NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Była szefowa Wiadomości TVP ma nową pracę. W podległej Jackowi Sasinowi Poczcie Polskiej

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Marzena Paczuska, była szefowa Wiadomości oraz była członkini zarządu TVP ma nową pracę. Od początku marca współpracuje z Pocztą Polską – dowiaduje się Wirtualna Polska. – To skandal, że zwalnia się naszych pracowników, a ściąga ludzi z zewnątrz – komentują pocztowi związkowcy.

61-letnia Paczuska to wieloletnia dziennikarka TVP, w styczniu 2016 roku, krótko po wygranych przez PiS wyborach została szefową flagowego programu informacyjnego publicznego nadawcy. Przejęła stery w Wiadomościach TVP po Piotrze Kraśce. Jej rządy zaczęły się od zwolnienia kilku dziennikarzy, a program szybko zmienił politykę redakcyjną na ocenianą jako przychylną rządom Prawa i Sprawiedliwości.

W marcu 2017 roku wokół Marzeny Paczuskiej rozgorzała dyskusja kiedy to Wiadomości nie poinformowały o wyniku zbiórki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. „TVP nie ma żadnego obowiązku informowania o akcjach promowanych przez tv komercyjne” – pisała wtedy na Twitterze Marzena Paczuska.

Jej wpisy w mediach społecznościowych budziły kontrowersje. „Terror popadającej w śmieszność sekty. Hipokryzja zbierających pod Kościołami, lekceważących Caritas” – pisała w 2017 r. o WOŚP.

„Teraz każdy cierpi na depresję. W d…się poprzewracało. Bo życie jest takie trudne…” – pisała w kwietniu 2020 roku, w reakcji na problemy psychiczne, jakie wywołało wprowadzenie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

W 2017 roku została odwołana z funkcji szefowej Wiadomości. – Współpraca nie wyglądała tak, jak powinna – mówił PAP ówczesny szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Klaudiusz Pobudzin. Paczuska była dalej związana z TVP, najpierw jako doradca prezesa Jacka Kurskiego, a w marcu 2019 roku trafiła do zarządu TVP: pod naciskiem prezydenta Andrzeja Dudy, który m.in. od jej powołania uzależnił podpisanie finansowania mediów publicznych z budżetu państwa.

Paczuska jednak najpierw została zawieszona, a następnie odwołana z zarządu TVP. Jak przekazał Wirtualnej Polsce prezes Kurski, obecnie Paczuska nie jest związana w żaden z sposób z publiczną telewizją.

Od 1 marca jest jednak związana z innym państwowym podmiotem: Pocztą Polską SA. Potwierdzenie tej informacji było nie lada wyzwaniem. Państwowa spółka nie chce chwalić się nawiązaniem współpracy z osobą o tak znanym nazwisku.

„Szanowny Panie Redaktorze, z uwagi na przepisy o ochronie danych osobowych, nie udzielamy informacji dotyczących osób fizycznych, w tym pracowników lub kandydatów do pracy w Poczcie Polskiej podmiotom do tego nieuprawnionym” – przekazało nam biuro prasowe spółki.

Sama Paczuska w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski najpierw stwierdziła, że „jest wolnym człowiekiem i może pracować, gdzie chce oraz nie ma znaczenia, z czego się dzisiaj utrzymuje”. A następnie dodała, że „jest osobą prywatną, nie mającą żadnych etatowych związków z jakąkolwiek instytucją publiczną czy SSP. W związku z tym – stanowczo domagam się respektowania mojej prywatności, którą gwarantuje mi prawo. Jakiekolwiek naruszenie mojej prywatności, mimo przekazanych Panu zastrzeżeń – spotka się ze zdecydowaną reakcją prawną”.

Redakcja Wirtualnej Polski potwierdziła w trzech źródłach (w tym w Ministerstwie Aktywów Państwowych) fakt współpracy PP SA z byłą dziennikarką TVP. To właśnie resortowi zarządzanemu przez Jacka Sasina podlega Poczta Polska.

Redakcja Wirtualnej Polski jest też w posiadaniu wewnętrznych dokumentów PP SA, z których wynika, że Marzena Paczuska podlega pod Dział Zarządzania Relacjami z Pracownikami. W posiadanych przez nas materiałach figuruje również mail Paczuskiej – w domenie “@poczta-polska.pl”.

Przełożonym Marzeny Paczuskiej jest Marek Makuch, były radny PiS, obecnie dyrektor Pionu Kapitału Ludzkiego w Poczcie Polskiej S.A., a w przeszłości dyrektor ośrodka administracji oraz dyrektor biura spraw korporacyjnych w Telewizji Polskiej. Do TVP trafił w styczniu 2016 roku, czyli w momencie, gdy Marzena Paczuska awansowała na szefową Wiadomości. W rozmowie z Wirtualną Polską Marek Makuch stwierdził, że nie jest upoważniony do rozmowy z dziennikarzami.

Decyzja o nawiązaniu współpracy mocno zdziwiła pocztowych związkowców. Poczta Polska jest w trakcie procesu zwolnień grupowych. Według podawanych przez spółkę danych w 2020 roku ponad 3 tys. pracowników odeszło w ramach programu dobrowolnych zwolnień, a ponad 2,5 tys. osób przeszło na emeryturę.

– To skandal w jaki sposób kierownictwo spółki traktuje pracowników. Od ubiegłego roku trwa redukcja zatrudnienia, a z drugiej strony w firmie wciąż pojawiają się nowi pracownicy na eksponowanych stanowiskach z wysokimi wynagrodzeniami – mówi Wirtualnej Polsce Piotr Moniuszko, przewodniczący Wolnego Związku Zawodowego Pracowników Poczty.

– Sposób zarządzania spółką przez obecny zarząd doprowadził do tragicznej sytuacji załogi. Ponad 50 procent pracowników otrzymuje wynagrodzenia na poziomie płacy minimalnej, a w 2021 roku zatrudnienie ma być zredukowane o ponad 7,5 tysiąca etatów, bo rzekomo sytuacja finansowa spółki jest katastrofalna, a z drugiej strony zatrudnia się ”swoich”, którzy nie mają bladego pojęcia o funkcjonowaniu PP S.A. To już przestało być dawno zabawne – podsumowuje Moniuszko.

https://wiadomosci.wp.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: