NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Urlop od pandemii. Niemcy ruszyli na Majorkę. W weekend wylądowało ponad 100 samolotów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Urlop od pandemii. Niemcy ruszyli na Majorkę. W weekend wylądowało ponad 100 samolotów

W miniony weekend w Palma de Mallorca wylądowało 130 samolotów z urlopowiczami z Niemiec.

Pomimo apeli władz i epidemiologów, by zrezygnować z wyjazdów w czasie ferii wielkanocnych, tysiące Niemców wyruszyły na Majorkę. W połowie marca Baleary zostały skreślone przez Instytut Roberta Kocha z listy obszarów ryzyka pandemicznego, co oznacza, że po powrocie z Majorki nie trzeba odbywać kwarantanny

Według mediów w minioną sobotę w stolicy wyspy Palma de Mallorca wylądowało 60 samolotów z Niemiec, a w niedzielę – 70.

Spore obłożenie lotów

Linie lotnicze Eurowings, należące do Lufthansy, obsłużyły w weekend 44 loty z niemieckich lotnisk na Majorkę. W poprzedni weekend było ich zaledwie 12. Nie podano, ilu pasażerów przewieziono dotąd, ale rzecznik spółki zapewnił agencję dpa, że obłożenie lotów było spore. I dodał, że połączenia na Majorkę aktualnie oferowane przez Eurowings to i tak 40 proc. oferty sprzed pandemii koronawirusa.

Największy niemiecki operator turystyczny TUI przewiózł na Majorkę 2000 urlopowiczów w 15 maszynach, które wystartowały z pięciu niemieckich lotnisk. Firma poinformowała, że loty nie były wykupione do ostatniego miejsca, a obłożenie było na podobnym poziomie, jak w poprzedni weekend. Jak informuje agencja DPA, pozostałe linie lotnicze na razie nie ujawniły takich danych; operatorzy turystyczni szacują, że w weekend na ulubioną wyspę niemieckich turystów mogło przylecieć ich nawet od 16 tysięcy do 18 tysięcy.

Według informacji gazety „Mallorca Zeitung” operator miejscowego lotniska, firma Aena, spodziewa się w okresie 26 marca do 5 kwietnia w sumie 532 połączeń lotniczych z i do Niemiec. To o 51 proc mniej niż w czasie ferii wielkanocnych w 2019

Apele o odpowiedzialność

Już informacje o licznych rezerwacjach wielkanocnych wyjazdów na Majorkę po zniesieniu ograniczeń dotyczących podróżowania wywołały zaniepokojenie niemieckich władz i ekspertów, którzy ostrzegali przed „powtórką z Ischgl”. Rok temu, na początku pandemii, w tym austriackim kurorcie narciarskim w Tyrolu kilka tysięcy turystów i mieszkańców zaraziło się koronawirusem.

Przed tygodniem wicekanclerz Niemiec Olaf Scholz odradzał wielkanocne wyjazdy, przestrzegając, że „taki urlop wiąże się z ryzykiem nie tylko zarażenia się samemu, ale także z zarażeniem wielu innych osób”.

W niedzielę (28.03.2021) rząd federalny ponowił swój apel w obliczu wzbierającej trzeciej fali pandemii koronawirusa w Niemczech. „Urlop wielkanocny w aktualnej sytuacji jest po prostu nieodpowiedzialny” – powiedział gazecie „Bil dam Sonntag” minister w Urzędzie Kanclerskim Helge Braun.

Kwarantanna w hotelu

W ramach środków ostrożności władze postanowiły, że od wtorku (30.03.2021) każda osoba podróżująca z zagranicy do Niemiec samolotem będzie musiała przedłożyć negatywny wynik testu na koronawirusa. Bez testu nie będzie można w ogóle wejść na pokład samolotu.

Według informacji „Mallorca Zeitung” niemieccy turyści, u których przed powrotem do Niemiec stwierdzony zostanie koronawirus, będą mogli spędzić kwarantannę w specjalnym hotelu na Majorce, przeznaczonym dla osób zakażonych, nie ponosząc żadnych kosztów. Kto jednak będzie chciał zostać na kwarantannie w swoim dotychczasowym hotelu albo apartamencie wakacyjnym, będzie musiał już zapłacić za to z własnej kieszeni. Jak poinformował gazetę rzecznik TUI, również takie koszty w większości przypadków mogą zostać pokryte z ubezpieczenia turystycznego. Wielu ubezpieczycieli odpowiednio poszerzyło swoje oferty o taką ewentualność.

Według danych hiszpańskiego Ministerstwa Zdrowia średnia tygodniowa liczba przypadków koronawirusa na Majorce nie przekracza 30 na 100 tysięcy mieszkańców. Ciągle obowiązują pewne obostrzenia. Restauracje i kawiarnie mogą przyjmować gości jedynie na zewnątrz w ogródkach i do godziny 17.00, z wyjątkiem restauracji hotelowych czynnych do 22.00. Dla wielu turystów prawdziwą atrakcją mogą być za to zakupy w czynnych na Majorce centrach handlowych.

(DPA/widz)

Artykuł pochodzi z serwisu Deutsche Welle. 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: