NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak złowić szczupaka?

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote

Jak złowić szczupaka?

To jedna z najbardziej pożądanych ryb wśród wędkarzy. Waleczny i szybki drapieżnik, którego złowienie jest dużym wyzwaniem oraz powodem do dumy. Co warto wiedzieć przed wyprawą na szczupaka?

Wędkuję od ponad 30 lat i myślę, że o szczupaku wiem całkiem sporo, ponieważ uwielbiam tę rybę. Moja rekordowa zdobycz miała 11 kilogramów, ale wciąż liczę na poprawienie wyniku.

Gdzie i kiedy łowić?

Na szczupaka warto zasadzać się od maja do listopada, ale zdecydowanie najlepsze efekty uzyskuję w maju i październiku. Kiepskiego połowu możemy się spodziewać w lipcu oraz grudniu. Szczupaka najłatwiej złowić w wodach stojących. Wiosną i latem często próbuję szczęścia na mniejszych zbiornikach, gdzie woda szybciej się nagrzewa. Jesienią większe szanse na połów dają duże jeziora i zalewy. Na rzekach kiepski jest okres między majem a sierpniem. Lepsze wyniki osiągniemy, łowiąc we wrześniu i październiku, a także zimą, kiedy więcej szczupaków łowi się w rzekach niż wodach stojących.

Pogoda na ryby

Na dobry połów wpływa wiele czynników, na przykład ciśnienie atmosferyczne. Gdy barometr wskazuje ok. 1000 hPa lub nieznacznie więcej, wiem, że szczupaki będą bardziej aktywne. Ryby chętniej chwytają przynętę przy stabilnym ciśnieniu, utrzymującym się na podobnym poziomie przez kilka dni. Kiedy wskaźniki zaczynają szaleć, lepiej zostać w domu.

Równie stabilna jak ciśnienie powinna być pogoda. Jeśli przez dłuższy czas padają deszcze lub świeci słońce, zwiększają się nasze szanse na sukces. Szczupaki chętniej żerują jednak podczas deszczowej aury, dlatego często wybieram się na połów już pierwszego lub drugiego dnia „pory mokrej”. Podczas ocieplenia lepiej odczekać kilka dni, a najlepsze efekty uzyskuje się przed tuż przed nadejściem chłodnego frontu atmosferycznego.
 


Waga 133g;
Długość 249cm;

Waga 134g;
Długość 240cm;
Waga 136g;
Długość 198cm;

 

Skąd wieje?

Warto też sprawdzać kierunek wiatru. Szczupaki szczególnie lubią żerować, kiedy wieje on z zachodu lub południowego zachodu. Rzadszych brań spodziewajmy się przy wschodnim wietrze. Przecież już przed wiekami doświadczeni wędkarze zostawali w domu, gdy wiało ze wschodu. Nie bez znaczenia jest również faza księżyca. Szczupaki są najbardziej aktywne w okresie nowiu (księżyca nie widać wówczas na niebie) oraz kilka dni przed i po tej fazie. Z wyjazdu na ryby rezygnuję na kilka dni przed i po pełni.


Waga 204g;
Wielkość 4000;
Waga 299g;
Wielkość 4000;
Waga 355g;
Wielkość 3000;

Waga 275g;
Wielkość 3000;
Waga 261g;
Wielkość 4000;
Waga 230g;
Wielkość 4000;

Najlepsza przynęta na szczupaka

Wiemy już, gdzie i kiedy warto wybrać się na szczupaka. Pozostaje jednak pytanie, jaką przynętą powinniśmy dysponować. Z moich obserwacji wynika, że równie skuteczne są naturalne i sztuczne. Jeśli decydujemy się na pierwsze z nich, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem są żywe niż martwe rybki (najlepiej małe karasie, płocie lub ukleje o długości ok. 10-18 cm).

Wśród przynęt sztucznych rekomenduję błystki obrotowe, znacznie skuteczniejsze niż wahadłowe, woblery czy przynęty gumowe. Ich rozmiar nie ma większego znaczenia, choć dorodniejsze okazy szczupaków częściej łowi się na przynęty średnie i duże (np. obrotówki nr 4 i 5 czy wahadłówki nr 2 i 3).

Wędkarz.Pro

 

TO NIE JEST ŚMIESZNE MOJŻESZ | Christian humor, Bible humor, Catholic humor

1.00 avg. rating (46% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: