NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7296 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zatrudniony w centrum szczepień w Niemczech: Muszę okłamywać ludzi!

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Na Bild.de ukazała się relacja mężczyzny, który jest zatrudniony jako ochroniarz w jednym z niemieckich centrów szczepień, gdzie szczepione w szczególności osoby w podeszłym wieku. Specjalnie dla Was opracowaliśmy tłumaczenie jego historii:

Mam 20 lat, skończyłam liceum. Od początku szczepień przeciwko koronawiruswoi pracuję w firmie ochroniarskiej. Chcę zarobić trochę pieniędzy przed rozpoczęciem nauki zawodu, a także zrobić coś pożytecznego pracując ze starszymi ludźmi. Przynajmniej tak mi się wydawało. Ale to, czego doświadczam w punkcie szczepień, nie ma nic wspólnego z odpowiedzialnością.

Pomiar temperatury nie jest możliwy

Często pracuję w strefie wejściowej ośrodka i muszę przyjmować starsze osoby, sprawdzać ich dokumenty, a także mierzyć temperaturę. W tym celu otrzymaliśmy proste elektroniczne urządzenia pomiarowe. Problem w tym, że te “pistolety” są przeznaczone do sprawdzania temperatury u małych dzieci – do naszych celów nie nadają się prawie wcale!

Nasze urządzenia zazwyczaj wydają tylko jeden sygnał dźwiękowy w momencie rozpoczęcia pomiaru. Podwójny sygnał dźwiękowy powinien zasygnalizować udany pomiar. W tym przypadku poproszono nas o dwukrotne naciśnięcie przycisku start, pozorując udany pomiar. Następnie mamy podać kandydatom do szczepień wymyśloną wartość. 36.8, 37.1, cokolwiek. Muszę okłamywać ludzi!

To mnie obciąża. Przecież, jeśli ktoś naprawdę ma gorączkę z powodu koronawirusa, może bez przeszkód dostać się do punktu szczepień.

Centrum szczepień wygląda jak show dla mediów

Nam, ochroniarzom, zabrania się noszenia rękawiczek sanitarnych dla własnej ochrony. Jako uzasadnienie powiedziano nam, że może to zaniepokoić osoby starsze. Codziennie obsługuję 3000 osób, odbieram zaświadczenia z ich rąk, a także ich dotykam. Zbliżam się do nich jak sanitariusz w domu opieki.

Kody QR rozdawane seniorom przez administrację w celu rejestracji na szczepienia to żart. W wielu przypadkach kody te nie mogą być zeskanowane za pomocą dostarczonych smartfonów, więc przekształcenie ich w wiarygodne dane nie jest możliwe.

Mój szef polecił nam zignorować to i po prostu przepuszczać ludzi na szczepienia bez tego poświadczenia. Oznacza to, że każdy mógł wejść do centrum szczepień z dowolnym kodem QR i zostać zaszczepionym. Całe to centrum szczepień wygląda mi na show dla mediów.

Kandydaci do szczepienia to najczęściej osoby starsze, które muszą nosić maski FFP2. I to tylko białe. Każdy, kto nosi inny kolor, otrzymuje maskę w kolorze białym. Powód: gdy fotograf będzie robił zdjęcia, wszystko ma wyglądać ładnie i jednolicie. Pouczono nas, że “na wypadek, gdyby pojawiła się prasa”, musimy koniecznie sprawić, by wszystko “wyglądało profesjonalnie”.

Lekarze nie chcą się szczepić

Przez cały czas ani pracownicy punktów szczepień, ani kandydaci do szczepienia nie przestrzegają zalecanych odstępów. Najgorsze jest jednak to, że niewykorzystane dawki szczepionek są po prostu wyrzucane wieczorem, jak powiedział mi pracownik medyczny. Powód: “One już nie wytrzymują tak długo!”.

Z powodu negatywnych nagłówków na temat AstraZeneca, wielu starszych ludzi rezygnuje z terminów. Oni po prostu boją się szczepionki. Jednak “moje” centrum szczepień wstrzykuje Biontech.

Mogę tylko pokręcić głową na niektóre z historii, które tu słyszymy. Na przykład lekarze, którzy zarabiają tu 180 euro za godzinę, ale sami nie chcą się szczepić. Nieszczepieni mają fizyczny kontakt z wieloma starymi, wątłymi kandydatami do szczepienia. Do swoich kart szczepień podobno wklejają naklejkę Biontech, podpisują ją i w ten sposób są uznawani za zaszczepionych.

Mam wrażenie, że płacą mi za wystawianie spektaklu, ale nie za poważną pracę. Dostaję za to dodatek za trudne warunki pracy do mojej stawki godzinowej (11 euro) – 20 centów za godzinę.

Relacje Polaków zaszczepionych w Niemczech

Powyższa relacja to spostrzeżenia pracownika bliżej nieokreślonego centrum szczepień przeciwko koronawirusowi w Niemczech. O tym, że może to przebiegać również zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa, możecie się przekonać z relacji Polaków, którzy zaszczepili się w Niemczech: Szczepienie na koronawirusa: Relacje Polaków, którzy zaszczepili się w Niemczech .

źródło: www.bild.de

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

One thought on “Zatrudniony w centrum szczepień w Niemczech: Muszę okłamywać ludzi!

  1. Mam przygotowane 1000 Euro od osoby za naklejke Biontech od osoby. Jak bedzie trzeba zaplace ale tego syfu nie dam sobie wstrzyknac.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: