NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dom kupił za 9,4 tys. zł. Do dyrektora Lasów Państwowych zapuka NIK

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Andrzej Konieczny kupił dom po zaniżonej wartości

Youtube/Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krakowie, Dyrektor Generalny LP dr Andrzej Konieczny | Regionalna Narada Leśników – Kraków 2018
31 Marca 2021

Dom o wartości ok. 190 tys. zł Andrzej Konieczny, dyrektor Lasów Państwowych, zakupił za 9,4 tys. zł. Wcześniej zmienił przepisy, które umożliwiły mu taką transakcję. Politycy opozycji twierdzą, że doszło do poważnego nadużycia przepisów prawnych i domagają się dymisji dyrektora, a także kontroli NIK.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Gdzie Andrzej Konieczny nabył dom
  • Dlaczego mógł kupić dom po dużo niższej cenie
  • Jakie działania zamierza podjąć w tej sprawie opozycja

Konieczny kupił dom po zaniżonej wartości, a potem przepisał go na syna

Dom, który nabył Andrzej Konieczny, jest usytuowany w miejscowości Pomorze na Podlasiu. To 110-metrowa, wyremontowana posiadłość z 30-metrowym składzikiem. Onet ustalił, że dyrektor Lasów Państwowych zapłacił za dom zaledwie 9 420 zł, mimo że jego faktyczna wartość została oszacowana na 188,4 tys. zł.

Jak do tego doszło? Konieczny skorzystał z bonifikaty rzędu 95 proc., która należy się pracownikom lasów. Taki przywilej przysługuje leśnikom pracującym w danym nadleśnictwie i użytkującym lokale służbowe.

Onet donosi, że dyrektor Lasów Państwowych posiada meldunek, ale nie mieszkał, ani nie pracował na tym terenie. Od 2002 r. dzierżawił dom za 387 zł, a między 2006 r. a 2008 r. był zatrudniony na stanowisku zastępcy dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie. W 2012 r. wstąpił do PiS, a trzy lata później został wiceministrem środowiska. Od 2018 r. kieruje Lasami Państwowymi. Do tej wątpliwej transakcji między Koniecznym a nadleśniczym Pomorza doszło w 2019 r. Rok później dyrektor przepisał dom na swojego syna. W dokumencie pojawia się klauzula, która uprawnia Koniecznego i jego małżonkę do dożywotniego korzystania z tej posiadłości.

Kontrowersyjna zmiana przepisów umożliwiła nabycie domu

Ogromne wątpliwości budzą jednak kulisy całego zdarzenia. Lasy Państwowe deklarują, że sprzedaż niektórych działek wpisuje się w „racjonalne działania w ramach gospodarki mieszkaniowej”. Racjonalność tych działań ma polegać na wyprzedawaniu domów, leśniczówek, mieszkań i gajówek, które zdaniem Lasów Państwowych są bezużyteczne

Jak nabyć taką nieruchomość? Zasady przyjęte w 2016 r. wskazywały, że leśnicy mogli zgłaszać się tylko po te posiadłości, których wartość nie przewyższała 100 tys. zł netto. Dom, w posiadanie którego wszedł Konieczny, ma wartość księgową 101,04 tys. zł netto.

Jak to możliwe, że zakupił dom? 27 listopada 2019 r. sam Andrzej Konieczny zmodyfikował obowiązujące zasady, podnosząc limit wartości do 150 tys. zł netto. Zmiany cofnięto 9 stycznia 2020 r. i przywrócono warunek 100 tys. zł netto.

Wtedy już transakcja w sprawie domu na Podlasiu była sfinalizowana.

Opozycja domaga się kontroli NIK i dymisji dyrektora

Na doniesienia Onetu bezzwłocznie zareagowali politycy opozycji. Portal bankier.pl donosi, że Jacek Protasiewicz poinformował o złożeniu w imieniu Koalicji Polskiej – PSL, UED, Konserwatyści wniosku do Najwyższej Izby Kontroli (NIK) o przeprowadzenie kontroli. Posłowie domagają się weryfikacji legalności dzierżawy oraz transakcji przeprowadzonej „w oparciu o zmienione na chwilę prawo”, które zmodyfikował sam zainteresowany nabywca.

– Są afery milionowe, i są afery mniejsze, ale równie oburzające. Taką właśnie aferą, takim właśnie skandalem, jest tryb zakupu przez dyrektora generalnego przedsiębiorstwa państwowego Lasy Państwowe nieruchomości na terenie Nadleśnictwa Pomorze o wielkości 110 mkw., kupioną za kwotę kilku tysięcy – przekonywał w trakcie wczorajszej konferencji prasowej Protasiewicz.

Posłowie licą na szybką reakcję ze strony NIK. Jednak ich zdaniem tak duży skandal prawny powinien zakończyć się dymisją Andrzeja Koniecznego. – Póki co, również wzywamy rząd Mateusza Morawieckiego, żeby tego człowieka zdymisjonował, i to w trybie natychmiastowym, w trybie dyscyplinarnym – oświadczył Protasiewicz.

Zarzuty względem Koniecznego skomentowała na Twitterze Anna Malinowska, rzeczniczka Lasów Państwowych. Broniąc dyrektora, przekonywała, że „sprzedaż zbędnych lokali w Lasach Państwowych odbywa się na podobnych zasadach, jak i w innych instytucjach posiadających w przeszłości mieszkania zakładowe”. Przypomniała, że sprzedaż nieruchomości trwa od 1997 r., a pierwszeństwo w ich nabyciu mają pracownicy Lasów Państwowych, którzy posiadają trzyletni okres zatrudnienia i wcześniej mieszkali lub podnajmowali dany dom.

biznesinfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: