NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Tajne filmowanie w jednym z największych laboratoriów testowych Covid w Wielkiej Brytanii

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Pracownik laboratorium zarejestrował ukrytą kamerą jak wygląda obróbka testów PCR.
– Kontrole mające na celu identyfikację próbek były przeprowadzane w pośpiechu, co oznacza, że ​​testy były czasami niepotrzebnie odrzucane
– Niektóre próbki testowe „chlapały” w poprzek obszaru, na którym umieszczono inne próbki, ryzykując skażenie
– Wymazy używane do wykonywania testów na Covid pozostawiano w probówkach podczas przetwarzania, co stanowi dodatkowe ryzyko zakażenia
– Pracownik zajmujący się kontrolą jakości, powiedział, że jakość wyników stopniowo pogarszała się w ciągu dnia
Ponadto w czasie „pandemii” wzrósła dwukrotnie możliwość” przerobowa laboratorium mimo że nie zmieniono nic w technologii twierdząc” że są sposoby ” na przyspieszenie.
Jakoś bardzo to pasuje do realiów testnemii.

Tajne filmowanie w jednym z największych laboratoriów testowych Covid w Wielkiej Brytanii znalazło dowody na potencjalne zanieczyszczenie, odrzucone testy i presję na trafienie w cele.

Reporter BBC pracujący jako technik laboratoryjny sfilmował pracowników, którzy skracają rogi i przetwarzają próbki w sposób, który mógłby spowodować zanieczyszczenie.

Oznacza to, że niektóre osoby, które przystąpiły do ​​testu za pośrednictwem NHS Test and Trace, mogły nie otrzymać wyniku lub uzyskać zły wynik.

Laboratorium stwierdziło, że przestrzegało wszystkich niezbędnych zasad i przepisów.

Dowody w laboratorium zarejestrowane na pokazach filmowych:

  • Kontrole mające na celu identyfikację próbek były przeprowadzane w pośpiechu, co oznacza, że ​​testy były czasami niepotrzebnie odrzucane
  • Niektóre próbki testowe „chlapały” w poprzek obszaru, na którym umieszczono inne próbki, ryzykując skażenie
  • Wymazy używane przez ludzi do wykonywania testów na obecność Covid pozostawiano w ich probówkach podczas przetwarzania, co stanowi dodatkowe ryzyko zakażenia
  • Naukowiec ds. Kontroli jakości mówi reporterowi, że jakość wyników stopniowo pogarszała się w ciągu dnia

Odkrycia skłoniły ekspertów do zakwestionowania sposobu działania laboratorium.

Phil Robinson

BBC
Po prostu nie możesz prowadzić takiej usługi … kto tu rządzi?
Phil Robinson
Specjalista ds. Testów genetycznych

Jeden z ekspertów opisał scenę z tajnego materiału filmowego, w której technik wyciera próbkę chusteczką jako „szaloną”.

„[T] to prawie zero pytań”, powiedział Chris Denning, dyrektor Instytutu Biodiscovery Uniwersytetu w Nottingham, że to „doprowadziłoby do skażenia”.

Inny ekspert, który prowadził firmę wykonującą miliony testów PCR, powiedział: „Nie można prowadzić takiej usługi”.

„[T] są sposoby na przyspieszenie rzeczy”, powiedział Phil Robinson, „i nie polega to na robieniu rzeczy w niższej jakości”.

Przegapione kontrole

Rząd wydał ponad 1 miliard funtów na budowę sieci laboratoriów do przeprowadzania testów w ramach NHS Test and Trace.

Laboratorium w Milton Keynes jest prowadzone przez firmę non-profit UK Biocentre i jest jednym z siedmiu tak zwanych laboratoriów Lighthouse uruchomionych przez numer 10.

Zarzuty dotyczące złych praktyk pracy w laboratorium zostały po raz pierwszy podkreślone przez BBC w październiku 2020 r .

W tamtym czasie brytyjskie Biocentre stwierdziło, że „zajmuje się już obserwacjami”. Ale miesiące później źródła poinformowały program Panorama BBC o ciągłych złych praktykach.

Reporter Jacqui Wakefield pracował pod przykrywką przez 18 zmian w styczniu i lutym w celu zbadania sprawy.

Dołączyła do jednego z czterech zespołów techników przygotowujących i przetwarzających próbki do testów PCR.

Reporter Jacqui Wakefield
Tytuł ZdjęciaReporter Jacqui Wakefield pracowała pod przykrywką jako technik laboratoryjny w ośrodku testowym

Laboratorium Milton Keynes przetwarza próbki do testów i śledzenia pochodzące od członków społeczeństwa.

Może przetwarzać 70000 testów koronawirusa dziennie, ale gdy był tam Wakefield, zwykle było to między 18000 a 40000.

Pomimo tego, że znajdowali się w środku drugiej fali koronawirusa, technicy laboratoryjni, z którymi pracował reporter, siedzieli bezczynnie przez znaczące okresy zmian.

Jednak technicy pracowali nad celami niezależnie od liczby próbek przybywających w ciągu 24 godzin.

Na etapie sortowania, kiedy probówki zawierające próbki testowe Covid od ludzi były wyjmowane z toreb, kontrole w celu zapewnienia ich identyfikowalności były czasami wykonywane w pośpiechu.

To jest początek procesu testowania.

Każda próbka powinna być dostarczona z kodem kreskowym zarówno na torebce, jak i na probówce w środku, co oznacza, że ​​jeśli w samej probówce brakuje kodu kreskowego, można użyć tego, który znajduje się na torebce.

Ale film Panorama pokazuje probówkę bez kodu kreskowego, która została wyrzucona z powodu wyrzucenia torby.

Oznaczało to, że osoba, która przystąpiła do testu, będzie musiała przejść kolejny.

Reporter rozmawiał z kolegami na każdej ze swoich zmian, którzy mówili jej, że zdarza się to regularnie.

Laboratorium powiedziało firmie Panorama, że ​​ważne jest, aby ludzie szybko uzyskiwali wyniki i aby pracownicy mogli pracować na standardowych możliwościach laboratorium.

Roboty do obsługi cieczy

Wakefield sfilmował również szereg praktyk w laboratorium, które zdaniem ekspertów mogą powodować zanieczyszczenie, co rodzi pytania o wiarygodność wysyłanych wyników testów.

Po posortowaniu próbki są wysyłane do robotów obsługujących ciecze w centrum procesu masowego testowania.

Pipety robota automatycznie zanurzają się w ośmiu probówkach na raz, zasysają małą porcję z każdej, a następnie umieszczają je na płytce testowej, gdzie są później analizowane pod kątem obecności wirusa wywołującego Covid-19.

Aby zaoszczędzić czas, waciki używane przez ludzi do wykonywania testów pozostawiano w probówkach, a nie usuwano je najpierw ręcznie podczas przetwarzania. Czasami wymazy te były wychwytywane przez pipety robota, wyciągane, a czasami spadały na inne próbki, potencjalnie je zanieczyszczając.

Wymaz pobity przez robota pipety
Nasze tajne filmowanie pokazuje wymaz z probówki pobrany przez robota obsługującego ciecz, co stanowi ryzyko zakażenia

Laboratorium stwierdziło, że jeśli podejrzewa się zanieczyszczenie, cykl musi zostać zatrzymany, system wyczyszczony i nowy cykl należy rozpocząć od zera.

Jednak, podczas gdy niektórzy technicy zatrzymali maszynę, Wakefield sfilmował innych wpychających wymazy z powrotem do probówek ręką w rękawiczce. Eksperci twierdzą, że to również może spowodować zanieczyszczenie.

Technik wbija wymazówkę wciągniętą przez robota pipety z powrotem do probówki
Technik wciska wymazówkę z powrotem do probówki, co może spowodować zanieczyszczenie

Obserwując dowody, prof. Denning powiedział: „Jeśli roztwór ma pełną infekcję… milionów cząstek i zaczniesz się odbijać, to oczywiście małe kropelki będą rozpylać się w różnych kierunkach”.

Niektóre próbki są znacznie grubsze niż inne z powodu śluzu, a te również stwarzają ryzyko zakażenia ze względu na sposób, w jaki są czasami traktowane w laboratorium Milton Keynes.

Wakefield widział, jak te grubsze próbki regularnie zwisały z końcówek pipet robota i kapały na inne próbki podczas przenoszenia na płytkę testową.

Gruba próbka testowa Covid kapie na inne próbki, powodując potencjalne zanieczyszczenie

Wakefield sfilmował techników kontynuujących obróbkę płyt, przy czym jeden z nich próbował uratować płytkę, po prostu wycierając ją chusteczką.

„To, co tu widzisz, jest absolutnie szalone” – powiedział prof. Denning. „Nie ma prawie żadnych wątpliwości, że doprowadziłoby to do zanieczyszczenia”.

Technik czyszczący chusteczką potencjalnie zanieczyszczoną płytkę testową
Tytuł ZdjęciaTechnik czyszczący chusteczką potencjalnie zanieczyszczoną płytkę testową

Laboratorium stwierdziło, że mogły popełnić pojedyncze błędy „indywidualnego personelu”, ale należy to postrzegać w kontekście obiektu, który przeszedł od zera do przebadania 11 milionów osób w ciągu kilku miesięcy.

„ Najlepsze praktyki w branży ”

Po zakończeniu testów wyniki są sprawdzane przez naukowców biomedycznych z laboratorium, którzy są odpowiedzialni za kontrolę jakości.

Reporter długo rozmawiał z trzema naukowcami i chociaż jeden z nich powiedział jej, że kierownictwo chce poprawić jakość w laboratorium, dwóch powiedziało jej, że widzą setki próbek na płytkach testowych, które ich zdaniem są zanieczyszczone.

Pewien sfrustrowany naukowiec powiedział jej, że jakość wyników była często lepsza na początku każdej zmiany, mówiąc, że sytuacja stopniowo się pogarszała i że do ostatniej godziny dnia „połowa talerza to śmieci”.

Brytyjskie Biocentre stwierdziło, że jego „wskaźnik pozytywnych wyników testów” jest zbliżony do średniej brytyjskiej, dając pewność, że jego wyniki są solidne i godne zaufania.

Stwierdził, że odkrycia Panoramy były „niepełnym i wybiórczym” odzwierciedleniem jej wysiłków i że „działał pod wyjątkowym okresem presji” z powodu drugiej fali pandemii.

Jak powiedział, znacząco przyczynił się do reakcji na pandemię, działa „zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi” i został zalecony do akredytacji przez organ regulacyjny.

Rząd powiedział, że domaga się najwyższych standardów, traktuje „obawy niezwykle poważnie” i „będzie w pełni badał wszystkie wysuwane zarzuty”.

Obejrzyj film Panorama’s Undercover: Inside the Covid Testing Lab, w poniedziałek 29 marca o 19:30 czasu polskiego w BBC 

https://www.bbc.com/news/uk-56556806

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: