NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Visa zrealizowała pierwszą transakcję kryptowalutową na Ethereum

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Visa ogłosiła, że pozwoli na rozliczanie transakcji za pomocą kryptowaluty stablecoin USD Coin.

VISA Completes First Cryptocurrency Transaction on Ethereum - Decrypt -  Flipboard

Visa ogłosiła dzisiaj, że pozwoli na wykorzystanie kryptowaluty USD Coin do rozliczania transakcji w swojej sieci płatności, za Reuters. W próbie przeprowadzonej na początku tego miesiąca, Crypto.com wysłał transakcję USDC na adres Ethereum Visy w usłudze przechowywania kryptowalut Anchorage.

Zgodnie z dzisiejszym ogłoszeniem, wykorzystanie przez Visę blockchaina Ethereum usuwa potrzebę konwersji monet cyfrowych na tradycyjne pieniądze przed przeprowadzeniem transakcji – usuwając wcześniej istniejące złożoności dla firm.

USD Coin to stablecoin – kryptowaluta, która jest powiązana z dolarem amerykańskim.

Posunięcie to ma miejsce w czasie, gdy duże instytucje, takie jak BNY Mellon, MicroStrategy i PayPal, zaangażowały się w przemysł kryptowalutowy. Na początku tego miesiąca Tesla zainwestowała 1,5 miliarda dolarów w Bitcoin, sygnalizując, jak atrakcyjna dla dużych inwestorów okazuje się branża kryptowalutowa.

„Widzimy rosnący popyt ze strony konsumentów na całym świecie, aby móc uzyskać dostęp, posiadać i używać walut cyfrowych, a my widzimy popyt ze strony naszych klientów, aby móc budować produkty, które zapewniają konsumentom ten dostęp” – powiedział Cuy Sheffield, szef działu kryptowalut w Visa.

Część tego rosnącego popytu ma miejsce w Ameryce Łacińskiej, gdzie konsumenci chcą mieć dostęp do kryptowalut nie tylko jako zabezpieczenie przed inflacją walut krajowych, ale jako środek do wydawania pieniędzy. Według ankiety Visa przeprowadzonej w zeszłym miesiącu, 25% wszystkich użytkowników kart kredytowych w Ameryce Łacińskiej chciałoby eksperymentować z kryptowalutami, gdyby procesory płatnicze dały im taką możliwość.

Ale pivot Visy w branży kryptowalut nie kończy się na tym. Według dyrektora generalnego Ala Kelly’ego, Visa chce również „umożliwić zakup Bitcoinów na poświadczeniach Visa”.

decrypt.co

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: