NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7288 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dwa miesiące zupełnie nie korzystał z prądu. Rachunek i tak dostał. I to jaki

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przez dwa miesiące nie zużywał prądu, mimo to jego rachunek opiewa na ponad 50 złotych. Jak to możliwe? Okazuje się, że jest to koszt samych opłat, abonamentu i podatków. Tyle kosztuje możliwość skorzystania z energii od dystrybutora.

Dwa miesiące zupełnie nie korzystał z prądu. Rachunek i tak dostał. I to jaki
Ponad 50 złotych na rachunku za prąd to same opłaty, abonament i podatki.

Dwa miesiące zupełnie nie korzystał z prądu. Rachunek i tak dostał. I to jaki

– Nie spodziewałem się takiego rachunku. Naprawdę byłem przekonany, że abonament w cenie prądu to są jakieś grosze. Nie są. Mam do zapłacenia ponad 52 złote rachunku za prąd, chociaż nie zużyłem ani kilowatominuty – mówi w rozmowie z money.pl pan Zenon z Torunia.

Mężczyzna skontaktował się z nami za pośrednictwem #dziejesię. Rachunek dostał za licznik na działce, który nie wykazał żadnego zużycia prądu.

– Nie byłem tam dwa czy trzy miesiące, tak się złożyło. Przygotowałem się do tego, odłączyłem urządzenia, odłączyłem prąd. To takie standardowe kwestie bezpieczeństwa. Dlatego zdziwiłem się, gdy odebrałem rachunek na ponad 50 złotych za dwa miesiące – mówi nam pan Zenon.

Dodaje, że rozumie naliczanie jakiejś formy abonamentu, ale zwraca też uwagę, że kilkanaście lat temu z własnej kieszeni zapłacił firmie energetycznej także za doprowadzenie prądu na jego działkę.

– Oczywiście nie pamiętam, jakie to były kwoty. W każdym razie zapłaciłem, wszelkie połączenia, kable, skrzynki i tego typu rzeczy zostały sfinansowane z mojej kieszeni. A tu proszę. Opłata sieciowa – dwa razy po 25 złotych, abonament – dwa razy po 58 groszy. No i ta wspaniała nowa opłata mocowa, pobierana, nawet gdy nie używasz prądu – kolejne 14 złotych – wylicza.

Pan Zenon nie ukrywa, że jest zaskoczony wysokością rachunku za prąd, którego nie używał. Nie on jeden. Kilka dni temu opisywaliśmy historię pana Jerzego, który również poddał analizie swój rachunek za prąd w garażu.

Śladowe zużycie energii nie poszło w parze z wysokością faktury – wliczając w to VAT, aż 85 proc. rachunku stanowiły opłaty, daniny i podatki.

Pan Zenon nie ukrywa, że jest zaskoczony wysokością rachunku za prąd, którego nie używał. Nie on jeden. Kilka dni temu opisywaliśmy historię pana Jerzego, który również poddał analizie swój rachunek za prąd w garażu.

Śladowe zużycie energii nie poszło w parze z wysokością faktury – wliczając w to VAT, aż 85 proc. rachunku stanowiły opłaty, daniny i podatki.

Obaj panowie podkreślają, że nie o samą wysokość rachunku tu chodzi, ale o skalę zaszytych w fakturze opłat i podatków.

– Najśmieszniejsze jest to, że zewsząd słychać głosy o tym, że warto oszczędzać, kupować energooszczędne sprzęty, gasić światło. I ja się z tym nie spieram, tylko że to nie obniży moich rachunków. Bo każdy grosz, który oszczędzę i tak przybędzie na kolejnej fakturze w postaci jakiejś nowej opłaty, podwyżki czy podatku – ironizuje pan Zenon.

Dwa miesiące zupełnie nie korzystał z prądu. Rachunek i tak dostał. I to jaki
Rachunek pana Zenona. Zużycie prądu: 0 zł. Abonament, opłaty, podatki: ponad 50 zł (#dziejesię)

Co dokładnie znajduje się na fakturze mężczyzny? Cały rachunek składa się z różnych opłat oraz naliczonego do nich podatku. Najnowszą pozycją na rachunku jest opłata mocowa, którą można nazwać opłatą za utrzymanie bezpieczeństwa energetycznego. Jej wysokość ustala URE.

Szacuje się, że koszty rynku mocy w 2021 r. wyniosą 5,5 mld zł i właśnie te środki zostaną przerzucone na odbiorców końcowych. Dla klientów oznacza to rachunki wyższe o 9,19 zł brutto miesięcznie, a więc w skali roku 100 zł więcej.

W 2021 r. do rachunku jest też doliczana opłata OZE, przeznaczona na pokrycie kosztów wsparcia dla odnawialnych źródeł energii. W 2020 r. wynosiła ona zero, od 1 stycznia – 2,20 zł za MWh netto, czyli 2,7 zł za MWh brutto. Ta opłata nie dotyczy akurat rachunku pana Zenona, bo jest doliczana do zużytej energii.

Najwięcej płaci za opłatę sieciową stałą. Ma ona pokrywać koszty, jakie ponosi dystrybutor energii – chodzi o utrzymanie sieci i urządzeń elektrycznych.Ciągle płacimy też opłatę przejściową. To relikt czasów minionych. Opłata idzie na spłatę strat, jakie dystrybutorzy ponieśli w roku 2007. Wtedy zlikwidowano w Polsce tzw. KDT, czyli kontrakty długoterminowe. Gwarantowały one dystrybutorom odbiór prądu po stały cenach przez kilkadziesiąt lat.

Było to swoiste zabezpieczenie kredytów, jakie firmy musiały wziąć na rozbudowę i modernizację sieci. Komisja Europejska uznała to za niedozwoloną pomoc publiczną i KDT zostały zlikwidowane. Pozostały jednak zobowiązania, na które zrzucają się wszyscy odbiorcy.

Opłatę przejmuje spółka akcyjna o nazwie Zarządca Rozliczeń. Opłata nie dość, że istnieje i nie maleje, to rośnie. W roku 2017 rząd podwyższył opłatę o 50-68 proc., w zależności od odbiorców.

https://www.money.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: