NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Mimo apelu Spahna, Seehofer nie chce się zaszczepić preparatem AstraZeneca!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Jens Spahn wezwał swoich starszych kolegów z rządu do zaszczepienia się preparatem AstraZeneca. Ale nie wszyscy podążają za wezwaniem ministra zdrowia.

“Nie chcę być traktowany protekcjonalnie!”

Federalny minister spraw wewnętrznych Horst Seehofer nie chce zostać zaszczepiony szczepionką AstraZeneca, która jest obecnie przeznaczona głównie dla osób starszych. Tak powiedziała rzeczniczka ministerstwa.

„Bild” wcześniej informował, że 71-letni Seehofer odrzucił apel ministra zdrowia Jensa Spahna (CDU). Spahn wezwał swoich kolegów w wieku ponad 60 lat do szczepienia preparatem AstraZeneca. „Nie chcę być traktowany protekcjonalnie” – cytuje Seehofera „Bild”. Nie chodzi mu jednak o ocenę samej szczepionki.

Spahn podkreślił w czwartek, że podczas konferencji prasowej nie zwracał się do żadnej osoby imiennie. Rozumie każdego, kto konsultuje się z lekarzem w sprawie chorób współistniejących. „Są sytuacje, w których istnieje ryzyko zakrzepicy” – powiedział Spahn. W takich przypadkach zasadne jest użycie innej szczepionki. „Ponieważ bez intensywnych konsultacji z lekarzem, nie rozpoznaję tego ryzyka u siebie, byłbym skłonny samemu zaszczepić się preparatem AstraZeneca.” Jednak to nie moja kolej na szczepienie, jeszcze przez długi czas, dodaje Spahn.

AstraZeneca teraz głównie dla osób starszych

We wtorek wieczorem, rząd federalny wraz z rządami krajów związkowych zastosowały się do zalecenia Stałej Komisji ds. Szczepień (Stiko), że preparat AstraZeneca powinien być stosowany wyłącznie u osób powyżej 60. roku życia. Młodsze osoby można nim nadal szczepić po konsultacji z lekarzem i na własne ryzyko.

Obecnie znanych jest kilka przypadków, w których zdiagnozowano zakrzepicę żył mózgowych w związku ze szczepieniem AstraZeneca. Nieprawidłowości były głównie zgłaszane u młodszych kobiet: według Instytutu Paula Ehrlicha (PEI) dotyczyło to 29 kobiet w wieku od 20 do 63 lat i tylko dwóch mężczyzn. Dziewięć osób zmarło w wyniku niebezpiecznych zakrzepów krwi.

Kretschmann i Steinmeier otrzymali już AstraZeneca, Weil również przyjąłby tą szczepionkę

Wydaje się, że czołowi przywódcy polityczni obawiają się, że zaufanie społeczne do szczepionki może nadal spadać. W czwartek prezydent federalny, Frank-Walter Steinmeier, przyjął szczepionkę w Berlinie. „Dzisiaj otrzymałem pierwszą dawkę preparatu AstraZeneca” – głosi wiadomość. „Szczepienia to kluczowy krok na drodze do wyjścia z pandemii. Skorzystajcie z okazji. Zaszczepcie się!”. Spahn pochwalił postawę Steinmeiera – cieszy się, że prezydent federalny chroni się przed zachorowaniem i dlatego jest również wzorem do naśladowania.

61-letni premier Dolnej Saksonii, Stephan Weil (SPD), również zaszczepiłby się preparatem AstraZeneca. Zrobiłby to „natychmiast”, gdy tylko nadejdzie jego kolej, powiedział Weil gazecie „Bild”.

Po Wielkanocy będzie można się szczepić w gabinetach lekarskich

Po Wielkanocy szczepienia będą przeprowadzane w Niemczech również w gabinetach lekarskich. Według Spahna, 35.000 gabinetów lekarzy rodzinnych zamówiło 1,4 miliona dawek szczepionki w pierwszym tygodniu. Pod koniec kwietnia zaplanowano dla gabinetów lekarskich ponad trzy miliony dawek tygodniowo. Szczepionka trafia od rządu federalnego do hurtowników, a następnie za pośrednictwem aptek do gabinetów lekarskich. Na początek, szczepienia będą się odbywały w gabinetach lekarskich u lekarza pierwszego kontaktu, następnie w akcję zostaną też zaangażowani specjaliści.

W ciągu pierwszych dwóch tygodni w gabinetach lekarskich, stosowana będzie wyłącznie szczepionka firmy Biontech/Pfizer. Od 19. kwietnia planowane są szczepienia preparatem Biontech i AstraZeneca, potem dojdzie jeszcze szczepionka Johnson & Johnson. Spahn wezwał obywateli, którzy są już zapisani na wizyty w ośrodkach szczepień, aby je zrealizowali.

Źródło: www.spiegel.de

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: