NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

NASA zmienia stronę projektu Marsa po tym, jak chińskie media odnotowały Tajwan wymieniony jako kraj i wskazówka na temat masowego bojkotu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

NASA najwyraźniej zaktualizowała swoją popularną stronę projektu Mars po tym, jak chińskie gazety rzuciły się na amerykańską agencję kosmiczną za „niewybaczalny” błąd polegający na włączeniu Tajwanu jako kraju do rozwijanego menu i zasugerowały konsekwencje.

Menu niezgody jest częścią projektu NASA „Send Your Names to Mars”, który pozwala osobom z całego świata zarezerwować spersonalizowane mikrochipy do włączenia w następną amerykańską misję na Marsa, zaplanowaną na 2026 rok. Między innymi, poprosił on wnioskodawcę o wybranie kraju pochodzenia – i wymienił Tajwan jako osobną opcję, którą można wybrać.

NASA alters its Mars project page after Chinese media spot Taiwan listed as a country & hint at mass boycott

Jako że wybór ten najwyraźniej kłóci się z polityką „jednych Chin”, nie spodobał się on chińskim urzędnikom, co skłoniło państwowe media do opublikowania kilku artykułów krytykujących projekt.

Podkreślając, że „są tylko jedne Chiny”, powiązana z Komunistyczną Partią Chin strona internetowa People’s Daily nazwała menu NASA „niewybaczalnym błędem”, który „narusza normy stosunków międzynarodowych”.

Zhu Fenglian, rzecznik chińskiego Biura Spraw Tajwanu, potępił błąd amerykańskiej agencji kosmicznej za „poważne naruszenie zasady jednych Chin”. Państwowe media China Daily również nie zgodziły się z „poważnym błędem”, stwierdzając, że „NASA musi szanować narodowe interesy Chin i nie angażować się w politykę”.

Z 18,4 miliona osób, które „zarezerwowały” swoje nazwiska do wysłania na Marsa, projekt online zgarnął ponad 4 miliony rejestracji z Chin – w porównaniu do 2,6 miliona z USA i około 75 000 wymienionych osobno w Tajwanie. People’s Daily ma hinted, że Chińczycy myślą o wycofaniu swojego wsparcia, lub już to zrobił, mówiąc, że ludzie „mają prawo powiedzieć nie do działań, które szkodzą interesy Chin.

Godziny po publicznym backlash, strona NASA została najwyraźniej cicho zaktualizowana, nieco rozwadniając definicję wyboru oferowanego wnioskodawcom. Zamiast „Kraju”, strona prosi teraz o „Lokalizację”, a rozwijane menu sugeruje wybranie „Kraju/Regionu/Terytorium”. NASA nie wydała jeszcze żadnego publicznego oświadczenia dotyczącego tego problemu.

Lista NASA przychodzi na pięty sekretarza stanu USA Antony Blinken nazywa Tajwan „kraj” podczas zeznań kongresowych dostarczonych na 10 marca. Ta uwaga zerwała z wieloletnią polityką USA, by nie odnosić się do wyspy w ten sposób.

Waszyngton od 1979 roku uznaje rząd Komunistycznej Partii Chin w Pekinie za jedyną legalną władzę w Chinach, jednak według Departamentu Stanu USA dążą do utrzymania „silnych, nieoficjalnych stosunków z Tajwanem”, rządzonym przez potomków nacjonalistów, którzy uciekli przed porażką w wojnie domowej na kontynencie w 1949 roku.

Pekin uważa Tajwan za część swojego suwerennego terytorium i historycznie traktował go jako kluczową kwestię w polityce zagranicznej. Rząd wyspy w Tajpej odrzuca politykę „jednych Chin”.

Chińska wojna na słowa z USA w sprawie Tajwanu wybuchła już wcześniej w innych sektorach. Amerykańskie linie lotnicze nie odnoszą się już do wyspy jako kraju dzięki sporze z Pekinem w 2018 roku. W tym samym roku hotelarz Marriott International doznał blackoutu strony internetowej w Chinach po tym, jak pozwolił ankietowanym klientom odnieść się do Tajwanu jako kraju.

Głębokie więzi wojskowe Waszyngtonu z Tajwanem również rozgniewały Chiny. W środę tajwańskie siły powietrzne ogłosiły, że kupią zmodernizowane amerykańskie rakiety Patriot, aby stawić czoła „zagrożeniu ze strony wroga”, jak powiedział rzecznik. Chiny zobowiązały się do nałożenia sankcji na Lockheed Martin, producenta pocisków, w związku z wartą 620 milionów dolarów umową podpisaną wcześniej z Tajpej.

NASA jest nie tylko celem gniewu Pekinu w związku z wyznaczeniem Tajwanu. Chińskie i amerykańskie agencje kosmiczne są zaangażowane w coraz ostrzejszą rywalizację o dominację w eksploracji kosmosu. Kilka tygodni po tym, jak bezzałogowy łazik Perseverance NASA wylądował w lutym na Marsie, chiński szef eksploracji Księżyca Wu Weiren ogłosił szczegółowe plany wystrzelenia chińskich sond, a w końcu misji załogowych w celu zbadania Księżyca.

Uzbrojony w niedawno uzgodniony z Rosją protokół ustaleń dotyczący budowy ambitnej stacji badawczej na powierzchni Księżyca, Wu stwierdził, że plany te pozwolą na „długoterminowy pobyt chińskich astronautów na Księżycu”, w przeciwieństwie do krótkoterminowych lądowań na Księżycu osiąganych przez amerykańskich astronautów.

 

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: