NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pfizer oszukał świat: Hakerzy opublikowali swoją tajną korespondencję w darkwebie, która ujawniła wszystko….

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pfizer zawiódł, oszukali cały świat swoją szczepionką !!

Podczas gdy pewne grupy interesów atakują szczepionki wyprodukowane na Wschodzie, chińskie i rosyjskie, budząc w ludziach wątpliwości, tak jak wyszła na jaw najbardziej popularna szczepionka Western Pfizer. Pomimo silnego europejskiego lobby, aby przyćmić tradycyjnie inne marki szczepionek i próby sfałszowania kapitału wyborczego przez niektóre krajowe siły polityczne, prosząc o wotum nieufności dla szczepionek opracowanych w Rosji i Chinach, wydaje się, że nie mają one żadnych problemów.

Kilka dni temu firma AstraZeneca wykazała poważne problemy z niektórymi przesyłkami, co spowodowało zaprzestanie szczepień w kilku krajach. A w przypadku szczepionek Moderna w Internecie krąży sporo przerażających filmów o potencjalnych skutkach ubocznych, które powodują drżenie. Chociaż były to tylko krótkotrwałe i bardzo rzadkie przypadki.

Nie został wysłany na Węgry z tych problematycznych serii. Ponad milion naszych rodaków zostało już zaszczepionych i nie ma doniesień o poważnych skutkach ubocznych, więc te typy można również rejestrować w domu.

Putin ostrzegł świat, że zachodnie grupy interesu przygotowują się do skoordynowanego ataku na wiarygodność rosyjskiej szczepionki, ale fakty pokazują, że to właśnie zachodnie szczepionki mRNA oparte na nowych technologiach mogą powodować problemy, a nie tradycyjne dziesięciolecia. szczepionki konwencjonalne, wytworzone w procesie takim jak produkty rosyjskie i chińskie. Wiele osób nawet nie rozumie, co trzeba było zrobić, aby opracować zupełnie nową technologię w czasie, gdy cały świat czekał na szczepionkę, a tradycyjna procedura mogła być sprawdzonym rozwiązaniem. Są tacy, którzy podejrzewają, że kryją się za tym proste interesy finansowe.

Pfizer zawiódł, oszukali cały świat swoją szczepionką

W każdym razie z wczorajszego artykułu w British Medical Journal (BMJ) dowiedzieliśmy się, że hakerzy w „Dark Web” opublikowali korespondencję Europejskiej Agencji Leków (EMA) z firmą Pfizer. Rzeczywiście, badanie EMA ujawniło, że jakość szczepionki zastosowanej w badaniach skuteczności i bezpieczeństwa była znacznie lepsza niż szczepionki produkowanej seryjnie.

Według wiadomości e-mail z dnia 23 listopada 2020 r. Szczególnie uderzający był niski udział nienaruszonych cząsteczek mRNA, zasadniczo składnika aktywnego .

Wiele cząsteczek w fiolkach było niekompletnych lub po prostu zmodyfikowanych. Odsetek nieskazitelnych cząsteczek spadł z siedemdziesięciu ośmiu do pięćdziesięciu pięciu procent. Jak napisali eksperci, skutki tego są nieprzewidywalne.

EMA ostatecznie zatwierdziła szczepionkę Pfizer / BioNTech 21 grudnia, zauważając, że jej jakość była wystarczająco bezpieczna i spójna w okolicznościach epidemii.

Nie jest jasne, w jaki sposób agencja została przekonana. Według e-maila z 25 listopada z nieznanego adresu w USA, odsetek nienagannego RNA powrócił do siedemdziesięciu do siedemdziesięciu pięciu procent. Wydaje się, że producent celowo zmniejszył ilość składnika aktywnego ze względu na konkurencję na rynku, aby móc podać szczepionkę tańszą, ale z taką samą korzyścią.

Sprawa była również omawiana w programie HírTV Plusz-Minusz:

Sprawa stanowi teraz okazję dla producentów do otwartej debaty na temat problemu niestabilności RNA. Z tego powodu wszystkie szczepionki RNA nowej generacji – oprócz Pfizera, na przykład Moderna i CureVac – wymagają poważnego chłodzenia.

Nawet niewielka degradacja nici mRNA może znacznie spowolnić lub uniemożliwić translacyjną zdolność nici, prowadząc do niepełnej ekspresji docelowego antygenu.

Napisał w czasopiśmie Daan JA Crommelin, profesor biofarmakologii. Według niego władze licencyjne nie opracowały jeszcze odpowiednich przepisów dotyczących szczepionek mRNA.

Chociaż BMJ zwrócił się do firm Pfizer, Moderna, CureVac, British Licensing Authority (MHRA) i US Licensing Authority (FDA), żaden z nich nie odpowiedział na pytanie, jaką ilość nienaruszonego mRNA uważa się za dopuszczalną. Wszyscy argumentowali, że dane są poufne i stanowią tajemnicę handlową.

Porównaj to z ciągłym oskarżaniem węgierskiej opozycji i władz Unii Europejskiej, że nie opublikowano wystarczających danych na temat szczepionek chińskich i rosyjskich, że nie są one wystarczająco „przejrzyste”. Rzecz w tym, że istniała pilna potrzeba opracowania szczepionek, najlepsi naukowcy w ludzkości byli tak zdolni przez tak długi czas.

Wszystkie partie powinny wykazywać odpowiednią skromność i należy uznać, że naukowcy nie są bogami, a politycy jeszcze mniej. Tak, oni też nie są zachodnimi naukowcami i politykami!

vilagfigyelo.com/

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: