NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„Dane z Facebooka dotyczące ponad 500 milionów kont znalezionych w Internecie !!”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
4 kwietnia 2021

 NOWY JORK (AP) – W witrynie przeznaczonej dla hakerów znaleziono dane ponad 500 milionów użytkowników Facebooka.

PLIK – Na tym zdjęciu pliku z 15 października 2013 r. Chuck Goolsbee, dyrektor serwisu w centrach danych Facebooka w Prineville, pokazuje serwery komputerowe, które przechowują zdjęcia użytkowników i inne dane na stronie Facebooka w Prineville Ore. Szczegóły z ponad 500 milionów Facebooka Użytkownicy zostali znalezieni w witrynie internetowej dla hakerów. Wydaje się, że informacje pochodzą sprzed kilku lat, ale są kolejnym przykładem ogromnej ilości informacji gromadzonych przez Facebooka i inne serwisy społecznościowe oraz ograniczeń w zakresie bezpieczeństwa tych informacji.opis przetlumaczyla gr przez translator google (Andy Tullis / The Bulletin via AP, File)

Wydaje się, że informacje pochodzą sprzed kilku lat, ale są kolejnym przykładem ogromnej ilości informacji gromadzonych przez Facebooka i inne serwisy społecznościowe oraz ograniczeń w zakresie bezpieczeństwa tych informacji.

Dostępność zbioru danych została po raz pierwszy zgłoszona przez Business Insider. Według tej publikacji posiada informacje ze 106 krajów, w tym numery telefonów, identyfikatory Facebooka, imiona i nazwiska, lokalizacje, daty urodzenia i adresy e-mail.

PLIK – zdjęcie z tego pliku z 25 marca 2018 r. Przedstawia całostronicową reklamę w The New York Times wyświetlaną w Nowym Jorku. W witrynie przeznaczonej dla hakerów znaleziono szczegółowe informacje od ponad 500 milionów użytkowników Facebooka. Wydaje się, że informacje pochodzą sprzed kilku lat, ale są kolejnym przykładem ogromnej ilości informacji gromadzonych przez Facebooka i inne serwisy społecznościowe oraz ograniczeń w zakresie bezpieczeństwa tych informacji.opis zdjecia przetlumaczyla gr przez translator google (Zdjęcie AP / Jenny Kane, plik)

Facebook od lat boryka się z kwestiami bezpieczeństwa danych. W 2018 roku gigant mediów społecznościowych wyłączył funkcję, która pozwalała użytkownikom wyszukiwać się nawzajem za pomocą numeru telefonu po ujawnieniu, że firma polityczna Cambridge Analytica uzyskała dostęp do informacji o nawet 87 milionach użytkowników Facebooka bez ich wiedzy i zgody.

W grudniu 2019 roku ukraiński badacz bezpieczeństwa poinformował, że znalazł w otwartym internecie bazę danych z nazwiskami, numerami telefonów i unikalnymi identyfikatorami użytkowników ponad 267 milionów użytkowników Facebooka – prawie wszystkich z USA. Nie jest jasne, czy bieżący zrzut danych jest powiązany z tą bazą danych.

PLIK – W dniu 1 maja 2018 r. Zdjęcie z pliku, dyrektor generalny Facebooka, Mark Zuckerberg, wygłasza przemówienie na F8, konferencji programistów Facebooka w San Jose w Kalifornii. W witrynie przeznaczonej dla hakerów znaleziono dane ponad 500 milionów użytkowników Facebooka. Wydaje się, że informacje pochodzą sprzed kilku lat, ale są kolejnym przykładem ogromnej ilości informacji gromadzonych przez Facebooka i inne serwisy społecznościowe oraz ograniczeń w zakresie bezpieczeństwa tych informacji. opis zdjecia przetlumaczyla gr prze translator google(Zdjęcie AP / Marcio Jose Sanchez, plik)

„To stare dane, o których wcześniej informowano w 2019 r.” – podała firma z Menlo Park w Kalifornii w oświadczeniu. „Znaleźliśmy i naprawiliśmy ten problem w sierpniu 2019 r.”

apnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: