NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mercola: Transhumanizm odsłonięty pod wpływem terapii genowej Szczepionka „Aktualizacje oprogramowania” dla organizmu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Transhumanizm i przyszłość ludzkości / FROST & SULLIVAN
TN od lat pisze, że technokracja i transhumanizm to pojęcia bliźniacze. Technokracja przekształca społeczeństwo (tj. Wielki Reset), a transhumanizm przekształca ludzi. Naukowcy transhumanistyczni próbują przejąć „proces ewolucyjny” poprzez bezpośrednią edycję genetyczną DNA i RNA. ⁃ Edytor TN

Omówiłem, dlaczego szczepionki COVID-19 są w rzeczywistości terapiami genowymi, a nie szczepionkami w kilku poprzednich artykułach, w tym „ Zastrzyki mRNA COVID-19 nie są szczepionkami prawnymi ”, „ Szczepionki COVID-19 są terapią genową ” i „ Jak COVID -19„ Szczepionki ”są terapią genową ” -19 „Szczepionki” mogą zniszczyć życie milionów ”.

Jednak pomimo tego, że była uznaną formą terapii genowej od samego początku, twórcy szczepionek obecnie gorączkowo próbują zaprzeczyć, że ta technologia mRNA jest terapią genową. Jednym z powodów, zasugerowanym przez dr. Davida Martina 1  może być to, że dopóki są uważane za „szczepionki”, będą chronione przed odpowiedzialnością.

Eksperymentalne terapie genowe nie są chronione przed odpowiedzialnością finansową przed rządem, ale szczepionki pandemiczne tak, nawet na etapie eksperymentalnym, o ile obowiązuje zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach. Innym powodem może być obawa, że ​​ludzie nie staną w kolejce do eksperymentalnej terapii genowej. To ma zupełnie inne konotacje w umysłach ludzi (tak jak powinno).

Trzecią możliwością jest to, że doskonale wiedzą, że etycznie nie można nakazać terapii genowej w taki sposób, w jaki można nakazać szczepionki. Obowiązkowe dyrektywy dotyczące środków zdrowia publicznego zazwyczaj opierają się na założeniu, że niektóre osoby mogą doznać krzywdy, o ile środki te przynoszą korzyści zbiorowi.

Cóż, „szczepionki” na COVID-19 mają na celu jedynie złagodzenie objawów COVID-19. Nie zapobiegają infekcjom ani ich rozprzestrzenianiu, a ponieważ zaszczepiona osoba jest jedyną, która otrzymuje potencjalną korzyść, argument „większe dobro” rozpada się.

Kto wie, mogą w grę wchodzić inne czynniki, o których do tej pory nie zdawaliśmy sobie sprawy, ale niezależnie od powodu, naprawdę nie chcą, abyś myślał o tych zastrzykach jako terapii genowej. Chcą, abyś zaakceptował je jak każdą inną konwencjonalną szczepionkę.

Leki na bazie mRNA, których celem jest nieodwracalna zmiana DNA

Jednak mimo wszelkich starań nie mogą pozbyć się etykiety terapii genowej mRNA. Na początek Moderna w swoich dokumentach SEC opisuje swój produkt jako „technologię terapii genowej”. Na stronie 70 podają również następujące informacje: 2

„Obecnie mRNA jest uważane przez FDA za produkt terapii genowej. W przeciwieństwie do niektórych terapii genowych, które nieodwracalnie zmieniają DNA komórki i mogą działać jako źródło skutków ubocznych, leki na bazie mRNA są zaprojektowane tak, aby nie zmieniać nieodwracalnie DNA komórki; jednak skutki uboczne obserwowane w terapii genowej mogą negatywnie wpływać na postrzeganie leków mRNA pomimo różnic w mechanizmie ”.

Innymi słowy, jest to forma terapii genowej, ale taka, która nie wnika i na stałe nie zmienia twojego prawdziwego DNA. Zamiast tego mRNA pozostaje w płynie komórkowym, gdzie rybosomy odczytują kod i tworzą białko zgodnie z kodowaniem mRNA.

Różnica między mRNA zawartym w szczepionce a naturalnym mRNA polega na tym, że Twoje naturalne mRNA znajduje się w jądrze komórki, w której znajduje się DNA komórkowe – można je porównać do odwrotnej fotokopii DNA – i opuszcza jądro, gdy trzeba wytworzyć białko .

Jest to wyraźne przeciwieństwo mRNA ze szczepionek, które jest syntetyczne i wnika do komórki z zewnątrz i nie jest przeznaczone do przedostawania się do jądra. Dodatkowo, twoje własne mRNA jest szybko rozkładane przez enzymy, ale ten ze szczepionki jest chroniony w liposomie, który chroni go przed degradacją i nadal produkuje spiczaste białka. Jak długo? Nikt nie wie, ponieważ nigdy nie był testowany.

Czy mRNA szczepionki może odwrotnie transkrybować do genomu?

Jednak niektórzy lekarze nadal martwią się, że zastrzyki z mRNA mogą być w stanie odwrócić transkrypcję do genów i trwale zmienić DNA. Jednym z nich jest dr Richard Urso, okulista, który podzielił się swoimi obawami w odcinku The Shepard Ambellas Show z grudnia 2020 roku. 3 , 4

Twierdził, że wykazano, że mRNA retrowirusów (które są częścią naszego genomu) ma zdolność transkrypcji do twojego DNA, a jeśli to może zrobić, mRNA szczepionki również może to zrobić. Według Urso, jeśli okaże się to słuszne, wynikiem szczepienia mRNA może być COVID-19 na całe życie.

Kolejnym sceptykiem jest dr Doug Corrigan, który w blogu z 16 marca 2021 r. Dokonał przeglądu wyników ostatnich badań 5 , 6  pokazujących, że RNA SARS-CoV-2 może odwrotnie transkrybować do ludzkiego genomu: 7

„W moim poprzednim blogu„ Czy szczepionka na RNA na stałe zmieni moje DNA? ” 8  Przedstawiłem kilka szlaków molekularnych, które potencjalnie umożliwiłyby skopiowanie RNA ze szczepionki mRNA i trwałą integrację z DNA.

Absolutnie nie zdziwiło mnie, że większość ludzi twierdziła, że ​​ta perspektywa jest niemożliwa… W końcu powiedziano nam w sposób jednoznaczny, że niemożliwe byłoby zintegrowanie mRNA w szczepionce z naszym DNA, po prostu ponieważ „RNA nie działa w ten sposób”.

Cóż, te bieżące badania, które zostały opublikowane niedługo po moim oryginalnym artykule, pokazują, że tak, rzeczywiście „RNA działa w ten sposób”… Konkretnie, nowe badanie 9 , 10 przeprowadzone  przez naukowców z MIT i Harvardu pokazuje, że segmenty RNA z Sam koronawirus najprawdopodobniej staje się trwałym elementem ludzkiego DNA.

Kiedyś uważano to za prawie niemożliwe, z tych samych powodów, które są przedstawiane, aby zapewnić nas, że szczepionka RNA nie może dokonać takiego wyczynu. Wbrew obecnym dogmatom biologicznym naukowcy ci odkryli, że segmenty genetyczne tego wirusa RNA są bardziej niż prawdopodobne, że trafią do naszego genomu.

Odkryli również, że dokładna ścieżka, którą nakreśliłem w moim oryginalnym artykule, jest bardziej niż prawdopodobne, że ścieżka jest używana (retrotranspozon, a w szczególności element LINE-1), aby nastąpiła ta retrointegracja.

I w przeciwieństwie do mojego poprzedniego bloga, na którym stawiam hipotezę, że takie zdarzenie byłoby niezwykle rzadkie (głównie dlatego, że próbowałem bardziej konserwatywnie złagodzić oczekiwania ze względu na brak dowodów empirycznych), wydaje się, że ta integracja wirusowych segmentów RNA z naszym DNA jest nie tak rzadkie, jak początkowo zakładałem…

Aby być uczciwym, to badanie nie wykazało, że RNA z obecnych szczepionek jest integrowane z naszym DNA. Jednak wykazali, całkiem przekonująco, że istnieje żywotny szlak komórkowy, dzięki któremu fragmenty wirusowego RNA SARS-CoV-2 mogą zostać zintegrowane z naszym genomowym DNA. Moim zdaniem potrzeba więcej badań, aby potwierdzić te ustalenia i wypełnić niektóre luki ”.

W artykule Phys.org ze stycznia 2020 r. 11  „Zmodyfikowane RNA ma bezpośredni wpływ na DNA” również zauważono, że „ujawniono, że RNA ma bezpośredni wpływ na stabilność DNA” i to również może odgrywać rolę lub nie w terapii mRNA dla COVID-19.

Twórcy szczepionek obawiają się negatywnego postrzegania terapii genowej

Wracając do zgłoszenia SEC firmy Moderna, w nim przyznają również, że społeczna percepcja innych rodzajów terapii genowej może negatywnie wpływać na postrzeganie leków mRNA. Przyznają, że problem polega na tym, że nieodwracalne terapie genowe mają skutki uboczne, a wiedząc o tym, ludzie mogą również unikać leków mRNA. W zgłoszeniu SEC stwierdza się: 12

„Ponieważ żaden produkt, w którym mRNA jest głównym składnikiem aktywnym, nie został zatwierdzony, ścieżka regulacyjna do zatwierdzenia jest niepewna. Liczba i projekt badań klinicznych i badań przedklinicznych wymaganych do zatwierdzenia tego typu leków nie zostały ustalone, mogą różnić się od tych wymaganych w przypadku produktów terapii genowej lub mogą wymagać testów bezpieczeństwa, takich jak produkty do terapii genowej. ”

Cóż, pandemia pozwoliła im przemycić terapię genową mRNA pod przysłowiowym radarem, żeby nie musieli przeprowadzać bardziej rygorystycznych testów bezpieczeństwa terapii genowej. Zamiast tego przekazano im globalną populację do przeprowadzenia największych testów, jakie można sobie wyobrazić, i wszystko to bez odpowiedzialności, gdy coś pójdzie nie tak – pod warunkiem, że będzie to postrzegane jako „szczepionka”.

Terapie mRNA sklasyfikowane jako terapia genowa w Europie i USA

Zgłoszenie SEC 13  dotyczące BioNTech (technologia mRNA firmy BioNTech jest stosowana w szczepionce Pfizer) jest równie jasne, stwierdzając na stronie 21: „Chociaż spodziewamy się przedłożyć BLA dla naszych kandydatów na produkty oparte na mRNA w Stanach Zjednoczonych i Unii Europejskiej terapie mRNA zostały sklasyfikowane jako produkty lecznicze terapii genowej, inne jurysdykcje mogą uznać, że nasze produkty oparte na mRNA są nowymi lekami, a nie lekami biologicznymi lub produktami leczniczymi terapii genowej, i mogą wymagać innych zastosowań marketingowych. ”

Tak więc w Stanach Zjednoczonych i Europie terapie mRNA, jako grupa, są klasyfikowane jako „produkty lecznicze terapii genowej”. Tutaj znowu wydaje się, że sedno tkwi w idei, że terapia mRNA nie powoduje trwałych zmian DNA. Na stronie 35 zgłoszenia BioNTech SEC dalej wyjaśniają rzekomą różnicę między innymi, nieodwracalnymi terapiami genowymi i terapią genową mRNA:

„Niewiele było zatwierdzeń produktów do terapii genowej w Stanach Zjednoczonych i innych jurysdykcjach, a także odnotowano dobrze opisane znaczące zdarzenia niepożądane związane z ich testowaniem i stosowaniem.

Produkty terapii genowej powodują wprowadzenie nowego DNA i potencjalnie nieodwracalną zmianę DNA w komórce. W przeciwieństwie do tego jest bardzo mało prawdopodobne, aby mRNA zlokalizowało się w jądrze, zintegrowało się z DNA komórki lub w inny sposób spowodowało jakiekolwiek trwałe zmiany w DNA komórki.

W związku z tym spodziewamy się, że nasi kandydaci na produkty będą mieli inny profil potencjalnych skutków ubocznych niż terapie genowe, ponieważ nie mają ryzyka związanego z nieodwracalną zmianą DNA komórki ”.

Hakowanie oprogramowania Life

Kierownictwo firmy i naukowcy zaznajomieni z technologią mRNA od lat nazywają tę nową technologię terapią genową. Powyższe wideo przedstawia przemówienie TED dr Tala Zaksa, głównego lekarza medycyny Moderna, wygłoszone w 2017 r., Ponad dwa pełne lata przed COVID-19.

Wskazuje w nim, że w tamtym czasie pracowali już nad różnymi szczepionkami, w tym szczepionką mRNA na grypę i zindywidualizowanymi szczepionkami przeciwnowotworowymi opartymi na sekwencji genetycznej guza pacjenta, podkreślając, że szczepionka ta nie będzie działać jak wszelkie poprzednie szczepionki, jakie kiedykolwiek stworzono.

„Przeżywamy tę fenomenalną cyfrową rewolucję naukową i jestem tu dzisiaj, aby wam powiedzieć, że faktycznie hakujemy oprogramowanie życia i że zmienia to sposób, w jaki myślimy o zapobieganiu i leczeniu chorób” –  powiedział Zaks.

„W każdej komórce jest coś zwanego informacyjnym RNA lub w skrócie mRNA, które przekazuje krytyczne informacje z DNA w naszych genach do białka, które jest tak naprawdę materiałem, z którego wszyscy jesteśmy zbudowani. To jest krytyczna informacja, która określa, co faktycznie zrobi komórka. Tak więc myślimy o tym jako o systemie operacyjnym…

Jeśli więc mógłbyś to zmienić… jeśli mógłbyś wprowadzić wiersz kodu lub zmienić wiersz kodu, okazuje się, że ma to głębokie konsekwencje dla wszystkiego, od grypy po raka…

Wyobraź sobie, że zamiast podać [pacjentowi] białko wirusa, daliśmy mu instrukcje, jak zrobić białko, jak organizm może wytwarzać własną szczepionkę ”  – powiedział.

Jak działają szczepionki mRNA

Zaks dodatkowo rozróżnia konwencjonalne szczepionki i szczepionki mRNA, wyjaśniając, że używając konwencjonalnej szczepionki, masz białko wirusa unoszące się na zewnątrz komórki, podczas gdy podejście mRNA przeprogramowuje komórkę, aby wytworzyła to wirusowe białko wewnątrz siebie.

„Co jest bardziej niepokojące?” pyta . „Nieznajomy grasujący w okolicy, czy ktoś, kto właśnie włamał się do twojego parteru i włączył alarm? Tak dzieje się w przypadku szczepionki mRNA. Uruchomiłeś alarm, a teraz komórka wybiera numer 911, dzwoni na policję – w tym samym czasie, gdy wytwarza białko, mówiąc: „To zły facet”. Tak działa szczepionka mRNA ”.

Zaks odnosi się również do zastrzyków mRNA firmy jako „terapii informacyjnej”, co jest po prostu innym sposobem określenia terapii genowej, ponieważ mRNA jest nośnikiem kodu genetycznego. (Dla wyjaśnienia, kod w twoim naturalnym mRNA pasuje do twojego DNA, podczas gdy mRNA szczepionki nie ma odpowiednika w twoim genomie, ponieważ pochodzi z zewnątrz. Jednak mRNA szczepionki nadal niesie „kod genetyczny”, po prostu niczego wcześniej nie znaleziono w twoim ciele). Jak wyjaśniono na genome.gov: 14

„Informator RNA (mRNA) to jednoniciowa cząsteczka RNA, która jest komplementarna do jednej z nici DNA genu. MRNA jest wersją RNA genu, który opuszcza jądro komórkowe i przenosi się do cytoplazmy, gdzie powstają białka.

Podczas syntezy białka organelle zwane rybosomem przemieszczają się wzdłuż mRNA, odczytują jego sekwencję zasad i wykorzystują kod genetyczny do tłumaczenia każdego trójzasadowego trypletu lub kodonu na odpowiadający mu aminokwas.

mRNA to jeden z rodzajów RNA występujących w komórce. Ten konkretny, podobnie jak większość RNA, jest wytwarzany w jądrze, a następnie eksportowany do cytoplazmy, gdzie mechanizm translacji, maszyna, która faktycznie wytwarza białka, wiąże się z tymi cząsteczkami mRNA i odczytuje kod na mRNA, aby utworzyć określone białko.

Ogólnie rzecz biorąc, jeden gen, DNA dla jednego genu, można przepisać na cząsteczkę mRNA, która w końcu utworzy jedno specyficzne białko ”.

Technologia mRNA wprowadza transhumanizm

W prawdziwie technokratycznej, transhumanistycznej modzie Czwartej Rewolucji Przemysłowej, Zaks i inni propagatorzy mRNA postrzegają ciało jako twój sprzęt, twój kod genetyczny jako oprogramowanie, a te zastrzyki mRNA jako aktualizacje oprogramowania. Jak zauważył Patrick Wood w niedawnym artykule w Technocracy News: 15

„Czysty i prosty, to nielakierowany, surowy transhumanizm… Naukowcy uważają, że mogą przepisać kod genetyczny  [jego słowa, nie moje, dla wszystkich, którzy nadal nie wierzą, że te szczepionki mRNA zmieniają kod genetyczny tylko dlatego, że jakiś fakt checker ”mówi, że tak nie jest],  wierząc, że mogą poprawić genetyczny skład danej osoby, wkracza na niebezpieczne terytorium…

Ci naukowcy naprawdę wierzą, że ludzkie ciało to nic innego jak maszyna, do której można się włamać i zmienić jej kolejność zgodnie z instrukcjami jakiegoś programisty… Kto może powiedzieć, że nie naprawi jednego problemu i nie stworzy czegoś o wiele gorszego? ”

Co to jest transhumanizm?

Czym właściwie jest transhumanizm? Technocracy Aktualności opisuje 16  go jako”skręconej filozofii, która wierzy w wykorzystaniu zaawansowanych technologii, aby przekształcić ludzi w istoty nieśmiertelne … Ponadto starają się wykorzystać inżynierię genetyczną, aby stworzyć nową rasę master rodzaju, że rzuci wszystko z„nieprzyzwoity „charakterystyka ludzi”. Britannica definiuje 17  jako:

„… Ruch społeczny i filozoficzny poświęcony promowaniu  badań i rozwoju solidnych technologii wspomagających człowieka. Takie technologie wzmocniłyby lub wzmocniłyby ludzki odbiór sensoryczny, zdolności emocjonalne lub zdolności poznawcze, a także radykalnie poprawiłyby ludzkie zdrowie i wydłużyłyby długość życia.

Takie modyfikacje wynikające z dodania technologii biologicznych lub fizycznych byłyby mniej lub bardziej trwałe i  zintegrowane z organizmem ludzkim ”.

Wielki reset jest agendą transhumanistyczną

Miklos Lukacs de Pereny, profesor ds. Nauki i polityki technologicznej na peruwiańskim Uniwersytecie San Martin de Porres, przedstawił prezentacje 18  i wywiady 19,  w których ostrzega, że ​​transhumanizm jest nieodłączną częścią programów Wielkiego Resetowania i Czwartej Rewolucji Przemysłowej, które są wdrażane w wściekłym tempie pod auspicjami pandemii COVID-19. Jak donosi Life Site News, 10 listopada 2020: 20

„Pandemia COVID-19 została stworzona przez światowe elity w ramach planu globalnego rozwoju„ transhumanizmu ”- dosłownie połączenia ludzi z technologią w celu zmiany samej ludzkiej natury i stworzenia nadludzkiej istoty i„ ziemskiej raj ”, według peruwiańskiego naukowca i eksperta w dziedzinie technologii.

Ten dystopijny scenariusz koszmaru nie jest już dziełem science fiction, ale integralną częścią proponowanego po pandemii „Wielkiego Resetu” – powiedział dr Miklos Lukacs de Pereny na ostatnim szczycie poświęconym COVID-19.

Rzeczywiście, na tyle, na ile realizacja transhumanistycznej agendy jest możliwa, wymaga koncentracji władzy politycznej i gospodarczej w rękach globalnej elity oraz uzależnienia ludzi od państwa – powiedział Lukacs.

Dokładnie taki jest cel Wielkiego Resetowania, promowanego przez niemieckiego ekonomistę Klausa Schwaba, dyrektora generalnego i założyciela Światowego Forum Ekonomicznego, wraz z miliarderami „filantropami” George’em Sorosem i Billem Gatesem oraz innymi właścicielami, menedżerami i udziałowcami Big Tech, Big Pharma, i Big Finance, którzy spotkali się na odosobnieniach WEF w Davos w Szwajcarii, twierdzili Lukacs.

Transhumaniści… dążą do „relatywizacji człowieka” i „przekształcenia go w kit, który można zmodyfikować lub uformować zgodnie z naszym gustem i pragnieniem oraz odrzucając ograniczenia, które natura lub Bóg nałożyła na nas”…

Rzeczywiście, Schwab z WEF promował Wielki Reset jako sposób „okiełznania czwartej rewolucji przemysłowej”… która, jak stwierdził w styczniu 2016 r., „Wpłynie na samą istotę naszego ludzkiego doświadczenia”. Schwab opisał wówczas czwartą rewolucję przemysłową jako „połączenie technologii, które zaciera granice między sferą fizyczną, cyfrową i biologiczną”…

Technologie te obejmują inżynierię genetyczną, taką jak edycja genetyczna CRISPR, sztuczna inteligencja (AI), robotyka, Internet rzeczy (IoT), druk 3D i obliczenia kwantowe. „Czwarta rewolucja przemysłowa to nic innego jak wdrożenie transhumanizmu na poziomie globalnym” – podkreślił Lukacs ”.

technocracy.news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: