NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W Polsce Policja używa strzelb typu…

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

No i nie minęły 24 godziny, a już pojawiła się kolejna kwestia, którą nosiciele seboli zakłamują (takich kwestii jest zresztą całe multum). W zgodzie z objętą taktyką prostowania fejk njusów wytłumaczę zagadnienie. Jest to obszerny temat, na podstawie którego ludzie piszą prace magisterskie, ale postaram się opisać to jak najprościej i jak najprzystępniej.
Użycie sekcji gładkich luf.
„Broń gładkolufowa została wprowadzona na wyposażenie polskiej policji w roku 1994. Budowa oraz zasada działania umożliwia strzelanie różnymi rodzajami amunicji, przez co omawiana jednostka broni ma bardzo szerokie zastosowanie.”
W Polsce Policja używa strzelb typu „Mossberg” kal. 12/70, „Hatsan Escort” kal. 12/70, „SDASS Imperator” kal. 12/70 (zdjęcie).
„Broń służy do samoobrony, wymuszania posłuszeństwa, obezwładniania przestępców zgodnie z warunkami,
zasadami i przypadkami użycia broni palnej, a także do niszczenia osłon technicznych na odległościach do 50 m. Cel oraz zastosowania strzelby gładkolufowej zależy od typu i rodzaju użytej amunicji.”
Do strzelania używa się następujących nabojów:
– nabój specjalny z pociskiem typu ,,Breneka” – W8MP;
– nabój specjalny śrutowy typu „Loftka” – LFT-6, 8;
– nabój specjalny z pociskiem kulowym typu SAK-„Super Sabot”;
– nabój z pociskiem gumowym typu „Bąk”;
– nabój z pociskiem gumowym typu „Chrabąszcz” – CHRB-20, 30, 50;
– nabój ćwiczebny hukowo-błyskowy typu „ONS- 2000”;
– nabój z pociskiem proszkowym typu „PR-PIK-94M”, „PR-PIK-98”, „PR-PIK-MAGNUM”;
– nabój z pociskiem gazowym (proszkowo-obezwładniającym) typu „CS-94M”, „CS-98”.”
Podczas zabezpieczeń najczęściej używa się amunicji niepenetracyjnej (gumowej) typu „Chrabąszcz”. (zdjęcie)
I teraz do meritum.
Postrzelenie reportera gumowym pociskiem w twarz.
Nie było mnie tam, nie będę oceniał tej konkretnej sytuacji, o której wszyscy myślą w tej chwili, ponieważ mam zasadę nie komentowania interwencji, na których mnie nie było. Dlatego też opiszę moje subiektywne odczucia.
Najpierw jednak, zastanówmy się jak to wygląda z punktu widzenia reportera. Moja hipoteza jest następująca. Reporter dostaje kasę od fotki. Im fotka lepsza, tym więcej może za nią dostać od redakcji, która będzie chciała fotkę kupić i opublikować. Taki system powoduje, że reporterzy często wchodzą w miejsca, gdzie nie powinno ich być, ponieważ szukają możliwości zrobienia jak najciekawszego zdjęcia. W rezultacie kończy się to w ten sposób, że potrafią wchodzić z kamerami/aparatami na Policjantów, za kordon, w rejon działań, gdzie Policja używa np. gazu itd.. Potrafią nawet wejść wprost przed sekcję gładkich luf, co brzmi niewiarygodnie, ale zdarza się. Uwierzcie mi. Znajdują się osoby, które potrafią wejść przed kilkanaście luf wycelowanych w ich stronę, tylko po to, żeby zrobić atrakcyjne zdjęcie. Nawet kiedy Policja przez 10 minut nadawała komunikat, aby reprezentanci mediów, dziennikarze, osoby z immunitetem, posłowie itd. opuścili miejsce zgromadzenia, gdyż zaraz będzie się kręciło na ostro to zawsze, ale to ZAWSZE, znajdzie się kilku dziennikarzy, którzy będą podchodzić w miejsca, gdzie jest najbardziej niebezpiecznie. Wszystko dla dobrego ujęcia, za które dostaną kilkaset złotych.
Jak to wygląda z punktu widzenia operatora gładkiej lufy. No cóż, nieciekawie. Policjant z sekcji gładkich luf ma wielki hełm na całej głowie, który wcale nie ułatwia celowania. Wręcz przeciwnie. Lecą na niego kamienie, race, kostka brukowa, żwir, doniczki, barierki, metalowe rurki, gumowe kurczaki, gaz pieprzowy, znaki drogowe i każda inna nieprzytwierdzona i pierwotnie przytwierdzona do podłoża rzecz, która znalazła się akurat w zasięgu chwytu nosiciela wirusa Sebola.
I w takim chaosie, kiedy policjant musi dbać o to, żeby nie dostać kamieniem, żeby nie podpaliła go raca, kiedy oczy zalewa mu pot, a szybka od hauera jest zaparowana dostaje sygnał od dowódcy, wybiega przed kordon i ma oddać strzał do agresywnego tłumu.
Do tłumu, który nie jest tarczą strzelecką. To jest ruchliwa, skacząca, kucająca, biegająca, nieustannie pobudzona żywa masa ludzi. Pododdział policjantów wie, że były puszczane komunikaty o tym, że zaraz pójdzie ŚPB i będzie gorąco. Policjanci wiedzą, że ostrzeżenia były do bólu długo puszczane z głośników. Oni w tym czasie przyjmowali kilogramy bruku na tarcze. Wiedzą, że przed nimi stoją już tylko najbardziej gorliwi nosiciele Seboli. Swoiści „ochotnicy”. No i strzelają. Najlepiej jak potrafią. A potrafią całkiem nieźle, ponieważ, aby policjant podczas zabezpieczenia mógł dostąpić honoru trzymania legendarnego Mossberga, musi przejść specjalne szkolenie strzeleckie dotyczące strzelby. Swoją drogą jest to jedno z fajniejszych szkoleń w Policji. Bardzo intensywne fizycznie.
No i nagle okazuje się, że przed gładkie lufy wybiega on, cały na biało, zabłąkany reporter polujący na focię, która pewnie będzie warta mniej niż pełny bak w niedużym aucie osobowym. No i reporter traci zdrowie. Które znowu jest bezcenne.
I teraz przeprowadźmy mały eksperyment myślowy. Widzicie faceta, który widzi jak ekipa budowlańców zrzuca z dachu dachówki. Facet podchodzi coraz bliżej i bliżej, omija taśmę zabezpieczającą i ciągle się zbliża aż w końcu staje w miejscu, gdzie te dachówki lądują i dostaje jedną w łeb. Czyja to była wina, że facet dostał w łeb? Budowlańca? Faceta? A może dachówki?
Nikt nigdy nie celuje z premedytacją nikomu w twarz. Policjanci są na to za dobrze wyszkoleni i mają zbyt dużą świadomość tego co mogłoby się stać. Poza tym, taki strzał w opisanych wyżej warunkach jest niemalże niemożliwy do wykonania. Nie wiem jak wybitnym strzelcem trzeba by być, aby zrobić to celowo. Myślę, że Jerry Miculek to się chowa.
Myślę, że warto naśladować wzorce zachodnie, które się sprawdzają. Np. w USA media mają swoje wydzielone miejsce wyznaczone przez dowódcę zabezpieczenia skąd mogą relacjonować to co się dzieje. Każdy dziennikarz/reporter/operator kamery, który znajduje się poza tym wyznaczonym obszarem jest traktowany jako element tłumu i jeżeli coś mu się dzieje to na własne życzenie. Bardzo dobrze się to sprawdza. Myślę, że przyjęłoby się to również na rodzimym gruncie.
Jednak od tego wszystkiego ważniejszy jest zdrowy rozsądek samych dziennikarzy. Nie każde zdjęcie trzeba robić z odległości pół metra. Szczególnie przy dzisiejszych możliwościach technicznych sprzętu fotoreporterskiego. Dajcie policjantom robić swoją robotę, nie wchodźcie im na głowy, nie pchajcie się tam, gdzie jest niebezpiecznie. Tylko tyle. Proste, klarowne zasady. Potem nie będziecie musieli zamieszczać łzawych filmików w Internecie, jak to zła Policja uderzyła pałką niewinnego dziennikarza, który stał w tłumie kiboli.
W poscie wykorzystano fragmenty książki „Strzelby gładkolufowe
na wyposażeniu policji od 1994 roku” autorstwa Tomasza Czechowicza i Tomasza Głuchowskiego. Materiały dydaktyczne Szkoły Policji w Katowicach.
PS
Wyjaśniam (bo już się musiały posypać bany dla „myślących inaczej” w komentarzach): dziennikarz to nie jest osoba, która posiada immunitet. W ustawie o śpb nie ma wzmianki o tym, że nie można wobec niego użyć środków przymusu. To, że ktoś ma napisane PRESS na plecach nie zwalnia go z obowiązku wypełniania poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy i nie zwalnia go z obowiązku przestrzegania prawa jak każdy inny obywatel. Nie posiada on również magicznej tarczy ochronnej, która chroni przed gazem lub kostką brukową. Żółta kamizelka z napisem nie zapewnia nieśmiertelności, to nie Harry Potter, tylko prawdziwe życie.
Za Facebook/Na straży munduru
10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: