NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
STOWARZYSZENIE "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI" TYMCZASOWY FORMULARZ KONTAKTOWY
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OPZZ: Emerytury stażowe są konieczne. Niemal 40 proc. mężczyzn nie dożywa emerytury

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Niemal 40 proc. mężczyzn nie dożywa 64. roku życia, czyli nie dożywa emerytury. Emerytury stażowe po prostu muszą zostać wprowadzone. Liczę, że prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zainteresuje się tym tematem – podczas wtorkowej (30 marca) konferencji prasowej mówił Sebastian Koćwin, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

OPZZ: Emerytury stażowe są konieczne. Niemal 40 proc. mężczyzn nie dożywa emerytury

  • Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych od ponad 10 lat walczy o wprowadzenie emerytur stażowych.
  • Związek chce, by kobiety miały możliwość przejść na emeryturę po 35 latach pracy, a mężczyźni – po 40 latach.
  • Z wyliczeń związku wynika, że wysokość emerytury stażowej byłaby zbliżona do emerytury minimalnej, która obecnie wynosi 1250,88 zł brutto.
  • W Polsce obowiązuje system kapitałowy emerytur, to oznacza że ich wysokość zależy od wpłaconej do ZUS przez pracowników składki. Dlatego emerytura stażowa nie jest żadnym przywilejem, jest  prawem pracownika do skorzystania z pieniędzy, które on sam wpłacił do systemu – mówił podczas konferencji prasowej Andrzej Radzikowski, przewodniczący OPZZ.

Związkowiec przekonuje, że jeżeli pracownica odprowadza składkę 35, a pracownik 40 lat, to zgromadzili oni odpowiednio wysoki kapitał, by utrzymać emeryturę co najmniej na poziomie minimalnym. – Oznacza to, że emerytury stażowe są neutralne dla sytemu ubezpieczeń społecznych. Nikt do nich nie dopłaca – komentował Radzikowski.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Związek wyjaśnia, że tylko w przypadku, gdyby na koncie w ZUS pracownik nie uzbierałby wystarczającej puli środków, by wygenerować emeryturę minimalną, wtedy byłaby potrzebna dopłata ze strony państwa. Jednak OPZZ szacuje, że takich przypadków nie będzie wiele. Przy stażu ubezpieczeniowym 35-40 lat powinno udać się zgromadzić wymagany kapitał.

Czytaj więcej: OPZZ walczy o stażowe emerytury. Organizuje publiczne czytanie „Łyska z pokładu Idy”

W jego opinii to pracownik powinien mieć prawo podjąć decyzję kiedy skorzysta z wypracowanego prawa do emerytury. Czy będzie to miało miejsce wcześniej, decydując się tym samym na niższą emeryturę, czy później, w ustawowym wieku emerytalnym, już z wyższym świadczeniem.

Podkreślał też, że nie do przyjęcia jest argument mówiący o tym, że emerytura stażowa wpłynie negatywnie na rynek pracy.

  • W Polsce tylko 63 proc. dorosłych Polaków pracuje. Tym samym 13 milionów Polaków jest biernych zawodowo. Ponad milion poszukuje obecnie pracy poprzez urzędy pracy. Te dane świadczą, że nie brakuje w naszym kraju siły roboczej. Należy tylko stworzyć lepsze i bardziej zachęcające warunki do podjęcia pracy – uważa szef OPZZ.

Z kolei Sebastian Koćwin, wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, przypomina, że w Polsce niemal 40 proc. mężczyzn nie dożywa 64. roku życia, czyli nie dożywa emerytury.

– Emerytury stażowe po prostu muszą zostać wprowadzone. Niestety rządzący nie chcą zrealizować naszego postulatu. Już 10 lat podejmujemy mnóstwo inicjatyw w celu wprowadzenia tego rozwiązania. Ostatni rok to wspólne konferencje z posłami PSL i Lewicy, którzy mieli swoje projekty dotyczące emerytur stażowych – przypomina Koćwin.

W ostatnich latach w tej sprawie związek pisał m.in. do marszałek Sejmu Elżbiety Witek i premiera Mateusza Morawieckiego. Wielokrotnie przypominał też Andrzejowi Dudzie o jego przedwyborczej obietnicy, czyli wprowadzeniu emerytur stażowych. Niedawno OPZZ napisało w tej sprawie również do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Proszi go o zapoznanie się z tematem i podjęcie rozmów. Dodatkowo związek zobligował swoje wojewódzkie struktury do przekazania przygotowanych przez nich ekspertyzy na temat emerytur i pism do parlamentarzystów reprezentujących dany region. Czekają na odpowiedź posłów i posłanek.

Ile wyniesie emerytura stażowa

Z danych OPZZ wynika, że większość emerytur stażowych miałyby wysokość porównywalną do emerytury minimalnej, która obecnie wynosi 1250 zł.

– Wszystko zależy od tego, jaki kapitał emeryt zgromadziłby na swoim koncie. Bowiem w obecnym systemie emerytalnym to kwota kapitału podzielona przez szacowany okres dalszego życia brana jest pod uwagę przy wyliczeniu kapitału emerytalnego – wyjaśnia Koćwin.

Dodaje też, że wprowadzenie ich jest tym ważniejsze, że z ostatnich badań GUS wynika, że obecnie potencjalni emeryci w wieku 60-65 lat będą żyć krócej o ponad 13 miesięcy.

– Okres pandemii skraca życie potencjalnego emeryta. Dla nas liczy się to, żeby osoby, które chcą przejść na emeryturę, mogły to zrobić w zdrowiu i mogły z niej skorzystać. Emerytura stażowa ma być jedną z możliwości, a nie koniecznością – podkreśla wiceprzewodniczący.

Pytany o to, jak duże może być zainteresowanie emeryturami stażowymi, przyznaje, że trudno jest to oszacować.

– Obecnie około 60 proc. potencjalnych emerytów przechodzi na świadczenie w momencie, kiedy ma taką możliwość. W przypadku emerytur stażowych byłoby to zdecydowanie mniej, bo byłyby one niższe niż świadczenia otrzymywane przy przejściu na emeryturę w wieku ustawowym – wyjaśnia wiceprzewodniczący OPZZ.

https://www.pulshr.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: