NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nowy Jork wprowadza paszport COVID-19 oparty na technologii Blockchain

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Nowy Jork uruchomi w przyszłym tygodniu swój oparty na blockchainie paszport COVID-19.

Gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo ogłosił w ubiegłą środę uruchomienie Excelsior Pass, paszportu COVID-19 opartego na blockchain, do użytku w całym stanie od piątku, 2 kwietnia.

„Nowojorczycy udowodnili, że mogą postępować zgodnie z wytycznymi dotyczącymi zdrowia publicznego, aby pokonać COVID”, powiedział gubernator Cuomo w oficjalnym oświadczeniu, „a innowacyjny Excelsior Pass jest kolejnym narzędziem w naszym nowym zestawie narzędzi do walki z wirusem, pozwalając jednocześnie na bezpieczne ponowne otwarcie większej liczby sektorów gospodarki i zachowanie bezpieczeństwa danych osobowych”.

Rządy na całym świecie rozważają pomysł wprowadzenia „paszportów COVID-19”, czyli dowodu, że dana osoba jest zaszczepiona lub niedawno uzyskała wynik negatywny na obecność COVID-19. Jednak ryzyko związane z prywatnością i obawy dotyczące praktyczności noszenia papierowych dokumentów są często wymieniane jako minusy.

Według Cuomo, jednak, Excelsior Pass jest odpowiedzią na wiele z tych obaw: jest zbudowany na platformie cyfrowej przepustki zdrowotnej IBM opartej na blockchain, a więc blockchain oznacza, że IBM – lub jakakolwiek strona w tej sprawie – nie przechowuje żadnej bazy danych rekordów zdrowotnych.

 

„Bezpieczne technologie, takie jak blockchain i szyfrowanie, są wplecione w cały Excelsior Pass, aby pomóc chronić dane, czyniąc je weryfikowalnymi i godnymi zaufania” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu gubernatora. „Żadne prywatne dane zdrowotne nie są przechowywane ani śledzone w ramach aplikacji”.

Biuro gubernatora powiedziało, że przepustka będzie „podobna do mobilnej karty pokładowej linii lotniczych,” i będzie w stanie potwierdzić, że zeskanowana osoba ma ostatnio negatywny wynik testu COVID-19 (PCR lub antygen) lub dowód szczepienia.

Steve LaFleche, dyrektor generalny IBM Public and Federal Market, powiedział we wpisie na blogu na początku tego miesiąca, że przepustka pozwoli nowojorczykom dobrowolnie dzielić się stanem swojego zdrowia. „Każdy uczestnik określi, jakimi informacjami chce się podzielić, z kim, kiedy i w jakim celu – bez udostępniania podstawowych danych osobowych używanych do generowania poświadczenia”, powiedział.

Nowy Jork stanie się pierwszym stanem, który wprowadzi paszporty COVID-19. Ale IBM LaFleche przewiduje, że otwarte standardy technologii blockchain „pozwolą innym stanom przyłączyć się do wysiłku”, umożliwiając ponowne otwarcie gospodarki w całym kraju.

Karnet blockchain COVID-19 jest w pełni dotowany przez stan Nowy Jork i tak udostępniony do bezpłatnego użytku przez dobrowolnie uczestniczące firmy.

Główne miejsca, które przyjmą przepustkę blockchain COVID-19, to Madison Square Garden w Nowym Jorku i Times Union Center w stolicy stanu, Albany.

Od początku pandemii stan Nowy Jork potwierdził 1,84 mln przypadków i 49 446 zgonów związanych z COVID-19, według najnowszych danych zagregowanych przez Google’s COVID-19 Tracker. W tym tygodniu zaszczepiono ponad 7,5 miliona nowojorczyków.

https://decrypt.co/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: