NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Epstein i Maxwell powiedzieli ofierze, że nakarmią nią aligatorów i zgwałcili ją na oczach jej 8-letniego syna, jak twierdzi nowy pozew

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Młoda kobieta została porwana i wielokrotnie zgwałcona przez drapieżnika seksualnego Jeffrey’a Epsteina i rzekomą madam Ghislaine Maxwell, podczas gdy syn ofiary obserwował, a następnie sprzedana potężnym przyjaciołom Epsteina pod strasznymi groźbami, jak twierdzi.
Turecki broker nieruchomości pozwał majątek Epsteina o dziwaczne tortury, które, jak twierdzi, cierpiał pod jego zamknięciem, zgodnie z pozwem złożonym w zeszłym tygodniu i upublicznionym we wtorek przez Miami Herald.

Nazwana tylko Jane Doe w dokumentach prawnych, została przedstawiona Epsteinowi i jego domniemanej wspólniczce w zbrodni, Ghislaine Maxwell, przez swojego pracodawcę, najwyraźniej bliskiego przyjaciela Epsteina, który powiedział jej, że finansista potrzebuje nieruchomości do wynajęcia – szybko, za gotówkę, bez zadawania pytań. Kiedy jej się to udało, niesławny przestępca seksualny zasugerował, że mogłaby pracować dla niego na stałe, kusząc ją drogimi prezentami i obietnicą „wysoko postawionej pracy” dla siebie i jej ówczesnego męża.

Niestety, pośrednik odniósł zbyt duży sukces i po sześciu miesiącach „uporczywych starań” ze strony Maxwella, który ukradł jej paszport na „przechowanie” i schował go w skrytce gdzieś w swojej rozległej posiadłości w Palm Beach, zgodziła się wrócić i wykonać jeszcze kilka prac dla Epsteina, tym razem prosząc o obcięcie mu włosów.

Oferta pracy okazała się pułapką. Doe przybyła do domu drapieżnika, gdzie zastała nagiego Epsteina i Maxwella służącego jako chętny wspólnik, a para przystąpiła do seksualnego napastowania jej, jak twierdzi pozew. Para ta, posługując się bronią Epsteina w celu zastraszenia, groziła jej aresztowaniem za prostytucję (Maxwell zapłacił jej 200 dolarów za strzyżenie). Grożono jej również deportacją i odebraniem syna.

Na zakończenie tej przerażającej serii gróźb, Doe została zabrana na przejażdżkę samochodem Epsteina i Maxwella. Zatrzymali się przy jej domu, aby odebrać syna, a następnie zjechali na pobocze, gdzie drapieżna para wskazała na grupę aligatorów w wodzie. Według pozwu, Epstein „szczegółowo opowiedział [Doe], że – jak to się stało z innymi kobietami w przeszłości, według pary – skończy w tym zbiorniku wodnym i zostanie pożarta, jeśli kiedykolwiek ujawni, co Epstein jej zrobił”.

Doe została następnie poddana kilkudniowemu gwałtowi przez Epsteina i Maxwella na oczach jej syna w hotelu w Neapolu, twierdzi pozew, dodając, że była również sprzedawana innym mężczyznom, w tym lokalnemu sędziemu, który nie jest wymieniony w postępowaniu. Twierdzi ona, że została nawet poddana operacji pochwy, aby przedstawić ją jako „dziewicę” jednemu „wysoko postawionemu” klientowi – procedura, która podobno pozostawiła ją „okaleczoną i trwale uszkodzoną”.

Oprócz groźby deportacji i utraty syna, Doe była wielokrotnie filmowana nago podczas wykonywania aktów seksualnych, co zwiększyło zasób materiałów do szantażu, które zgromadzili Epstein i Maxwell. Dano jej również zamknięte pudełko, które miała przechowywać dla Epsteina – nigdy nie wolno było go otworzyć, pod groźbą śmierci – wraz z telefonami komórkowymi i inną elektroniką, które miały być podobnie ukryte przed organami ścigania i innymi władzami.

Duet zasugerował również, że może załatwić jej mężowi pracę w FBI, opisując szczegółowo „wpływ Epsteina na FBI, Departament Imigracji i Egzekwowania Ceł Biura Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA oraz stanowe i lokalne organy ścigania na Florydzie, ” w szeregu gróźb, które pojawiały się do maja 2008 roku – mniej więcej w tym samym czasie, kiedy Epstein załatwił sobie słodką umowę z ówczesnym prokuratorem amerykańskim w Miami Alexandrem Acostą, który – co w tamtym czasie było niewytłumaczalne, biorąc pod uwagę dziesiątki nieletnich dziewcząt, które chciały zeznać, że Epstein wykorzystywał je seksualnie i/lub handlował nimi – wypuścił pedofila z kwitkiem.

Do czasu, gdy Doe uciekła ze szponów Epsteina i Maxwella, twierdziła, że była tak straumatyzowana groźbami, jakie ta para kierowała pod adresem jej i jej rodziny – wraz z potencjalnym wstydem, jaki mógłby spaść na nich jako pobożnych muzułmanów – że nie szukała pomocy u władz. W tym czasie Epstein zatrudnił również wielu wysoko opłacanych prawników, ze względu na mnogość spraw przeciwko niemu.

Zamiast stawić czoła 53-stronicowemu aktowi oskarżenia przygotowanemu przeciwko niemu przez prokuratorów federalnych, Epstein otrzymał 13-miesięczny „wyrok”, który pozwolił mu przychodzić i wychodzić z więzienia w West Palm Beach, a nawet spotykać się (i prawdopodobnie uprawiać seks z) z kolejnymi dziewczynami podczas „wyroku” za „nagabywanie nieletniej prostytutki”.

Wymówką Acosty dla łagodnego traktowania, podobno dostarczoną w czasie, gdy był weryfikowany na stanowisko sekretarza pracy w administracji Trumpa, było to, że Epstein „należał do inteligencji”. Skazany przestępca seksualny zmarł w więzieniu w 2019 roku, oczekując na proces w sprawie dalszych zarzutów dotyczących handlu seksem, a sama Maxwell stoi przed zarzutami handlu seksem w więzieniu na Brooklynie, jej proces zaplanowany na lipiec 2021 roku.

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: