NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PiS ma pandemię, media chorych bezobjawowych a ludzie umierają..

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

PiS ma pandemię, media chorych bezobjawowych a ludzie umierają i to nie na COVID. Polska na 5 miejscu na świecie w liczbie zgonów.

PiS ma śmiertelną pandemię, media mainstreamowe sieją informację o fali kolejnych chorych BEZOBJAWOWYCH a ludzie umierają, ponieważ szpitale są obecnie przeznaczone tylko dla COVIDIAN. Łóżka COVIDOWE muszą być wolne, a tych z nowotworem, udarem, podejrzeniem o zawał i tak dalej, to, co? Wykopać pod most? Panie Morawiecki i Niedzielski, pytamy, co z nimi? I na koniec pytanie: a ty, co masz? No ty oczywiście płać składkę zdrowotną, a później, jeżeli będziesz mieść szczęście to żyj dalej. I tak wygląda ta sama sytuacja w Polsce pod rządami PiS z tygodnia a tydzień. Brawo PiS! Brawo TVP! Brawo bezobjawowa pandemia! Brawo wolne łóżka!

Śmierć tu, śmierć tam, śmierć wszędzie. Umarł nauczyciel po zaszczepieniu na COVID-19, ale szczepionka przecież nie jest przyczyną zgonu, prawda? Co dalej? W taki sam sposób zmarł lekarz, pielęgniarka, sąsiad, i setki innych osób, które znamy i których nie znamy i już nie poznamy, bo przecież zmarły. Coraz większa liczba krajów wstrzymuje szczepienia preparatem AstraZeneca ze względu na lawinę niepożądanych odczynów poszczepiennych, w Polsce jednak politycy PiS nie dostrzegają problemu. Bo i jakiego problemu? Ktoś umarł i tyle, wielkie mi halo.

Grupa lekarzy, naukowców i badaczy z całego świata coraz mocniej nawołuje do zaprzestania tego globalnego eksperymentu medycznego pod szyldem COVID-19 ze względu na bezprecedensową liczbę zgonów i wysyp chorób u pacjentów, którzy otrzymali „truciznę” zwaną potocznie „szczepionką” na COVID-19To oczywiste, że w momencie fali zgonów należy natychmiast wstrzymać wszelkie działania powodujące zgony, w tym przypadku eksperyment medyczny. W Polsce eksperyment medyczny określony został przez PiS programem „narodowego szczepienia”. Takich bzdur już dawno nie widziałem, ale jednak PiS nie dostrzega problemu a Polki i Polacy mają szczepić się na gwałt. I w zasadzie jest to gwałt na ciele każdego, kto poddał się szczepieniu.

W porządku, być może komuś życie się znudziło, ma dość walki o swoje, ma dość podążania pod prąd, a może po prostu skończyły się mu pieniądze na nowe prochy i chce odejść z tego świata, więc sięga po „truciznę” na COVID-19. Są jednak osoby, które chcą żyć i jest ich zapewne ponad 95%, dlatego tym wszystkim mówimy po raz kolejny: NIE SIĘGAJCIE PO SZCZEPIONKĘ NA COVID-19, PONIEWAŻ JEST TO NIEPRZEBADANA TRUCIZNA, DO TEGO NIE BYLE JAKA TRUCIZNA, ALE TRUCIZNA mRNA, ZDOLNA TRWALE MODYFIKOWAĆ GENOM CZŁOWIEKA.

Szury? Płaskoziemcy? Rewelacja! Pamiętajcie, że lepiej być przez mainstream określanym mianem szura czy płaskoziemcy a jednak nadal żyć i cieszyć się życiem aniżeli być poklepywanym po ramieniu, przez ten sam mainstream, by po kilku dniach umrzeć po szczepieniu na COVID-19. Oczywiście nie z powodu szczepienia, to tylko taki dziwny zbieg okoliczności i nic więcej, ależ skąd. Jak bym śmiał sądzić, że osoba która przyjęła nieprzebadany preparat i umarła po jego przyjęciu zaledwie w kilka godzin, to umarła przez ów preparat. Ależ skąd to jest nielogiczne!

I w taki o to sposób, dzięki najnowszemu programowi PiS o nazwie: „HolocaustPluS” nasi rodacy umierają na potęgę. W chwili obecnej liczba nadmiarowych zgonów to średniej wielkości miasto, które wymarło z dnia na dzień. Niewiarogodne, co? A jednak PiS potrafi działać w tej materii równie doskonale jak najeźdźcy z I oraz II wojny światowej. Tak na marginesie, czy obecnie w Polsce mamy III wojną światową a najeźdźcą są politycy PiSu? No cóż, interesująca hipoteza.

A teraz czas na twarde dane a więc: obecnie nasz kraj znajduje się na piątym miejscu na świecie w liczbie zgonów na COVID-19Media mainstreamowe bezmyślnie zadają pytanie, które urąga logice a mianowicie: dlaczego tak się dzieje? A co najlepsze, nie mogą znaleźć odpowiedzi na nie. Brawo TVPinfoPolsat, TVN! Dobrze, że jesteście, bo bez was nikt by nawet nie wiedział, że istnieje pandemia. A tak dzięki wam dwadzieścia cztery godziny na dobre możemy słuchać jakże zbawczych informacji o koronawirusie.

To dzięki wam mamy zrujnowaną gospodarkę, nadmiarowe zgony, w zasadzie, jeżeli na przykład jutro rano wstaniemy i otworzymy oczy to zastaniemy kraj w ruinie jak po przejściu globalnego konfliktu. Dziękujemy za to TVPinfo, Polsat, TVN i oczywiście przede wszystkim dziękujemy Prawu i Sprawiedliwości. A więc raz jeszcze to powtórzmy, Polska na piątym miejscu w rankingu światowym pod względem zgonów na COVID-19. PiS to realna dobra zmiana! Czegóż chcieć więcej?

Tytułem wyjaśnienia: nasze rodzime zgony to pewnego rodzaju morderstwa na naszych rodakach, ponieważ oni nie umierali na COVID-19 a jedynie zostawali dopisani do statystyk covidowych. Jaka panuje zasada? Jeżeli ktoś zmarł, ponieważ karetka wiozła go do szpitala przez dwanaście godzin, to zmarł na COVID-19Zawały serca, zatory, zapaści organizmu, nowotwory, udary i wiele więcej, to już nie istnieje, ponieważ wszystko kwalifikowane jest na konto COVID-19.

Wyskoczyłeś z samolotu ze spadochronem, spadochron się nie otworzył a ty utworzyłeś czerwoną plamę na ziemi, to zgadnij, jaka będzie przyczyna śmierci? Tak, brawo! Oczywiście, że COVID-19. Natomiast, jeżeli mamy do czynienia ze zgonem po otrzymaniu szczepienia na COVID-19 to wówczas przyczyną śmierci nie jest COVID-19, czy szczepionka, ale wszystko inne. Czyż to nie jest logiczne? No przecież, że jest zajebiście logiczne.

Tragiczne w tym wszystkim jest to, że dziesiątki tysięcy ludzi, a może już setki tysięcy, zmarło przez działania PiS prowadzące do paraliżu służby zdrowia. Polacy padają jak muchy, statystyki rosną, a PiS i media mainstreamowe dolewają paliwa do ognia pandemii. Nikogo jednak nie obchodzi to, że zgony nie są wynikiem COVID-19 (z wyjątkiem 0,1% do 1%) a są spowodowane tragicznymi w skutkach decyzjami podjętymi przez PiS i nagonkę medialną szerzącą pandemię strachu.

Tak, więc PiS ma śmiertelną pandemię, media mainstreamowe sieją informację o fali kolejnych chorych BEZOBJAWOWYCH a ludzie umierają, ponieważ szpitale są obecnie przeznaczone tylko dla COVIDIANŁóżka COVIDOWE muszą być wolne, a tych z nowotworem, udarem, podejrzeniem o zawał i tak dalej, to, co? Wykopać pod most? Panie Morawiecki i Niedzielski, pytamy, co z nimi? I na koniec pytanie: a ty, co masz? No ty oczywiście płać składkę zdrowotną, a później, jeżeli będziesz mieść szczęście to żyj dalej. I tak wygląda ta sama sytuacja w Polsce pod rządami PiS z tygodnia a tydzień. Brawo PiS! Brawo TVP! Brawo bezobjawowa pandemia! Brawo wolne łóżka!

globalne-archiwum.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: