NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Prostytutka i biurowiec za 300 milionów funtów. Skandal w Watykanie

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
31.03.2021 11:28
Urzędnik Watykanu, który był zaangażowany w zakup biurowca w zachodnim Londynie, miał zaoferować biznesmenowi prostytutkę w podziękowaniu za pośrednictwo w transakcji wartej 300 milionów funtów – donosi Daily Mail.
Prostytutka i biurowiec za 300 milionów funtów. Skandal w Watykanie
Gianluigi Torzi i papież Franciszek.

Gianluigi Torzi działał jako pośrednik w negocjacjach dotyczących nieruchomości przy Sloane Avenue w Londynie, która została przeznaczona pod zabudowę luksusowymi mieszkaniami. Mężczyzna twierdził w zeznaniach, że urzędnik świecki Fabrizio Tirabassi próbował podziękować mu za swoją pracę, oferując seks z prostytutką.

Ponadto Torzi wyjawił, że Tirabassi chwalił się szantażowaniem duchownych, dlatego postanowił zgłosić to zachowanie papieżowi Franciszkowi.

Zarzuty wyszły na jaw, gdy sędzia skarcił watykańskich prokuratorów za „przerażające” wprowadzanie w błąd sądu w sprawie dochodzenia dotyczącego inwestycji Stolicy Apostolskiej na rynku nieruchomości.

Sprawa dotyczyła rzekomego spisku Torziego z Tirabassim, starszym duchownym prałatem Alberto Perlasca i londyńskim finansistą Raffaello Mincione w celu wyłudzenia pieniędzy od kościelnej jurysdykcji. Jednak sędzia Tony Baumgartner w zeszłym tygodniu nie przychylił się do oskarżeń wobec Torziego.

Kontrowersje doprowadziły do ​​serii nalotów policyjnych. Urzędnik świecki Fabrizio Tirabassi został zawieszony na swoim stanowisku w Watykanie, Alberto Perlasca został karnie przesunięty do innej roli.

Raffaello Mincione jako poprzedni właściciel nieruchomości stanowczo zaprzeczył popełnieniu przestępstwa i wniósł dwie oddzielne sprawy sądowe przeciwko Stolicy Apostolskiej. Watykan twierdził, że został oszukany, wydając 300 milionów funtów za budynek w 2018 roku, powołując się na to, że nieruchomość została sprzedana za jedyne 129 milionów funtów zaledwie sześć lat wcześniej.

Sędzia zaznaczył, że urzędnicy Watykańscy nie wspomnieli o gwałtownym wzroście wartości nieruchomości po wydaniu pozwolenia na budowę mieszkań. Ponadto orzekł, że wniosek Watykanu był pełen zaniedbań i fałszywych informacji.

Na podstawie zebranych dowodów sędzia Baumgartner stwierdził, że Watykan nie dostarczył wystarczających dowodów, aby wnieść sprawę przeciwko Torziemu.

Nie sądzę, aby istniały uzasadnione powody, by sądzić, że pan Torzi skorzystał na przestępstwie, jak twierdzi Watykan – tłumaczył sędzia Baumgartner.

Nieujawnianie i wprowadzanie w błąd przez Watykan jest tak przerażające, że ostateczna sankcja cofnięcia zajęcia aktywów była właściwa – oświadczył sąd.

Orzeczenie sądu było wielkim ciosem dla watykańskich prokuratorów. W ostatnim czasie doświadczyli oni serii kompromitujących porażek w zagranicznych sądach ze względu na ich niekompetencję, przejawiającą się choćby w nieprawidłowym tłumaczeniu dokumentów.

Gianluigi Torzi został oskarżony o defraudację i oszustwo w związku z jego rolą w pomaganiu Stolicy Apostolskiej w nabyciu części budynku Chelsea w Londynie. Prokuratorzy kościelni zarzucili mu, że wyłudził od Watykanu prawie 13 milionów funtów honorariów, chociaż watykańscy duchowni i urzędnicy zatwierdzili płatność i podpisali umowy dające Torziemu prawo głosu w przedsięwzięciu.

Torzi zaprzeczył, jakoby dopuścił się jakichkolwiek wykroczeń i utrzymuje, że jego kontakty z Watykanem były całkowicie zgodne z prawem. Sędzia Baumgartner poparł jego stanowisko w Sądzie Najwyższym, powołując się na dokumenty dostarczone przez Watykan, z których wynika, że Torzi był zaangażowany w transakcję, obejmującą „wolnorynkowe transakcje handlowe”.

o2.pl

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: