NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden może nie być w stanie złagodzić napięcia na linii USA-Rosja i nie jest najlepszym przyjacielem „konkurencyjnej Europy” – ostrzega niemiecki dyplomata

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

„Dogmatyczni” Demokraci kontrolujący Biały Dom oznaczają, że USA raczej nie dogadają się z Rosją pod przywództwem prezydenta Bidena, powiedział RT były niemiecki dyplomata Frank Elbe, dodając, że nie jest to również czas dla Europy, aby spuścić gardę.

Biden may not be able to ease US-Russia tension, and he’s not best friend of ‘competitor Europe,’ veteran German diplomat warns
Stosunki między Rosją a USA stają się coraz bardziej „wrogie” i nadszedł czas, aby oba narody powróciły do „współpracy”, zanim świat znajdzie się na krawędzi wojny nuklearnej, powiedział Elbe, były ambasador Niemiec w Polsce, Indiach, Japonii i Szwajcarii, w wywiadzie nagranym w tym tygodniu dla RT DE.

„Bomba nadal tam jest, tak jak w 1962 roku, podczas kubańskiego kryzysu rakietowego”, powiedział Elbe, argumentując, że światowe mocarstwa są „zobowiązane” do prowadzenia „rozsądnej” polityki w stosunkach z innymi narodami, aby uniknąć potencjalnie niszczycielskiego konfliktu.

„W zasadzie nie ma alternatywy dla polityki współpracy, której celem jest budowanie zaufania” – uważa weteran dyplomacji. Elbe obawia się jednak, że istnieje ryzyko, iż konfrontacyjny trend w stosunkach między Moskwą a Waszyngtonem nie zostanie odwrócony pod rządami Bidena.

Partia Demokratyczna znana jest ze swojej „bardzo dogmatycznej tendencji” do bycia bardzo „nieustępliwą” w relacjach z Rosją – zauważył. Szczególnie niepokojący jest fakt, że obie strony wydają się tracić wszelkie pozory szacunku wobec siebie, nawet jeśli chodzi o język dyplomatyczny, powiedział były ambasador.

„W stosunkach między Wschodem a Zachodem jest wiele obelg” – powiedział Elbe, dodając, że „nie jest to język”, który pamięta sprzed 30 lat, kiedy to pojednanie między Waszyngtonem a Moskwą częściowo utorowało drogę do zjednoczenia Niemiec.

Przerwanie tej spirali eskalacji jest wciąż możliwe, powiedział dyplomata, chwaląc decyzję Bidena o zaproszeniu Rosji i Chin do globalnych rozmów na temat klimatu. Wspólna praca nad globalnym problemem może pomóc obu stronom w wypracowaniu bardziej „wyważonej” polityki, przynajmniej jeśli chodzi o język dyplomacji – dodał.

Amerykanie nieszczególnie kochają Europę
Europa z kolei nie powinna bezwarunkowo traktować Waszyngtonu jako sojusznika, tylko dlatego, że nowa administracja amerykańska objęła urząd, ostrzegł Elbe. „Amerykanie są dla nas ważnymi partnerami”, dodał, dodając, że jednocześnie same Stany Zjednoczone mogą „postrzegać nas jako konkurenta, który stoi im na drodze”.

Europa potrzebuje „zjednoczonego frontu” w relacjach z USA, który powinien obejmować zrozumienie faktu, że „Amerykanie nieszczególnie kochają Europę” – powiedział Elbe. Być może nadszedł czas, aby zastanowić się, czy NATO jest nadal „wykonalne” w swojej obecnej formie, dodał.

Najbardziej „rozsądnym” kierunkiem działania dla Europy byłoby utrzymanie „rozsądnego” partnerstwa zarówno z Rosją, jak i z USA, powiedział weteran dyplomacji, dodając, że zwłaszcza niemieccy politycy nie powinni zapominać, że większość Niemców „chce lepszych relacji z Rosją”.

Jego komentarz pojawił się w momencie, gdy niemiecka minister obrony Annegret Kramp-Karrenbauer uzasadniała rosnące wydatki wojskowe swojego narodu utrzymującym się rosyjskim „zagrożeniem”, wśród ciągłych „oczekiwań” USA wobec swoich sojuszników w Berlinie.

Kramp-Karrenbauer, często nazywana w Niemczech AKK, w rozmowie z niemiecką agencją informacyjną RND stwierdziła, że przeznaczanie większych środków na niemieckie wojsko „nigdy nie miało na celu zrobienia przysługi USA”. Przekonywała, że chodzi „o nasze własne bezpieczeństwo i interesy”, wskazując na „rosnące wyzwania”, przed którymi stoi Berlin, w tym te, które – jej zdaniem – stawiają Rosja i Chiny.

AKK przyznała, że „oczekiwania” wobec Niemiec w USA „nadal istnieją” i nie są zależne od konkretnej partii politycznej, która jest obecnie u władzy. Powiedziała również, że Niemcy prawdopodobnie będą w przyszłości odczuwać pewną „presję” ze strony Waszyngtonu, mimo że wycofanie amerykańskich wojsk z niemieckiej ziemi, zarządzone przez ówczesnego prezydenta Donalda Trumpa, jest obecnie najwyraźniej wykluczone.

How the Russian Media Portrays the U.S. Military

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: