NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7320 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Filmy z nowymi atakami na Azjatów w Nowym Jorku szokują widzów, którzy bezczynnie przyglądają się brutalnym napaściom

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Co najmniej dwa kolejne głośne ataki na Azjatów zostały uchwycone na wideo w poniedziałek w Nowym Jorku w incydentach, które były niezwykłe zarówno ze względu na ich brutalność, jak i fakt, że gapie nie podjęli żadnych działań, aby pomóc ofiarom.
Jeden z ataków miał miejsce około godziny 11:40 przed luksusowym apartamentowcem na Manhattanie. 65-letnia azjatycko-amerykańska kobieta szła do kościoła, kiedy zwalisty mężczyzna kopnął ją w klatkę piersiową, najwyraźniej bez prowokacji, powalając ją na ziemię. Następnie kopnął ją potężnie w głowę co najmniej trzy razy, po czym odszedł.

CeFaan Kim, reporter lokalnego oddziału ABC News, powiedział, że mężczyzna stwierdził: „F**k you, you don’t belong here”, kiedy zaatakował kobietę. Ale tak samo jak szokująca była brutalność tego incydentu, wielu obserwatorów mediów społecznościowych było jeszcze bardziej zaniepokojonych reakcją gapiów.

Nagranie z monitoringu z wnętrza budynku mieszkalnego, które zostało obejrzane siedem milionów razy na Twitterze, pokazuje, że co najmniej trzech mężczyzn było świadkami części napaści, nie podejmując żadnych działań. W rzeczywistości, po tym jak podejrzany odszedł, ochroniarz zamknął otwarte drzwi do budynku, gdy starsza kobieta szamotała się na ziemi, próbując wstać.

„To jest absolutnie obrzydliwe”, powiedziała Katie Phang, prawnik NBC. „Fakt, że ochroniarz nic nie zrobił i zamknął te cholerne drzwi jest oburzający”.

Odwet był tak ostry, że Brodsky Organization, która zarządza apartamentowcem, wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej pracownicy, którzy byli świadkami ataku, zostali zawieszeni, do czasu przeprowadzenia dochodzenia „w porozumieniu z ich związkiem zawodowym”.

Tego samego dnia, inne wideo, obejrzane 3,7 miliona razy, pokazało mężczyznę pochodzenia azjatyckiego, który został pobity przez napastnika w pociągu metra na Manhattanie. Mężczyzna został uderzony w twarz i popchnięty do tyłu na siedzenie. Napastnik uderzył go w głowę co najmniej 30 razy, a następnie podniósł go od tyłu i dusił do nieprzytomności. Po tym jak ciało ofiary zwiotczało, napastnik wcisnął jego głowę w siedzenie, a on upadł na podłogę i uderzył się w głowę z hukiem.

Wagon metra pełen świadków nie zrobił nic, aby pomóc ofierze. Na nagraniu widać młodych mężczyzn, którzy wyginają szyje, aby lepiej przyjrzeć się uderzeniom w głowę Azjaty. W momencie, gdy głowa ofiary uderza o podłogę, kobieta wydaje się zaczynać klaskać, ale nagle przestaje.

Wydział ds. przestępstw z nienawiści nowojorskiej policji zamieścił we wtorek komunikat, w którym prosi o pomoc w dostarczeniu informacji na temat incydentu.

„To szokujące, że nikt nie przyszedł temu człowiekowi z pomocą” – powiedział dziennikarz radiowy Steve Kastenbaum.

Ale reakcja przechodniów nie była niczym niezwykłym, przynajmniej jak na nowojorskie standardy. Kiedy w lutym 61-letni Filipińczyk został zaatakowany w wagonie metra i pocięty nożykiem do cięcia kartonów od ucha do ucha, nikt z pasażerów nie interweniował. W rzeczywistości, po ataku, ofiara musiała szukać pomocy na własną rękę, ponieważ nikt z przechodniów nie wezwał karetki ani żadnej innej pomocy. Otrzymał on około 100 szwów, aby zamknąć swoje rany.

Chociaż nagrania z kamer pokazały, że był to młody czarny mężczyzna, lokalni aktywiści zareagowali na atak organizując wiec przeciwko „białemu nacjonalizmowi”.Samozwańczy „race baiter” i producent filmowy Tariq Nasheed argumentował, że w przypadku kobiety, która była wielokrotnie kopana przed budynkiem mieszkalnym, obowiązkiem ochroniarza była ochrona budynku. „W Nowym Jorku nie ma prawa dotyczącego obowiązku ratowania” – powiedział.

Inni użytkownicy Twittera nie zgodzili się z Nasheedem, argumentując, że gapie mają obowiązek jako istoty ludzkie. „Świat, w którym jedyną rzeczą, która sprawia, że ktoś pomaga staruszce bitej przez wielkiego łobuza, jest prawo, jest światem socjopatów” – powiedział samozwańczy „antyrasista” Frederique Pommarat. „Empatia i współczucie są tym, co czyni nas ludźmi, a nie tylko istotami”.

rt.com

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: