posłużymy się nomenklaturą PiS) to kontynuacja ciężkiego losu narodu polskiego, który Partia – walcząc przy tym z wieloma potężnymi przeciwnikami – próbuje poprawić.

Przeciwnicy PiS stają się przeciwnikami Polski i polskiej sprawy. Nie są już konkurentami politycznymi, w miarę radykalizacji retoryki okazali się oni zdrajcami, Targowicą, sługusami obcych sił, wrogami narodu.

Jarosław K. i dowodzona przez niego partia niezwykle skutecznie wykorzystuje ten pozorny patriotyzm, a w rzeczywistości nacjonalizm i autorytaryzm, do obsłużenia podstawowych ludzkich potrzeb – chęci bycia częścią większej całości, przynależności do silnej wspólnoty, potrzeby bycia docenionym. Jesteśmy my i oni – mówią – a oni chcą odebrać nam naszą Polskę. To, co dotąd się nie udało, to wina onych. I jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego życia, wówczas też jest wina onych. Zwykłopolak może być wreszcie dumny ze swojego zwykłopolactwa, cieszyć się, bo PiS wreszcie dowali tamtym, a tamci to akurat ci, którym się udało choć trochę wybić ponad mierność.

Przy pomocy kłamstw, półprawd i propagandy na nieznaną nigdy wcześniej w historii Polski skalę PiS zyskał monopol na patriotyzm, wypaczył bowiem znaczenie tego słowa, czyniąc je synonimem nacjonalizmu.

Co jednak z prawicowością? Możemy spierać się, czy PiS w ogóle jest prawicą, ale sama rządząca koalicja ma jednak prawicę (i to zjednoczoną!) w swojej nazwie, wyraża także prawicowy, radykalizujący się na przestrzeni lat światopogląd. Pod przykrywką przywiązania do tradycyjnych wartości i ochrony polskiej rodziny znajdziemy jednak kreowanie wrogów na potrzeby wyborcze (LGBT), otwartą wojnę z całymi grupami społecznymi, spełnianie woli Kościoła i propagowanie katolicyzmu, przy czym sam polski katolicyzm jest już raczej zaprzeczeniem tego, czym w teorii i zgodnie z własnym nauczaniem być powinien. W tzw. telewizji publicznej prezenterzy wprost używają w celu zastraszenia elektoratu określenia lewactwo, przywłaszczonego zresztą z korwinizmu.

Oczywiście, gospodarczo i socjalnie PiS jest wręcz zaprzeczeniem prawicy. Sam Mateusz M. w lipcu 2019 r. w Siemianowicach Śląskich przyznał: „PiS ma swoje źródła także w tej lewicowej, PPS-owskiej myśli. Jest również spadkobiercą myśli socjalistycznej i robotniczej”. Agresywna redystrybucja, potężne transfery socjalne, nakładanie dziesiątek nowych podatków nazywanych eufemistycznie opłatami, składkami, daninami. Do tego wzmożona regulacja, brak jakiegokolwiek zaufania do przedsiębiorców, centralizacja, stawianie na gospodarkę narodową, czyli państwowe podmioty – to nie są cechy postrzegane jako prawicowe.

Sam uważam PiS za partię wymykającą się klasycznemu, liniowemu podziałowi na lewicę i prawicę, za partię skrajnie prawicową światopoglądowo i lewicową gospodarczo, czerpiącą z obu tych obozów – w moim mniemaniu – przede wszystkim to, co najgorsze. Za partię, którą można nazwać narodowo-socjalistyczną.

Ale co z tego? PiS, podobnie jak w przypadku patriotyzmu, przywłaszczył sobie także prawicowość na polskiej scenie politycznej. A z wyborcami jest niestety tak, że ten, kto chce uważać się za prawicowca, zagłosuje na tego, kto się sam nazywa prawicą. Kto chce być lewicowcem, zagłosuje na tego, kto nazywa się lewicą.

PiS, niszczący nasz kraj i społeczeństwo, jest antytezą patriotyzmu. I nie jest także prawicą, a jedynie partią używającą obłudy, propagandy, zastraszania wyimaginowanymi wrogami oraz kiełbasy wyborczej do wygrywania kolejnych wyborów, by dalej rozkradać Polskę na nieznaną nigdy wcześniej skalę. To nie jest ani patriotyzm, ani też prawicowość. I nie jest to też lewica. To kaczyzm.

Rządzący tak jednak wypaczyli znaczenie tych słów, tak je przywłaszczyli, że zaczęły być one im przypisywane i z nimi kojarzone w rozumieniu zdecydowanie niezgodnym z pierwotnym znaczeniem. I być może stąd nagły skręt w lewo wśród młodych ludzi – po prostu nie chcą oni identyfikować się z PiS, szukają więc pozornych przeciwności. Partia Jarosława K. obrzydziła patriotyzm, obrzydziła prawicę, swoimi działaniami sprawiła, że zwyczajnie nie chce się być dumnym z Polski, nie chce dla niej pracować, nie chce wyznawać prawicowych wartości.

PiS kiedyś odejdzie, nic nie trwa bowiem wiecznie. Zmiany, które w nas zaszły, mogą być jednak już nieodwracalne. I w tym wszystkim tylko Polski szkoda.

Czytaj więcej: https://magnifier.pl/pis-obrzydzil-patriotyzm-i-prawice/

 

Pis wpż : Polska_wpz

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: