NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Białystok walczy z dzikami, na które skarżą się mieszkańcy. 80 zwierząt zostanie odstrzelonych przez myśliwych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Prezydent Białegostoku zawnioskował do sejmiku o „odłów z uśmierceniem lub odstrzał 80 dzików” z terenu Krywlan. Podlascy radni wyrazili na to zgodę. Powodem tej decyzji są skargi mieszkańców na zwierzęta, które wchodzą na teren miasta i np. stołują się w śmietnikach.

 

Dziki wchodzą do miast. Białystok zdecydował się na odstrzały

Prezydent Tadeusz Truskolaski wystąpił do radnych z wnioskiem, argumentując, że zwierzęta stanowią zagrożenie dla życia i zdrowia mieszkańców. Populacja dzików zostanie zmniejszona w obrębie dwóch działek na Krywlanach, w ciągu czterech lata od wejścia w życie sejmikowej uchwały.

– Problem z dzikami pojawiającymi się w różnych miejscach Białegostoku jest poważny. Tylko w ubiegłym roku do Straży Miejskiej i Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego wpłynęło ponad 200 zgłoszeń od mieszkańców w tej sprawie. Według naszych obserwacji, z każdym rokiem jest coraz więcej takich zdarzeń – poinformowała Anna Kowalska z biura prasowego prezydenta Białegostoku – Problem ten wiąże się z zagrożeniem życia lub zdrowia mieszkańców, ze zniszczeniami terenów zielonych i zakłóceniem porządku publicznego, dlatego do sejmiku województwa podlaskiego został złożony wniosek, aby go rozwiązać – dodaje Kowalska.

Faktycznie, wiele razy pisaliśmy na łamach naszej gazety o przypadkach dzików, które wędrują po mieście. Straż miejska otrzymywała zgłoszenia nawet z centrum miasta. Mieszkańcy w takich sytuacjach obawiali się przede wszystkim o bezpieczeństwo dzieci.

Jednak nie wszędzie zapadają decyzje o odstrzałach zwierząt. Przykładowo w Legnicy dziki są odławiane i przewożone do specjalistycznego ośrodka. W tym mieście zwierzęta najpierw przywędrowały na obrzeża, a potem coraz śmielej zapuszczały się w głąb miasta. Jak podaje miasto Legnica na swojej stronie, jeden z dzików w centrum tak się przyzwyczaił do mieszkańców, że jadł im z ręki.

Niestety odłów i przesiedlenie dzików nie jest możliwe w Białymstoku, bo miasto znajduje się w czerwonej strefie ASF. Zgodnie z wytycznymi ministerstwa, w takiej sytuacji w grę wchodzi wyłącznie zmniejszenie populacji przez uśmiercenie zwierząt. Na zlecenie prezydenta odstrzału mogliby dokonywać członkowie Polskiego Związku Łowieckiego, posiadający zezwolenia do polowań.

Dziki w Białymstoku. Wojewoda wskazuje, że problem ma rozwiązać prezydent. Ten pisze do marszałka. A zwierzęta chodzą, gdzie chcą

Pojawianie się w mieście dzików lub innych leśnych gości, jest problemem wszystkich miast, które rozwijają się i poszerzają granice. To człowiek odpowiada za zmianę nawyków dzikich zwierząt.

– Miasto się rozrasta. Wchodzimy tym samym na teren dzików. Do tego otrzymują od nas łatwą bazę do żerowania w postaci niezabezpieczonych śmietników. Można zauważyć, że dziki wchodząc na teren miasta przemieszczają się zazwyczaj od śmietnika do śmietnika. Mamy też nowe obwodnice miasta Białegostoku, które przecięły szlaki migracyjne tych zwierząt. One wcześniej też się przemieszczały, głównie nocą. Nie da się ukierunkować dzika, by nagle zmienił swoją trasę. A że po drodze dodatkowo znajduje karmę, to zostaje – tłumaczy łowczy okręgowy Dariusz Krasowski z PZŁ w Białymstoku.

W poniedziałek przed południem Kierowcy jadący ulicą Dywizjonu 303 w Białymstoku musieli się liczyć z niecodziennymi utrudnieniami.

Ten rejon miasta odwiedziło całe stado dzików.

 

Przypomina, że chociaż każde spotkanie z dziko żyjącym zwierzęciem jest potencjalnym zagrożeniem, to wcale nie musi być niebezpieczne. Dzik nie atakuje, jeśli się go nie sprowokuje. Najlepiej nie zbliżać się do niego i powiadomić służby o zaistniałej sytuacji.

– Na terenie miasta Białystok występują nie tylko dziki. Mieszkają tutaj lisy, jenoty, borsuki, sarny. To nie jest nic nowego. Ba! Kilka lat temu do parku Zwierzynieckiego na lato wprowadziły się dwa łosie. Mieszkańcy dzwonili bardzo zdziwieni i pytali co robić. A łosie jak przyszły, tak wyszły. Nikogo nie atakowały. Powinniśmy przyzwyczaić się, że czasem dzikie zwierzęta są bliżej ludzi, a nie tylko w lesie – śmieje się łowczy.

https://wspolczesna.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: