NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Szef związkowców kontrolerów lotów idzie do sądu pracy. Zwolniono go za krytykę?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Przewodniczący Związku Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego, który wczoraj po południu mailem został poinformowany o zwolnieniu dyscyplinarnym, w RMF FM zapowiada odwołanie do sądu pracy. Jego zdaniem Polska Agencja Żeglugi Powietrznej złamała prawo i nie dochowała procedur wynikających z ustawy o związkach zawodowych. Oprócz niego PAŻP zwolniła jeszcze dwóch związkowców.

Wieża kontroli lotów w siedzibie Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej w Warszawie /Paweł Supernak /PAP

Franciszek Teodorczyk w lutym wraz z kolegami – na naszej antenie – krytykowali pandemiczną organizację pracę w wieżach kontrolnych. Kontrolerzy podkreślali, że wprowadzone SPO, czyli system pracy w pojedynkę, nie został poprzedzony odpowiednimi kontrolami. „Nasz system pracy może skończyć się tragedią” – mówili związkowcy. Mając świadomość, że historia branży lotniczej w sporej części napisana jest krwią, wydawało nam się, że dotarliśmy cywilizacyjnie do etapu, w którym to bezpieczeństwo jest najwyższą wartością – mówił wówczas Jakub Caban, członek zarządu ZZKRL, który również został zwolniony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kontrolerzy lotów: Nasz system pracy może skończyć się tragedią

Około 18:30 dostałem maila ze zwolnieniem dyscyplinarnym, w tym samym czasie drugi kolega, który miał mieć dyżur, otrzymał decyzję w siedzibie Agencji. Ogromna większość uzasadnienia zwolnienia odnosi się do naszych wypowiedzi medialnych w sprawie SPO. To pokazuje, że w PAŻP podejmowane są decyzje z naruszeniem prawa, bo są określone ramy, w których powinno się to odbywać. Zwolnionych zostało trzech pracowników bez przeprowadzenia konsultacji, a dwóch z tych pracowników, było objętych ochroną z powodu pełnienia funkcji w zarządzie związku zawodowego, które na temat organizacji pracy wypowiadały się również w RMF FM. PAŻP nie dochowała trybu konsultacji zwolnienia pracownika, powinna była zwrócić się o to, czy pracownicy są objęci ochroną. Na pewno będę odwoływał się od tej decyzji do sądu pracy, to jest jawne złamanie prawa i nie można tak tego zostawić. Jeżeli w PAŻP łamie się prawo w tym momencie, to strach pomyśleć, gdzie się jeszcze łamie prawo – mówi Franciszek Teodoroczyk w rozmowie z naszym dziennikarzem Patrykiem Michalskim.

Polska Agencja odmówiła szczegółowych informacji na temat powodów zwolnienia, poinformowała jednak, że według niej Związek Zawodowy Kontrolerów Ruchu Lotniczego – ze względu na braki formalne w złożonej informacji półrocznej – utracił uprawnienia zakładowej organizacji związkowej. Związkowcy odpowiadają, że to tylko linia obrony, „o tym powinien decydować sąd, a nie pracodawca” – uważają zwolnieni.

W odpowiedzi na nasze pytania, PAŻP przesłało poniższe oświadczenie:

„W dniu 29 marca 2021 roku doszło do zmniejszenia stanu osobowego pracowników Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej, z przyczyn nie leżących po stronie pracodawcy. Doszło do rozwiązania umów bez wypowiedzenia z winy pracownika z powodu ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków pracowniczych. Było to w pełni zasadne i zgodne z prawem. Polska Agencja Żeglugi Powietrznej przestrzegając obowiązujących przepisów nie ujawnia w przestrzeni publicznej informacji sensytywnych dotyczących jej pracowników oraz byłych pracowników. Nie możemy odnieść się szczegółowo do przyczyn decyzji, w związku z faktem, że dotyczą one sfery prywatnej poszczególnych byłych pracowników i mogą być przedmiotem postępowań sądowych.

Jednocześnie podkreślamy, że każdy pracownik, który nie zgadza się z decyzją pracodawcy, posiada pełne prawo do poddania tej decyzji sądowej kontroli w zakresie jej zasadności i zgodności z prawem. O takim uprawnieniu Polska Agencja Żeglugi Powietrznej informuje pracowników w każdym przypadku, gdy obowiązek taki wynika z przepisów prawa.

W wyniku nieprawidłowego wykonania przez zarząd ZZKRL obowiązków wynikających ze statutu związku, jak również z ustawy o związkach zawodowych (art. 251 ust. 6 ustawy o związkach zawodowych), informujemy, że ZZKRL utracił uprawnienia zakładowej organizacji związkowej w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. W dokumentacji przedkładanej przez zarząd Związku Zawodowego Kontrolerów Ruchu Lotniczego ujawniono rażące braki, które spowodowały utratę przez ten związek uprawnień zakładowej organizacji związkowej w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej”.

Na dodatkowe pytania dotyczące tego, kto zdecydował o tym, że Związek Zawodowy Kontrolerów Ruchu Lotniczego „utracił uprawnienia zakładowej organizacji związkowej”, Agencja przesłała następującej wyjaśnienia:

„Fakt posiadania bądź braku posiadania uprawnień zakładowej organizacji związkowej wynika przede wszystkim z przepisów ustawy o związkach zawodowych oraz wprost z dokumentacji przedkładanej przez Związek pracodawcy. Nie jest to natomiast kwestia, która wymaga stwierdzenia orzeczeniem sądowym. Na każdej z 13 organizacji związkowych spoczywają takie same obowiązki wynikające z ustawy o związkach zawodowych i innych przepisów powszechnie obowiązujących, a ewentualne różnice mogą wynikać z postanowień np. statutu danej organizacji związkowej. W przypadku gdy dana organizacja związkowa łamie przedmiotowe zasady, to może to skutkować np. brakiem skutecznego złożenia informacji półrocznej, co w konsekwencji oznacza że taka organizacja związkowa traci uprawnienia zakładowej  organizacji związkowej w PAŻP.

W tym przypadku, w wyniku analizy dokumentacji przygotowanej na potrzeby postępowań sądowych wytaczanych przeciwko PAŻP przez członków Związku Agencja ustaliła, że półroczne informacje związkowe składane od początku 2019 roku, obarczone są błędami formalnymi a w konsekwencji czego są nieważne i nie wywołują skutków prawnych. Przedmiotowe informacje naruszają postanowienia aktów wewnątrzzwiązkowych nie dopełniają bowiem procedur określonych w statucie jak i potwierdzonych w rejestrze stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej. W związku z powyższym, wszystkie działania podejmowane przez przedstawicieli zarządu ZZKRL od 11 stycznia 2019 roku w stosunku do Pracodawcy nie wywołują skutków prawnych”.

https://www.rmf24.pl/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: