NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mieszkanie poniżej ceny rynkowej? Kup je od wojska

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Wojsko wyprzedaje nieruchomości. Wyjściowe ceny aukcji są dużo poniżej cen rynkowych. To prawdziwa gratka dla osób dysponujących nieco większym kapitałem. Mieszkania są całkiem spore, ceny zaczynają się od kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Mieszkanie poniżej ceny rynkowej? Kup je od wojska

56 mkw. w Warszawie za 260 tys. zł, 45 mkw. w Pułtusku za 120 tys. zł, 107 mkw. w Strzegomiu za 149 tys. zł. To wybrane oferty nieruchomości, które sprzedaje wojsko. Ceny sporo poniżej rynkowych.

 

Agencja Mienia Wojskowego co jakiś czas owego mienia się pozbywa. Właściwie na stronach AMW aukcje prowadzone są bez przerwy, teraz wojsko postanowiło pozbyć się części swoich nieruchomości.

Choć większość lokali nadaje się do kompletnego remontu, ich ceny zachęcają. To prawdziwa okazja dla osób, które dysponują gotówką. Mieszkania można wyremontować i wynająć, albo odsprzedać z zyskiem.

A co dokładnie znalazło się w ofercie? Zacznijmy od Warszawy. Dzielnica Wola, ul. Nowolipki 23. To pod tym adresem Agencja Mienia Wojskowego dysponuje lokalem mieszkaniowym, który właśnie trafił na sprzedaż. Powierzchnia użytkowa to 56,40 mkw.

Przetarg odbędzie się 16 kwietnia. Cenę wywoławczą ustalono na 260 tys. zł, w porównaniu do innych nieruchomości sprzedawanych w Warszawie jest tanio.

Patrzymy dalej, tym razem Bemowo Piskie w woj. warmińsko-mazurskim. Dostępne mieszkanie na ul. Kętrzyńskiego 184. 46,20 mkw. trafiło do przetargu z ceną wywoławczą 65 tys. zł. Przetarg odbędzie się 11 maja.

Dwie nieruchomości w jednym bloku dostępne są na ul. Armii Krajowej 22 w Strzegomiu na Dolnym Śląsku. Powierzchnia większego lokalu to 107 mkw., mniejszego – 57 mkw. Cena wywoławcza tego pierwszego to 149 tys. zł, drugiego – 86 tys. zł. Przetargi startują 21 kwietnia – pierwszy o 10:00, drugi o 12:00.

60 metrów za 100 tys. zł

Jedna z najlepszych okazji to mieszkanie w Leźnicy Wielkiej pod Łodzią (10 km od Łęczycy i Ozorkowa, 30 km od Zgierza i 50 km od Łodzi). Na ul. Osiedle 13 do kupienia jest lokal o powierzchni 61,37 mkw. Cena wywoławcza to 110 tys. zł.

Lokal składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki, WC. Usytuowany jest na drugim piętrze, posiada balkon. Miesięczny czynsz (2 osoby) wynosi ok. 740 zł.

Wracając do woj. mazowieckiego, w Pułtusku dostępne jest mieszkanie w bloku na ul. Wojska Polskiego 36D. Lokal ma 44,70 mkw. – to dwa pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz i przedpokój. Do lokalu przynależy pomieszczenie gospodarcze o pow. 4,80 mkw. Cena wywoławcza: 120 tys. zł.

A to nie wszystkie nieruchomości wystawione na sprzedaż przez Agencję Mienia Wojskowego. Warto przejrzeć jej strony, można znaleźć prawdziwe inwestycyjne perełki.

By przystąpić do przetargu trzeba wcześniej wpłacić wadium, to równowartość 1 proc. wystawionej na sprzedaż nieruchomości.

money.pl
Prezes PKN Orlen przeklinał przez Zespół Tourette'a? Zobacz najlepsze memy – Demotywatory.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: