NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7305 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Czy zastrzyki z Covid powodują chorobę szalonych krów?
PRAWNE!! Pisma dla Polek i Polaków - do pobrania !!
Nadciąga katastrofa energetyczna. Testament śp. inż. Marka Zadrożniaka
CO ZNAJDOWAŁO SIĘ NA POKŁADZIE ”EVER GIVEN” ? – SZOKUJĄCY MATERIAŁ TURECKIEJ TELEWIZJI.
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Stanach Zjednoczonych pojawiło się inteligentne tornado robaków. Czy robaki przejmują kontrolę nad światem?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Wiosenne deszcze często przynoszą wiele dżdżownic na powierzchnię, gdzie wiją się na ziemi i chodnikach. Ale ostatnio, po ulewnym deszczu w mieście niedaleko Nowego Jorku, nastąpiło coś bardziej niezwykłego: tunel czasoprzestrzenny.

Mieszkaniec Hoboken w stanie New Jersey odbyła poranny spacer po parku nad rzeką Hudson 25 marca, kiedy zauważyła setki robaków rozprzestrzeniających się wzdłuż ścieżki. Kobieta, która poprosiła o zachowanie anonimowości, powiedziała Live Science, że po początkowym zdziwieniu zauważyła coś jeszcze dziwniejszego – kilka robaków utworzyło kształt przypominający cyklon, tworząc spiralę w miejscu, gdzie krawędź trawy stykała się z betonem. 

Kobieta zrobiła zdjęcia i wysłała je Tiffany Fisher, radnej miasta Hoboken, która udostępniła zdjęcia „tornada robaków” na Facebooku. „Jest jasne, że po deszczu pojawiają się robaki, ale nigdy czegoś takiego nie widziałem!” Napisał Fischer w poście.

Kiedy fotograf zobaczył tornado z robakami, nie skręciły one w spiralę, chociaż poszczególne robaki wciąż wiły się w miejscu, powiedziała w wywiadzie dla Live Science. W pobliżu nie było otwartych rur i chociaż większość robaków była rozproszona w dużym wirze, wiele z nich rozciągało się poza zewnętrzne zakole. Według kobiety przywarli do ściany pobliskiego budynku i zjechali z krawężnika na jezdnię.

Chociaż kuszące może być spekulowanie, że robaki ustawiają się w wir w ramach przygotowań do Księżyca Robaka, pierwszego superksiężyca w 2021 r., Jest wysoce nieprawdopodobne, aby spirala była ceremonią księżycową. Więc o co chodzi? 

Według University of Wisconsin-Madison robaki oddychają przez skórę, więc gdy ulewny lub długotrwały deszcz nasyca glebę wodą, robaki muszą wydostać się na powierzchnię lub mogą utonąć. Dżdżownice zwykle żyją samotnie, ale czasami tworzą stada na powierzchni. Jak donieśli naukowcy w 2010 roku w International Journal of Behavioral Biology, robaki gromadzą się w grupach i mówią sobie nawzajem, dokąd mają iść.

Naukowcy w tym badaniu odkryli, że dżdżownice z gatunku Eisenia fetida mogą tworzyć skupiska i „wpływać na siebie nawzajem, wybierając wspólny kierunek podczas migracji”. Robiły to raczej poprzez dotyk, a nie za pomocą sygnałów chemicznych. Według badań takie zbiorowe zachowanie może pomóc dżdżownicom w przetrwaniu zagrożeń środowiskowych, takich jak powodzie lub suchy ląd, a także może stanowić strategię obrony przed drapieżnikami lub patogenami.

Jeden wyjątkowy przykład wypasu dżdżownic został zarejestrowany na wideo w 2015 roku przez strażników w Eisenhower State Park w Denison w Teksasie. W materiale filmowym opublikowanym na kanale Texas Parks and Wildlife YouTube, po drodze wije się kilka ogromnych mas różowych dżdżownic.

Robaki wodne, takie jak robak kalifornijski (Lumbriculus variegatus), mogą również tworzyć ogromny żywy węzeł – znany jako kropelka – z 50 000 robaków, gdy są zagrożone przez suche warunki. Jednak  przyczyna pojawienia się robaka Hoboken jest mniej jasna.

„Ten kształt tornada jest naprawdę interesujący” – powiedział Kyungsoo Yu, profesor na Wydziale Gleby, Wody i Klimatu na University of Minnesota. Yu bada, w jaki sposób inwazyjne dżdżownice przekształcają ekosystemy leśne i chociaż wiadomo, że robaki wyłaniają się masowo z gleby po opadach deszczu, nigdy wcześniej nie widział, aby tworzyły spiralę, powiedział Yu w e-mailu dla Live Science.

Szef laboratorium Saad Bhamla, profesor nadzwyczajny w Georgia Institute of Technology, zasugerował w e-mailu, że nagłe zmiany wody w glebie w połączeniu z kształtem krajobrazu mogą wyjaśniać spiralny tunel czasoprzestrzenny.

Jak można zrozumieć z obszernego wyjaśnienia Live Science – nie tylko nie widzieliśmy tego w przypadku robaków, ale także słynnych profesorów, którzy mieli do czynienia z robakami przez całe życie. Adepci światła nie mają wyjaśnienia tego zjawiska, niemniej wszystko jest tam dość oczywiste. 

Istnieje kilka opcji rozsądnego wyjaśnienia tego, co się dzieje, a pierwsza zakłada, że ​​robaki gromadzą się wokół jakiejś struktury przestrzennej, której ludzie nie widzą, urządzenia nie rejestrują, a fizycy nic o tym nie wiedzą. Oznacza to, że istnieje coś takiego jak „miejsce mocy” lub coś w tym rodzaju. A może fragment obcego statku leży w ziemi i tworzy jakieś pola oddziałujące na prymitywne organizmy. 

Drugie wyjaśnienie zakłada, że ​​robaki nie są tak prymitywne, jak myślą adepci światła. Na przykład grzybnia lasu, jak również przeplatanie się układu końskiego drzew, tworzą struktury silnie przypominające synapsy układu nerwowego, a teoretycznie las może mieć umysł o rząd wielkości wyższy niż poziom świadomości dwunożnych pasożytów siedzących na choinkach. Podobne nadbudówki występują najprawdopodobniej u wszystkich gatunków – od pszczół po robaki. Ten niezrozumiały dla nas umysł jedzie jak robaki.

Wreszcie może być też jakaś mutacja, od której rozpoczynają się filmy o zajęciu Ziemi przez kosmitów lub innych pasożytów, np. Ten sam „Dzień Tryfidów”. Jeśli wszystko tak jest, to wkrótce usłyszymy od adeptów światła, że ​​inne robaki również tworzą kolonie. Będą ćwiczyć na spiralach, a potem zbiorą się w stado i pójdą, aby przejąć władzę nad światem, więc śledzimy rozwój wydarzeń. 

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: