NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nie odmawiamy nowych rozmów z NATO, podkreśla rosyjski FM Ławrow, „ale nie chcemy tylko siedzieć i słuchać o Ukrainie”.

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

We aren’t refusing new talks with NATO, Russian FM Lavrov insists, ‘but we don’t just want to sit there and hear about Ukraine’

Moskwa odrzuciła twierdzenia, że nie chce uczestniczyć w rozmowach z NATO, argumentując, że chętnie zorganizuje szczyt, ale tylko wtedy, gdy będzie on dotyczył tematów, które faktycznie leżą w kompetencjach dowodzonego przez USA bloku wojskowego.
W zeszłym tygodniu sekretarz generalny frakcji, Jens Stoltenberg, twierdził, że załamanie komunikacji jest winą tylko jednej strony. „Od lata 2019 roku nie odbyły się żadne spotkania Rady NATO-Rosja” – powiedział. „A to dlatego, że Rosja nie odpowiedziała pozytywnie na nasze zaproszenie do zwołania Rady”.

„Ubolewam nad tym, bo uważam, że dialog jest ważny, zwłaszcza gdy czasy są trudne, tak jak teraz, wtedy ważne jest, byśmy usiedli, omówili także trudne kwestie” – dodał Stoltenberg. „Wierzę w dialog z Rosją częściowo po to, by dążyć do lepszych relacji z [tym krajem]”.

 

Jednak w środę Moskwa odpierała te uwagi, a minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow przekonywał, że jego kraj nie jest przeciwny rozmowom z blokiem. „Nasz kolega, pan Stoltenberg, oświadcza, że Rosja odmawia pracy w Radzie Rosja-NATO” – powiedział Ławrow, podkreślając, że „nie odmawiamy pracy, po prostu nie chcemy tam siedzieć i słuchać o Ukrainie”.

„NATO nie ma nic wspólnego z Ukrainą” – powiedział minister – „a mimo to, kiedy proponują zwołanie Rady Rosja-NATO, zawsze nalegają, aby pierwsze pytanie dotyczyło Ukrainy. Siedzieliśmy kilka razy, słuchaliśmy, wszyscy o tym wiemy. Dlatego zaproponowaliśmy przywrócenie kontaktów między naszymi wojskami, aby uratować złożone porozumienia, które wcześniej podpisaliśmy.”

W lutym Stoltenberg powiedział, że piłka jest po stronie Moskwy, jeśli chodzi o stosunki z blokiem. „Musimy wysłać Rosji jasny sygnał” – powiedział. „Jeśli chcą starć, jesteśmy gotowi. Jeśli będą chcieli współpracy, będziemy zadowoleni”.

Jednak później w tym samym miesiącu, szef amerykańskiego Dowództwa Europejskiego, generał sił powietrznych Tod D. Wolters, przyjął twardsze stanowisko, twierdząc, że jeśli chodzi o projekcję amerykańskich sił za granicą, „wszystko co robimy ma na celu generowanie pokoju.” Zastrzegł jednak, że „rywalizujemy, aby wygrać (…) i jeśli odstraszanie zawiedzie, jesteśmy gotowi odpowiedzieć na agresję, przede wszystkim poprzez NATO”.

Według szefa wojska, „Rosja pozostaje trwałym egzystencjalnym zagrożeniem dla Stanów Zjednoczonych i naszych europejskich sojuszników.”

 

RT.com

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: