NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Konin. Śmierć 21-latka. Prokuratura odmawia dostępu do akt i rezygnuje z ekspertyzy

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Prokuratura odmówiła pełnomocnikowi rodziny śmiertelnie postrzelonego przez policjanta 21-letniego Adama C. dostępu do akt sprawy, a także wydania kopii dokumentów. Dodatkowo wycofała się z powołania biegłych, którzy mieli zbadać odciski palców na broni, z której padły strzały – ustaliła Wirtualna Polska.

Jak ustaliła WP, pełnomocnik rodziny zabitego Adama C. wystąpił o wgląd do akt 19 listopada. Decyzja zapadła 11 grudnia. I była to decyzja odmowna.

Prokuratura woli milczeć

Postanowienie o odmowie dostępu do akt sprawy oraz wydania kopii dokumentów wydał prokurator prowadzący sprawę – Wojciech Zimoń z Prokuratury Regionalnej w Łodzi. Śledczy uzasadnia swoją decyzję „roztoczeniem parasola ochronnego dla podejmowanych czynności procesowych”. Jego zdaniem, na tym etapie, możliwość zapoznania się z aktami przez pełnomocnika rodziny zabitego 21-latka, może pozbawić prowadzonych czynności „wartości dowodowej”. Według prokuratury, ze względu na dobro śledztwa ważniejsza jest „hermetyczność materiału dowodowego”. „Śledztwo jest złożone i skomplikowane” – argumentuje prokurator. Podkreśla też wydźwięk społeczny i pojawienie się w mediach „lawiny informacji”.

Policja zabija”. Tragedia w Koninie i protest mieszkańców
Tego samego dnia prokurator podjął również decyzję o uchyleniu… własnego postanowienia z 3 grudnia. A dotyczącego powołania biegłego z zakresu badań daktyloskopijnych. Biegły miał zbadać ślady odcisków palców na broni, z której padł śmiertelny strzał. Policjant użył Waltera P-99. Śledczy jednak wycofali się z tej ekspertyzy. Dlaczego? „Ustalono, że istnieją przeszkody w zabezpieczeniu ewentualnych śladów” – twierdzi prokurator Wojciech Zimoń. Jedną z nich miałby być sposób zabezpieczenia broni, który spowodował najprawdopodobniej utratę śladów z dnia zdarzenia. Zdaniem śledczego, materiał z jakiego wykonany jest Walter P-99 również utrudnia zabezpieczenie śladów. „Badanie generowałoby wyłącznie koszty, a śladów o charakterze daktyloskopijnym zabezpieczyć się nie da” – konkluduje prokurator.

Pojawiają się przecieki ze śledztwa

Według źródeł WP, prokuratura odmówiła dostępu do akt ze względu na pojawiające się w mediach przecieki ze śledztwa. Nieoficjalnie w sprawie śledztwa i jego utajnienia interweniowała również Prokuratura Krajowa.

Śledztwo przez Prokuraturę Regionalną w Łodzi prowadzone jest w kierunku przekroczenia uprawnień oraz nieumyślnego spowodowania śmierci przez funkcjonariusza policji. Chcieliśmy poprosić o komentarz rzecznika łódzkiej prokuratury, ale na razie nie odbierał od nas telefonu.

Z kolei mec. Michał Wąż, pełnomocnik rodziny Adama C. wierzy, że śledztwo nadal będzie prowadzone dokładnie i skrupulatnie.

– Czekamy na wyniki sekcji zwłok, a także nagranie z monitoringu i wtedy złożę nowy wniosek wglądu do akt. Złożyłem ponad 10 wniosków dowodowych i wszystkie moje wnioski zostały uwzględnione. Powaga prowadzonego śledztwa powoduje, że jest ono prowadzone w taki sposób. Pamiętajmy, że w tej sprawie zarzuty mogą być różne, od przekroczenia uprawnień służbowych do zabójstwa – mówi WP mec. Michał Wąż.

Nie było uzasadnienia użycia broni?

Według informatorów „Gazety Wyborczej”, zebrane dowody wskazują na bezzasadne użycie broni przez policjanta. Policjant miał strzelić do Adama C., gdy ten obrócił się do niego przodem. Pocisk trafił w klatkę piersiową, w okolice serca. Rana wylotowa jest na plecach.

„Pokrzywdzony nie zaatakował ani nie wykonał żadnego ruchu, który uprawniałby policjanta do użycia broni bez oddania strzału ostrzegawczego. Strzał padł z bliska, policjant trzymał broń w jednej ręce” – czytamy w „GW”.

Funkcjonariusza broniła od początku Komenda Główna Policji. „Kierownictwo policji wspiera i będzie wspierać policjanta, który przeprowadzał interwencję wobec 21-latka. Dalsze decyzje w tej sprawie będzie podejmowała niezależna prokuratura i ewentualnie sąd. W świetle prawa i oceny kierownictwa polskiej policji nasz policjant jest niewinny, a przebieg podjętej interwencji wyjaśni szczegółowe, niezależne śledztwo prowadzone przez prokuraturę” – napisano w oświadczeniu KGP.

Przesłuchanie dopiero w styczniu?

Do zastrzelenia 21-letniego Adama z Konina przez policjanta doszło w czwartek 14 listopada. Przypomnijmy, że dwóch funkcjonariuszy patrolujących ulice miało zauważyć trójkę dziwnie zachowujących się chłopaków. Wśród nich było dwóch 15-latków i 21-letni Adam, który na widok zbliżających się policjantów miał zacząć przed nimi uciekać. Potem policjant strzelił – bez oddania strzału ostrzegawczego.

Policjant po zdarzeniu trafił do szpitala na obserwację psychiatryczną. W ubiegłym tygodniu opuścił placówkę. Według nieoficjalnych informacji, ma zostać przesłuchany dopiero w styczniu.

Zbigniew Ziobro kończy dziś 50 lat! Zobacz najlepsze memy z ministrem  sprawiedliwości! - wiadomosci.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: