NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rosja rejestruje pierwszą na świecie szczepionkę Covid-19 dla kotów i psów jako twórcy Sputnika V ostrzegają, że zwierzęta domowe i gospodarskie mogą rozprzestrzeniać wirusa

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Russia registers world’s first Covid-19 vaccine for cats & dogs as makers of Sputnik V warn pets & farm animals could spread virus

Pionierska nowa formuła, która chroni zwierzęta przed koronawirusem, została zarejestrowana w Rosji kilka dni po tym, jak jeden z czołowych naukowców kraju ostrzegł, że śmiertelny patogen może wkrótce zacząć rozprzestrzeniać się w domach i gospodarstwach.
Rosselkhoznadzor, państwowa agencja odpowiedzialna za medycynę weterynaryjną, ogłosiła w środę, że formuła, opracowana przez jej naukowców, została oficjalnie zarejestrowana do użytku. Nazwany Carnivac-Cov, urzędnicy twierdzą, że jest to „pierwszy i jak dotąd jedyny na świecie produkt Covid-19 dla zwierząt”.

Badania kliniczne szczepionki rozpoczęły się w październiku ubiegłego roku, testując jej potencjał na zwierzętach mięsożernych, w tym psach, kotach, lisach arktycznych, norkach i innych zwierzętach. Według naukowców, „wyniki tych badań pozwalają nam stwierdzić, że szczepionka jest bezpieczna i wysoce immunogenna, ponieważ wszystkie zaszczepione zwierzęta, które były testowane, wytworzyły przeciwciała przeciwko koronawirusowi.”

Teraz, zespół stojący za szczepionką twierdzi, że masowa produkcja szczepionki może rozpocząć się już w kwietniu, wykorzystując obiekty Federalnego Centrum Zdrowia Zwierząt w Rosji, największego producenta leków weterynaryjnych w kraju.

W oświadczeniu Rosselkhoznadzor powiedział, że „szczepionka jest szczególnie ważna, ponieważ, jak zauważa Światowa Organizacja Zdrowia Zwierząt, niektóre gatunki są podatne na Covid-19. Przypadki zachorowań u zwierząt zostały zarejestrowane w wielu krajach świata.”

W Rosji, twierdzą władze, zarejestrowano dwa przypadki kotów zarażonych koronawirusem, jeden w stolicy, Moskwie, a drugi w syberyjskim mieście Tyumen.

W poniedziałek Aleksander Gintsburg, dyrektor moskiewskiego Instytutu Gamaleya, który opracował Sputnik V, pierwszą w kraju szczepionkę przeciwko Covid-19 dla ludzi, ostrzegł, że zwierzęta mogą stać się nową linią frontu w walce z wirusem. Powiedział, że pandemia „jeszcze nie zrealizowała swojego potencjału chorobotwórczego… Następnym etapem jest zakażenie zwierząt hodowlanych i domowych. I kiedy w ciągu roku ochronimy ludzkość za pomocą dobrych szczepionek, zwierzęta domowe zostaną do tego czasu zainfekowane, a nikt nie pozbędzie się swoich ukochanych pupili.”

„Dlatego – przekonywał – ognisko tego patogenu będzie stale wokół nas i będzie stale ewoluować. To znaczy, że musimy być przygotowani na długą egzystencję z tym patogenem”.

W grudniu Dania została zmuszona do wybicia ponad 15 milionów norek, które były hodowane dla ich futra, z powodu obaw przed zmutowaną formą wirusa wykrytą na kilku fermach. Jednak pewna liczba zwierząt wynurzyła się z miejsc masowego pochówku z powodu ciśnienia gazów wytwarzanych podczas ich rozkładu. Wywołało to obawy o skażenie, a 4 miliony zwłok norek mają zostać ekshumowane w ramach planu walki z kryzysem.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: