NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Francuski atak lotniczy zabił 19 cywilów na weselu w Mali, twierdzi U.N.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

BAMAKO (Reuters) – Francuski atak lotniczy w styczniu zabił 19 cywilów i trzech uzbrojonych mężczyzn na weselu w odległej pustyni w środkowym Mali, śledczy ONZ powiedział we wtorek, zaprzeczając konto Francji, że tylko islamscy bojownicy zostali trafieni.

Francja natychmiast odrzuciła te ustalenia, które prawdopodobnie podsycą krytykę byłego kolonialnego władcy Mali w kraju. Francja ma ponad 5 000 żołnierzy w Mali i krajach sąsiednich, którzy walczą z grupami powiązanymi z Al-Kaidą i Państwem Islamskim.

Wydział praw człowieka misji ONZ w Mali (MINUSMA) powiedział, że odwiedził wioskę Bounti, gdzie atak miał miejsce 3 stycznia, przeanalizował zdjęcia satelitarne i przeprowadził wywiady z ponad 400 osobami, w tym co najmniej 115 w bezpośrednich, indywidualnych sesjach.

„MINUSMA jest w stanie potwierdzić, że w miejscu ataku odbyła się uroczystość weselna, która zgromadziła około 100 cywilów, wśród których było pięciu uzbrojonych osobników, przypuszczalnie członków Katiba Serma” – napisano w raporcie.

Katiba Serma jest grupą zbrojną powiązaną z Al-Kaidą.

Raport MINUSMA mówi, że 19 osób, w tym 16 cywilów i trzech uzbrojonych mężczyzn, zginęło natychmiast w ataku lotniczym, podczas gdy trzech innych cywilów zmarło podczas przekazywania ich do opieki medycznej.

W oświadczeniu ministerstwo sił zbrojnych Francji powiedziało, że strajk nastąpił po „solidnym procesie celowania”, który zidentyfikował cele jako bojowników.

„Jedynymi konkretnymi źródłami, na których opiera się ten raport, są lokalne zeznania. Nie są one nigdy przepisane, tożsamość świadków nie jest nigdy określona, ani warunki, w jakich zeznania zostały zebrane” – napisano.

„Dlatego niemożliwe jest odróżnienie wiarygodnych źródeł od fałszywych zeznań złożonych przez ewentualnych sympatyków terroryzmu lub osoby będące pod wpływem (w tym gróźb) grup dżihadystycznych”.

Raport MINUSMA powiedział, że każda relacja świadka została zweryfikowana z innymi dowodami i że niektórzy świadkowie zostali przeniesieni, aby umożliwić im swobodne mówienie.

ZASADY KONFLIKTU
Jego raport powiedział, że eksperci medycyny sądowej nie znaleźli dowodów na spalone motocykle, broń lub amunicję, które sugerowałyby obecność dużej liczby uzbrojonych mężczyzn.

„Ten strajk budzi poważne obawy o przestrzeganie zasad konfliktu zbrojnego” – napisano. „MINUSMA zaleca, aby władze malijskie i francuskie prowadziły niezależne, wiarygodne i przejrzyste dochodzenie”.

Malijscy urzędnicy nie mieli natychmiastowego komentarza.

Lokalni urzędnicy w północnym Mali oskarżyli wojsko Francji w zeszłym tygodniu o zabicie sześciu cywilów w innym ataku lotniczym. Francuskie siły powiedziały, że ponownie uderzyły w islamskich bojowników.

Francja jest uwikłana w konflikt w Mali od 2013 roku, kiedy to interweniowała, aby odepchnąć islamskich bojowników, którzy posuwali się na południe po zajęciu pustynnej północy.

Od tego czasu konflikt rozprzestrzenił się na sąsiednie kraje w zachodnioafrykańskim regionie Sahelu, takie jak Burkina Faso i Niger, co doprowadziło do rosnącej krytyki francuskich sił ze strony lokalnych aktywistów i niektórych polityków.

Atak lotniczy z 3 stycznia nastąpił po tym, jak w poprzednim tygodniu pięciu francuskich żołnierzy zginęło w dwóch atakach przeprowadzonych za pomocą improwizowanych ładunków wybuchowych.
*** Przetłumacz z Tłumaczem DeepL (wersja darmowa). ***

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: