NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7319 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Przypadek otrucia w Polsce? Burmistrz Milanówka: Otworzyłem list i zacząłem się dusić

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Do biura burmistrza Milanówka Piotra Remiszewskiego wpłynęła korespondencja, po otwarciu której burmistrz oraz jego sekretarka dostali duszności.

Niebezpieczna korespondencja dotarła do Urzędu Miasta Milanówek we wtorek, a jej treść dotyczyła projektu obywatelskiego ws. obniżenia wynagrodzenia burmistrza do absolutnego minimum. Po wzięciu listu do ręki burmistrz Piotr Remiszewski poczuł się źle, czego powodem nie była propozycja obniżenia pensji.

W rozmowie z TVP Info burmistrz opisał jak poczuł się kilka sekund po wzięciu korespondencji do ręki.

Dotarła do mnie korespondencja z miasta, przekazana przez panią sekretarkę. (Korespondencja – red.) składała się z pliku kartek. Zacząłem je przeglądać i z każdą kolejną zacząłem się gorzej czuć. Zaczęły piec mnie oczy, paliło mnie w gardle, zacząłem się dusić, swędziała mnie skóra na całym ciele. Szybko skojarzyłem fakty, że jest wysoko prawdopodobne, że ta przesyłka może mieć jakąś dodatkową zawartość – zrelacjonował Piotr Remiszewski.

Podobne objawy pojawiły się u sekretarki, która także miała kontakt z plikiem dokumentów. O sprawie zostały poinformowane służby, a na miejscu pojawiła się m.in. straż pożarna i policja.

Asp. szt. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim dodał, że wezwano też straż chemiczną, która sprawdziła budynek i dokumentację. Jak zaznaczył Janowiec, na miejscu nie znaleziono żadnych substancji niebezpiecznych, ale dla bezpieczeństwa zdezynfekowano budynek. Z kolei korespondencja została zabezpieczona do dalszego postępowania. Sprawdzono ją pod względem pirotechnicznym i radioaktywnym i przekazano do laboratorium kryminalistycznego w Warszawie.

Jak przekazuje TVP Info, policja podejmie decyzje, czy będą konieczne dalsze badania pliku kartek. Z kolei burmistrz do dziś odczuwa skutki zdarzenia, jest po badaniach toksykologicznych, czeka na wyniki.

Burmistrz Milanówka: Myślałem, że mi rozerwie płuca

Oficjalnie nie chce mówić o przyczynach i kto mógł mu podesłać te dokumenty, ma swoje podejrzenia, ale nie chce się nimi dzielić z opinią publiczną. Nie wyklucza skierowania do sądu prywatnego aktu oskarżenia, czeka jednak na informacje policji ws. zdarzenia.

Burmistrz Milanówka opowiedział Interii, że czuł się tak słabo, iż myślał, że mu rozerwie płuca. – To był taki stan przedomdleniowy – opisuje Remiszewski. Według niego niebezpieczna substancja, która błyskawicznie spowodowała złe samopoczucie, musiała znajdować się między dokumentami. Jego uwagę od razu zwrócił specyficzny zapach, którego nigdy wcześniej nie czuł.

Burmistrz ujawnił, że korespondencja była podpisana przez mieszkańców związanych z opozycją, ale zaznaczył, że nie chce zajmować się spekulacjami. Mimo wszystko stwierdził, że w mieście panuje trudna atmosfera i jest grupa osób niezadowolonych z objęcia przez niego urzędu. Dodał, że nie chce wyciągać pochopnych wniosków i poczeka na rezultaty śledztwa.

Mogę tylko skonstatować, że przykro patrzeć na ludzi, którzy są przesiąknięci nienawiścią, agresją, są w stanie przekroczyć wszelkie granice. (…) Sytuacja jest mega ciężka, ale liczę na to, że ludzi dobrej woli jest więcej. Mam nadzieję, że masa krytyczna się przełamie, a cała ta nasycona jadem i nienawiścią narracja skierowana we mnie, za chwilę się zakończy – stwierdził Piotr Remiszewski.

Incydent skomentowała rzecznika klubu PiS Anita Czerwińska, która za pośrednictwem Twittera zaapelowała do opamiętania się. Zasugerowała, że sprawa ma związek z nienawiścią.

sputniknews
10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: