NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

DNB wygasza polską działalność

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

DNB Bank Polska nie będzie się już rozwijał na naszym rynku. Nie jest planowana sprzedaż istniejącego portfela kredytów, nowe nie będą udzielane – dowiedziała się „Rzeczpospolita”.Biuro prasowe banku zapytane przez nas o tę sprawę potwierdza, że norweska grupa DNB podjęła decyzję o stopniowym ograniczaniu aktywności na polskim rynku.

„Strategia Grupy DNB koncentruje się na kluczowych obszarach działalności wspieranych przez nowoczesne rozwiązania technologiczne. DNB Bank Polska działa w oparciu o niezależną infrastrukturę informatyczną. Koszty i wykorzystanie zasobów integracji tych systemów byłyby niewspółmierne do ograniczonego, w ocenie Grupy DNB, potencjału rozwoju banku na polskim rynku. Konsekwencją tej decyzji jest stopniowe ograniczanie aktywności na strategicznym rynku korporacyjnym. Natomiast nie wpływa ona na obsługę klientów indywidualnych, która odbywać się będzie na dotychczasowych zasadach”– informuje bank.

DNB Bank Polska na koniec 2020 r. miał blisko 14 mld zł aktywów, co plasuje go w połowie drugiej dziesiątki pod tym względem na naszym rynku. Od kilku już lat jego skala i aktywność w Polsce maleje. W 2013 r. sprzedał część detaliczną Getin Noble Bankowi, obejmującą około 28 tys. klientów. Do GNB nie zostały przeniesione kredyty hipoteczne (głównie w euro) i klienci, którzy nie wyrazili zgody. Teraz DNB Bank Polska ma około 9 tys. klientów indywidualnych. Po transakcji przyjął strategię koncentracji na dużych firmach (obroty ponad 500 mln zł rocznie) z wybranych sektorów, takich jak telekomunikacja, media, technologie, handel detaliczny, energetyka, przemysł wytwórczy, usługi, a także sektor publiczny. Niedawno obsługiwał około 100 dużych klientów korporacyjnych i ponad 100 jednostek samorządu terytorialnego. W 2019 r. na tyle chciał zmniejszyć liczbę klientów detalicznych, że oferował 1000 zł za dobrowolne rozwiązanie umowy, wcześniej zapowiedział, że nie będzie już prowadził kont osobistych i wydawał kart płatniczych klientom indywidualnym.

Na razie nie ma planów sprzedaży którejś części portfela kredytów. Biuro prasowe zaznacza, że bank będzie istniał w dotychczasowej formie prawnej. „Jednak konsekwencją ograniczania działalności będzie brak aktywności biznesowej i redukcja portfolio klientów. Proces ten odbywać się będzie zgodnie z ustalonym wspólnie harmonogramem i z uwzględnieniem wszystkich zobowiązań wobec klientów banku. O tempie zmniejszania aktywności decydować będzie specyfika relacji z klientami i horyzont czasowy zobowiązań wobec nich. DNB Bank Polska będzie ściśle współpracować z klientami w celu poszukiwania alternatywnych rozwiązań i wypracowania planu dalszej współpracy” – zapewnia bank.

Wygaszanie aktywności oznaczać będzie także stopniową redukcję etatów, prawdopodobnie od drugiego półrocza. Bank jest w dobrej sytuacji finansowej, ale jego główny kłopot to niewielka skala. Małe podmioty mają problemy z osiągnięciem odpowiedniej rentowności, przez co ich właściciele decydują się na sprzedaż.

Z polskiego rynku wycofały się już m.in. BPH, Raiffeisen (zostawiły hipoteki frankowe) i Deutsche Bank (zostawił bankowość korporacyjną) czy Societe Generale (sprzedał EuroBank). Rynek konsoliduje się i pierwsza piątka banków odpowiada już za 55 proc. aktywów i aż 88 proc. zysku netto całego sektora (w 2020 r.).

rp.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: