NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bezrobocie w Polsce może wystrzelić. Co czwarta firma już szykuje zwolnienia

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Bezrobocie w Polsce
Pexels/Sora Shimazaki

Bezrobocie w Polsce może wystrzelić. Co czwarta firma już szykuje zwolnienia

Bezrobocie w Polsce jest obecnie najniższe w całej Unii Europejskiej. Jednak już niebawem może się to zmienić. Z raportu „Barometr Polskiego Rynku Pracy 2021” wynika bowiem, że 24 proc. pracodawców planuje redukcję zatrudnienia w najbliższym czasie. Mimo tego nastroje pracowników są na razie bardzo optymistyczne.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile wynosi bezrobocie w Polsce, a ile w UE
  • Jakie są plany firm w Polsce
  • Co na temat sytuacji na rynku pracy uważają obywatele

Bezrobocie na razie stabilne

Według danych GUS bezrobocie w lutym 2021 r. wyniosło 6,5 proc., czyli tyle samo co w styczniu 2021 r. To najniższy odsetek w całej Unii Europejskiej. Uśrednione bezrobocie dla całej Wspólnoty osiągnęło poziom 7,3 proc. w styczniu br.

Mimo że wynik Polski wypada dość dobrze na tle innych państw członkowskich to warto odnotować, że lutowe bezrobocie było najwyższe od ponad roku.

bezrobocie

Bezrobocie już niebawem wzrośnie? Firmy szykują się do zwolnień

Mimo dość niewielkich wahań w kontekście bezrobocia zmienił się przede wszystkim charakter rynku. – Przynajmniej na cały rok 2021 i być może na rok 2022 musimy odwołać hasło rynku pracownika. Teraz to pracodawcy dyktują warunki na rynku pracy – oznajmił w trakcie prezentacji badania „Barometr Rynku Pracy 2021” Krzysztof Inglot, prezes Personnel Service.

Raport wskazuje, że 45 proc. firm obawia się spowolnienia gospodarczego jeszcze większego niż w 2020 r. Z kolei 18 proc. przedsiębiorców ma nadzieje, że sytuacja będzie bez zmian. Zastoju nie obawia się 8 proc.

Business Insider Polska donosi, że ten odsetek pokrywa się z założeniami przedsiębiorców – 9 proc. oczekuje, że ich kondycja będzie lepsza niż przed rokiem i tyle samo firm zamierza zwiększyć zatrudnienie. Są to prawdopodobnie spółki z sektorów, które ożywiła pandemia – e-commerce, automatyzacja czy produkcja środków higieny osobistej.

Jednak nie wszystkie firmy są w tak dobrej sytuacji, co może sugerować, że

przy podtrzymaniu nowych, surowych obostrzeń na dłuższy czas bezrobocie będzie wzrastać. Z badania wynika, że zmniejszenie zatrudnienia planuje 24 proc. pracodawców. Wszyscy ci, którym uda się utrzymać stanowisko nie powinni jednak liczyć na podwyżki – wynagrodzenia chce zwiększać zaledwie 12 proc. firm.

Polacy a bezrobocie. Kobiety bardziej boją się utraty pracy

Jak na te wahania rynku pracy reagują obywatele? Z badania, które wykonały UCE RESEARCH i SYNO Poland wynika, że 17,7 proc. polskiego społeczeństwa obawia się utraty pracy. Zaniepokojenie jest większe wśród kobiet (18,9 proc.) niż wśród mężczyzn (16,2 proc.). Bezrobocie to problem, którego obawiają się przede wszystkim osoby z grupy wiekowej 23-35 lat (22,7 proc.) oraz 18-22 lata (20,5 proc.).

Utraty pracy nie boi się aż 68 proc. obywateli. Zdaniem ekspertów może to wynikać z braku wiedzy na temat kondycji rynku pracy w dobie pandemii.

– Nie ma powszechnego lęku o utratę pracy. Wynika to z faktu, że przedsiębiorstwa dostały w zeszłym roku ogromne środki na utrzymanie zatrudnienia– tłumaczył Jeremi Mordasiewicz z Konfederacji Lewiatan. Jego zdaniem bezrobocie nie odnotuje radykalnego wzrostu, ponieważ nasze społeczeństwo konsekwentnie się starzeje, a aktywność zawodowa Polaków nadal jest niewystarczająca.

Czego zatem w dobie pandemii boją się same firmy? „Barometr Rynku Pracy 2021″ wskazuje, że największe wyzwania w prowadzeniu działalności to niepewność związana z koronawirusem (47 proc.), podwyższone koszty zarządzania firmą (43 proc.) i spowolnienie gospodarcze (37 proc.). Dowodem na to, że z rynkiem żądzą obecnie pracodawcy jest fakt, że zaledwie 9 proc. z nich obawia się odpływu pracowników.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: