NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zabrakło tlenu. Ze szpitala tymczasowego ewakuowano pacjentów

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

Łącznie trzy komisje powołane przez wojewodę i Uniwersytet Medyczny w Poznaniu będą wyjaśniać przyczyny braku tlenu w szpitalu tymczasowym w stolicy Wielkopolski. We wtorek przed południem z tego powodu konieczna była ewakuacja kilkunastu pacjentów. W placówce zmarło w tym dniu łącznie sześcioro pacjentów. Jedna z komisji wyjaśnia, czy mógł się do tego przyczynić brak dostawy tlenu na czas – informuje reporter RMF FM Mateusz Chłystun. Wojewoda zawiadomił w tej sprawie też prokuraturę.

Ewakuacja pacjentów z tymczasowego szpitala zakaźnego w siedzibie Międzynarodowych Targów Poznańskich /Jakub Kaczmarczyk /PAP

We wtorek przed południem ze szpitala tymczasowym na Międzynarodowych Targach Poznańskich ewakuowano kilkunastu pacjentów, z czego kilkoro było w bardzo ciężkim stanie. Przetransportowano ich do miejskiej placówki przy ul. Szwajcarskiej.

Wówczas informowano, że powodem ewakuacji był problem techniczny z ciśnieniem w instalacji tlenowej w jednej z hal.

Po kilku godzinach przywrócono działania instalacji tlenowej – podał Tomasz Stube z Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Tlen się skończył?

Już wtedy lokalny portal epoznan.pl przekazał, że według jego nieoficjalnych informacji w szpitalu tymczasowym nie doszło do awarii instalacji tlenowej. „Po prostu tlen się skończył – nikt go nie zamówił” – podał portal.

Stube w rozmowie w PAP nie potwierdzał tej informacji. „Na pewno wojewoda zażąda pisemnych informacji oraz dokładnego raportu. Ta sprawa będzie weryfikowana przez zespół zarządzania kryzysowego” – powiedział.

Przyznał jednak, że „tlen był dostarczony w mniejszych ilościach”. „Na pewno doszło do zakłóceń w dostawach tlenu po informacji, którą przedstawił dyrektor szpitala – o awarii i problemach związanych z ciśnieniem w instalacji tlenowej w jednej z hal” – dodał Stube.

We wtorek zmarło 6 pacjentów. Czy z powodu braku dostawy tlenu?

Po południu wojewoda wielkopolski potwierdził, że tlenu w szpitalu tymczasowym rzeczywiście zabrakło. Poinformował na konferencji prasowej, że trzy komisje będą wyjaśniać tego przyczyny.

W placówce zmarło w tym dniu łącznie sześcioro pacjentów. Jedna z komisji wyjaśnia, czy mógł się do tego przyczynić brak dostawy tlenu na czas.

„Trudno teraz odpowiedzieć na to pytanie. Tutaj wnioski będą znaczne późniejsze. Ci pacjenci, którzy potrzebowali pomocy, byli wentylowani mechanicznie” – tłumaczył na konferencji prasowej prof. Andrzej Tykarski, rektor Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Zawiadomienie w sprawie wtorkowego incydentu w szpitalu tymczasowym wojewoda wielkopolski skierował też do prokuratury. „Podpisałem wniosek do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa zagrożenia życia i zdrowia pacjentów” – powiedział Michał Zieliński.

Nieoficjalne ustalenia reportera RMF FM: Tlenu w szpitalnej instalacji zabrakło już około 9:00

Według nieoficjalnych informacji reportera RMF FM Mateusza Chłystuna, transport tlenu miał dotrzeć do szpitala we wtorek do południa. Tlenu w szpitalnej instalacji zabrakło około 9:00, a wtedy cysterna z tlenem była jeszcze w drodze. 

Mimo policyjnej eskorty dotarła na miejsce ok. godziny 11:00. Do tej pory podjęto już decyzję o ewakuacji 12 pacjentów. Jak podkreśla nasz dziennikarzkażda z tych osób na szczęście przeżyła transport karetkami.

W akcji brało udział 9 karetek państwowego pogotowia i kilka z prywatnych podmiotów. Do akcji zadysponowano też śmigłowiec, ale jego użycie nie było ostatecznie konieczne.

W tym czasie – jak udało nam się ustalić – pozostałych pacjentów zabezpieczono w tlen z butli przenośnych przywiezionych przez inne służby. 

Szpital tymczasowy na MTP

Szpital tymczasowy na MTP dysponuje 272 miejscami dla pacjentów z Covid-19. We wtorkowy poranek przebywało w nim 258 chorych, w tym 17 osób podłączonych do respiratorów. Według założeń, w razie potrzeb, placówka tymczasowa na MTP może zostać rozbudowana na tyle, by przyjąć ponad 500 chorych.

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: