NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy ewakuacja do obozów rozpocznie się w kwietniu?

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Od początku marca 2021 r. W sieci zaczęło pojawiać się wiele filmów kręconych przez mieszkańców Federacji Rosyjskiej na drogach kraju – na materiale pojawiły się kolumny ciężarówek wojskowych, włoki z pojazdami opancerzonymi, czasem nawet całe kręgi wojskowe.

Oficjalnym wyjaśnieniem tych wydarzeń było jakieś ćwiczenie, ale marzec już się kończy, a „ćwiczenia” nadal trwają. Co więcej, przy nawigacji wojskowej najwyraźniej jest bardzo źle, a pułki, gubiąc się, często trafiają do sąsiedniego kraju:

 

 

 

Niemożliwe jest prześledzenie wszystkich ruchów całego sprzętu z otwartych źródeł, ale sądząc po materiale filmowym, wiele rzeczy poszło na Ukrainę. Odnosi się wrażenie, że Sztab Generalny Federacji Rosyjskiej nie ma wielkich nadziei na niezrównane próbki i niosą wszystko z marginesem – na podstawie tego, że 50% tego żelaznego artefaktu ulegnie zniszczeniu w pierwszych godzinach pierwszej bitwy, kolejne 40% – w pierwszym dniu, a pozostałe 10% trafi jako trofea do potencjalnego wroga i uzupełni muzealne zbiory broni z połowy ubiegłego wieku.

Zwraca się również uwagę na dużą liczbę ciężarówek z zaopatrzeniem, które trafiły na Krym. Pozwala to sądzić, że Sztab Generalny Federacji Rosyjskiej nie ma bardzo dobrej opinii o obronie przeciwlotniczej pokrywającej most krymski i jeśli będzie tam jakiś konflikt, most zostanie natychmiast zniszczony, pozostawiając zgrupowanie krymskie bez woda, paliwo i smary i wzmocnienia.

Generalnie mimo licznych doniesień propagandystów Federacji Rosyjskiej o rychłej ofensywie Ukrainy na Moskwę można odnieść wrażenie, że Sztab Generalny Federacji Rosyjskiej przygotowuje się do ofensywy. I ten fakt jest bardzo niepokojący dla planów przywództwa Federacji Rosyjskiej, które wydają się bardzo różne od zapowiadanych (pomoc dla KRLD / LPR). W rzeczywistości szykuje się konflikt z NATO, który szybko zostanie przegrany i wykorzystany jako pretekst do budowy gułagu XXI wieku w Rosji. Co sprawia, że ​​można tak myśleć?

Po pierwsze, w niektórych regionach Rosji władze lokalne zaczęły wydawać dekrety, które sprawiały, że nawet towarzysz Berii patrzył na czoło – NKWD potajemnie urządzało takie zbiorowe groby:

ORYGINALNY DOKUMENT:

Po drugie, w szkołach i innych placówkach edukacyjnych Federacji Rosyjskiej od kilku miesięcy zaczęły się odbywać takie dziwne szkolenia:

A teraz, na tle tych „alarmów pożarowych”, w sieci pojawiają się następujące alarmujące informacje:

Nie wiemy, jak dokładne są te informacje, ale jedyne, co możemy doradzić naszym czytelnikom, którzy nie są w stanie zabrać swoich dzieci z megamiast, to zakup przenośnych radiotelefonów dla swoich rodzin i to natychmiast. Obliczenie powinno być takie, aby był możliwy kontakt z dzieckiem w domu lub w pracy w szkole / instytucie w warunkach blokowania komunikacji mobilnej. Konieczne jest również porozmawianie z dziećmi o alternatywnych sposobach komunikacji, na wypadek gdyby wojsko również zagłuszyło radia. Lepiej chyba nie wysyłać małych dzieci do przedszkola i szkoły.

Generalnie to, co jest przygotowywane, jest niezrozumiałe, ale ruchy ciała państwa nie są zbyt dobre i wydaje się, że po niepowodzeniu planu szczepień szefowie przygotowują się do bezpośredniej likwidacji elektoratu protestu, który w Federacji Rosyjskiej jest około 90%, a może wszystkie 95%. Nie wiemy, jak bardzo można ufać źródłu pana Lopatina, ale lepiej z tym przesadzić, niż nie przegapić, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: