NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Dochodzenie MTK w sprawie Palestyny: gdzie jest UE?

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote

Niedawne wszczęcie przez Międzynarodowy Trybunał Karny dochodzenia w sprawie sytuacji w Palestynie stanowi dla UE wyjątkową okazję, by pociągnąć Izrael do odpowiedzialności za zbrodnie popełnione na okupowanych terytoriach palestyńskich.

We wtorek (30 marca) przypada trzecia rocznica rozpoczęcia Wielkiego Marszu Powrotu. Przez prawie dwa lata Palestyńczycy ze Strefy Gazy protestowali wzdłuż izraelskiego ogrodzenia, aby ich podstawowe prawa były chronione po ponad dekadzie zbiorowej kary i nielegalnej blokady nałożonej przez władze izraelskie.

Do grudnia 2018 roku, według ONZ, 189 Palestyńczyków zostało zabitych, a 6 103 rannych przez izraelskie wojsko.

W oczach prokuratora Międzynarodowego Trybunału Karnego istnieją podstawy, aby sądzić, że Siły Obronne Izraela popełniły zbrodnie wojenne w okupowanej Palestynie – co lokalne grupy praw człowieka potępiały od samego początku marszów.

Do dziś jednak nie udało się rozliczyć wszystkich tych zbrodni.

Można by zapytać, jakie było stanowisko Unii Europejskiej w tej całej sprawie? Przecież UE konsekwentnie utrzymuje pryncypialne stanowisko w sprawie odpowiedzialności jako „kamienia węgielnego dla pokoju i bezpieczeństwa”.

UE ma również do dyspozycji dziesiątki instrumentów praw człowieka, które przesądzają o niesłabnącym poparciu dla międzynarodowej sprawiedliwości i odpowiedzialności. Co najważniejsze, jako główny partner handlowy Izraela, UE posiada niezbędną siłę nacisku, aby skutecznie egzekwować te zobowiązania.

Jednakże zdecydowane zaangażowanie UE na rzecz międzynarodowej sprawiedliwości może rzeczywiście mieć zastosowanie do większości krajów trzecich, ale nie do milionów Palestyńczyków żyjących pod kontrolą Izraela.

Pomimo faktu, że piątek po piątku, przez ponad rok, armia izraelska zabijała dziesiątki palestyńskich cywilów, w tym medyków i dziennikarzy, UE odmówiła wezwania Izraela do zaprzestania strzelania do nieuzbrojonych protestujących, którzy nie stanowili dla nikogo zagrożenia – co stanowi wyraźne naruszenie prawa międzynarodowego.

Milczenie UE
Symbolicznie, jedyne słowa potępienia pochodziły z Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych i były wymierzone w palestyńskie frakcje. Ani jedno nie zostało wypowiedziane pod adresem armii izraelskiej, mimo że jest ona odpowiedzialna za setki ofiar śmiertelnych i tysiące rannych wzdłuż ogrodzenia w Strefie Gazy.

Jeśli chodzi o poparcie dla międzynarodowej odpowiedzialności, UE po raz kolejny milczała w tej sprawie.

Belgia, Słowenia i Hiszpania były jedynymi trzema państwami członkowskimi, które zachęcały do ustanowienia komisji śledczej ONZ w 2018 roku.

Rok później, gdy przedłożono raport końcowy Komisji Śledczej, Hiszpania była jedynym państwem członkowskim UE, które poparło ją na forum Rady Praw Człowieka ONZ. W rezolucji uzupełniającej w zeszłym roku ani jedno państwo członkowskie UE nie głosowało za jej przyjęciem.

Jak dotąd przesłanie UE do Palestyńczyków jest jasne: „sprawiedliwość istnieje, ale nie dla was”.

Możecie nazywać to okupacją wojskową, apartheidem lub pełzającą aneksją, jednym lub dwoma państwami – nie ma to większego znaczenia: rzeczywistość w sytuacji Izraela/Palestyny to absolutna bezkarność, rozpaczliwy brak sprawiedliwości niezgodny z podstawami ludzkiej godności. A UE nie wydaje się mieć z tym nic wspólnego.

Jedynie przebłysk międzynarodowej odpowiedzialności mógłby przełamać ten schemat.

W tym względzie niedawne wszczęcie dochodzenia przez Międzynarodowy Trybunał Karny w Palestynie stanowi dla UE historyczną okazję do odwrócenia tej tendencji i skutecznego wsparcia odpowiedzialności.

Jednak również w tym przypadku obraz sytuacji jest raczej ponury.

Podczas gdy UE publicznie poparła postępowania prowadzone przez MTK w zdecydowanej większości państw trzecich objętych dochodzeniem, palestyńskie postępowania przed MTK w całości, od przystąpienia Autonomii Palestyńskiej do statutu rzymskiego w 2015 r. do wszczęcia dochodzenia przez prokuraturę, spotkały się ze strony UE w najlepszym razie z obojętnością, a w najgorszym z odrzuceniem.

Ta nieuzasadniona wyjątkowość, którą UE praktykuje w stosunku do Palestyny, stanowi naruszenie samej powszechności praw człowieka i musi się skończyć: jeśli prawa człowieka nie istnieją dla Palestyńczyków, to prawa człowieka nie istnieją w ogóle.

https://euobserver.com/

 

 

10.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: