NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
Niemcy. Sąd wydał wyrok ws. dwóch uczniów: „Maseczki są bezużyteczne.” Rządzący w panice
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Masowo przemycają go do szpitali covidowych. To chodliwy towar

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Polacy wysyłają do szpitali covidowych paczki chorym na COVID-19, w których przemycają popularny ostatnimi czasy lek. Amantadynę, bo o niej mowa, pakują do mydeł, tamponów czy wkładają do paczek z żywnością. Wszystko po to, aby chorzy, będący najczęściej ich krewnymi, potajemnie brali lek, który ma pomóc im szybciej wyzdrowieć.

 

Masowo przemycają go do szpitali covidowych. To chodliwy towar

Amantadyna to lek, o którym w ostatnim czasie zrobiło się ponownie bardzo głośno. Temat związany z amantadyną powraca jak bumerang raz na jakiś czas, budząc ogromne zainteresowanie wśród wielu ludzi. Tym razem stało się tak za sprawą m.in. dr. Bodnara, który leczy wspomnianą substancją swoich pacjentów, o czym opowiedział niedawno w głośnej rozmowie na żywo w Polsat News. Jak twierdzi, dotychczas wyleczył z COVID-19 dzięki amantadynie nawet kilkaset pacjentów, nierzadko poważnie chorych.

Także jego pracownicy przechorowali COVID-19 i brali wtedy amantadynę, a dziś w biurze, jak podkreśla, nikt nie nosi maseczek. Nie robi tego również dr Bodnar, choć dziennie przyjmuje wielu pacjentów, potencjalnie nosicieli koronawirusa.

Tymczasem dr Artur Zaczyński, Dyrektor szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie, na razie odradza stosowania amantadyny. Do tematu radzi podchodzić ostrożnie. W rozmowie z redaktorem Polskiego Radia wyznał, że czeka na wyniki badań, które potwierdziłyby, że lek jest skuteczny.

Na razie, jeżeli mnie pytają, nie zalecam. (…) Zobaczę badania, będę mógł się ustosunkować do tego – powiedział na antenie radia.

Wcześniej, że nie ma merytorycznych podstaw do stosowania amantadyny w piśmiennictwie naukowym wypowiedziało się Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych.

Polacy widzą w amantadynie wielką nadzieję

Amantadyna, czyli substancja z grupy leków neurologicznych, dla Polaków jawi się jako olbrzymia nadzieja. Szczególnie dla tych obywateli naszego kraju, którzy boją się szczepionek. Choćby z powodu ostatniej głośnej sprawy dotyczącej wyrobów AstraZeneci, które miały powodować skutki uboczne wśród pacjentów, m.in. zakrzepicę. Europejska Agencja Leków, po przeanalizowaniu badań, zaopiniowała, że szczepionka, wbrew temu, co mówią niektórzy, jest bezpieczna.

Wielu Polaków i tak wolałoby w razie zachorowania przyjmować amantadynę. To jednak błąd, ponieważ w kwestii skuteczności szczepionki posiadamy twarde dowody naukowe, a o amantadynie wiemy zbyt mało. Przemycanie jej więc w paczkach dla chorych do szpitali, bez wiedzy lekarzy, jest nieodpowiedzialne.

Amantadyna jest skuteczna w walce z COVID-19? Są wątpliwości

Nie ma na razie dowodów na to, że lek ten, stosowany głównie w leczeniu Parkinsona czy stwardnienia rozsianego, faktycznie pomaga w walce z COVID-19. Z tego też powodu w Polsce nie powinno się nim leczyć tej choroby. Pomimo tego członkowie rodzin pacjentów, którzy przebywają w szpitalach, przemycają dla nich amantadynę, którą chowają im m.in. do paczek z żywnością, podaje Fakt. Pacjenci ci po kryjomu biorą amantadynę. Jak podaje źródło, krewni kupują często amantadynę na czarnym rynku, z niesprawdzonych źródeł. Ponoć można ją dostać nawet na popularnych portalach ogłoszeniowych.

Sytuacja ta, co oczywiste, jest niebezpieczna, bo nie wiadomo, jakie amantadyna w rzeczywistości może mieć działanie na pacjentów. Jak wskazują eksperci, może powodować skutki uboczne w połączeniu z innymi lekami, które biorą pacjenci w szpitalach, leczeni na COVID-19. To kolejne niebezpieczeństwo.Choć nie ma pewności, że amantadyna faktycznie leczy COVID-19, to nie zmienia to faktu, że gdzieniegdzie lekarze ją stosujący ponoć odnotowali poprawę u swoich pacjentów, którym ją podawali, a przynajmniej o tym przekonują media i opinię publiczną. M.in. z tego też powodu, a także z powodu zainteresowania lekiem wśród Polaków, minister zdrowia Adam Niedzielski już na początku roku postanowił zlecić Agencji Badań Medycznych zbadanie amantadyny. Wyniki badań poznamy jednak dopiero w kwietniu. Wtedy będzie wiadomo, czy amantadyna faktycznie pomaga w leczeniu COVID-19, czy może jest to alternatywna forma leczenia, która jest nieskuteczna.

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: