NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bojkot: H&M, Adidas i Nike odczuwają gniew Chin

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Bojkot: H&M, Adidas i Nike odczuwają gniew Chin

Ten wpis gościnny jest oryginalnym tekstem do filmu: „Boycott: H&M, Adidas and Nike feel China’s wrath” z kanału YouTube „Lea’s Insight”.

Po tym, jak UE ogłosiła sankcje przeciwko Chinom za rozprawianie się z muzułmańską mniejszością ujgurską w prowincji Xinjiang, Wielka Brytania, Kanada i USA zmówiły się, by nałożyć sankcje na Chiny.

Spirala sankcji nakręca się jednak jeszcze bardziej.

Ponieważ teraz Chiny nakładają sankcje na Brytyjczyków.

Ponadto organizacja młodzieżowa Komunistycznej Partii Chin rozpoczęła ogólnokrajową kampanię bojkotu zachodnich producentów odzieży.

Pierwszym celem była szwedzka firma H&M. Pod ostrzałem znaleźli się również niemieccy producenci, tacy jak Adidas i Puma, a także wiele innych zachodnich marek, takich jak Zara i Nike.

Czy rozpoczęła się nowa epoka lodowcowa między UE a Chinami?

Brytyjczycy na liście sankcji Chin
W piątek, 26 marca, Chiny nałożyły sankcje na dziewięciu Brytyjczyków i cztery brytyjskie organizacje.

Na liście sankcji znajduje się przewodniczący Komisji Spraw Zagranicznych brytyjskiego parlamentu, Tom Tugendhat.

Wśród poszkodowanych jest były lider Partii Konserwatywnej Iain Duncan-Smith i naukowiec Jo Smith Finley.

Komisja Praw Człowieka Partii Konserwatywnej oraz partyjna China Research Group, która koncentruje się właśnie na kwestiach związanych z Chinami, również zostały objęte sankcjami.

Wszystkie osoby objęte sankcjami „rozpowszechniały złośliwe kłamstwa i dezinformację”, powiedziało chińskie ministerstwo spraw zagranicznych. Oni i członkowie ich rodzin nie będą już mogli podróżować do Chin, w tym do Hongkongu i Makau. Ponadto Komisja stwierdziła, że nie będzie im już wolno prowadzić interesów finansowych z chińskimi obywatelami i podmiotami.

To nie koniec tej rundy sankcji.

Chiny ogłosiły jeszcze więcej sankcji, przeciwko niektórym brytyjskim prawnikom, którzy bronią praw człowieka Ujgurów, a także przeciwko kanadyjskim parlamentarzystom. Wszystkie one „poważnie ingerowały w wewnętrzne sprawy Chin”.

Przywódcy partyjni w Chinach zaprzeczają istnieniu obozów zatrzymań w prowincji Xinjiang. Jednak według organizacji praw człowieka w więzieniach przebywa tam ponad milion Ujgurów i innych muzułmanów.

Trwająca od dłuższego czasu fala sankcji ze strony Chin
Według partyjnej gazety Global Times, Chiny przygotowały się na długotrwałą falę sankcji. „Sankcje i kontr-sankcje między Chinami a Zachodem będą trwały przez długi czas” – podała gazeta.

„Poprzez te środki zaradcze, Chiny próbują ustanowić nowy model i nowe zasady wymiany z Wielką Brytanią” – kontynuuje Global Times.

Ta wyraźna zapowiedź konfrontacji jest oznaką wyraźnej zmiany kursu w polityce zagranicznej Chin, a mianowicie: powściągliwość w polityce zagranicznej należy już do przeszłości. Nowe credo obecnego kierownictwa państwowego i partyjnego Chin brzmi: „Oko za oko, ząb za ząb”. I podwójna odpłata!”

Gniew kierownictwa chińskiej partii w związku z międzynarodową krytyką pracy przymusowej i obozów dla więźniów w prowincji Xinjiang odczuwa obecnie wielu międzynarodowych producentów odzieży.

Problem dotyczy ponad 200 zachodnich marek
W ramach ogólnokrajowej kampanii bojkotu szwedzka sieć odzieżowa H&M stała się pierwszym celem, który padł ofiarą wściekłości Pekinu.

Dotkniętych zostało ponad 200 innych zachodnich marek, w tym niemieccy producenci Adidas i Puma, brytyjska marka Burberry, hiszpańska Zara, amerykańskie marki Nike, Converse, Calvin Klein i New Balance oraz japoński producent Uniqlo.

Kampania bojkotu rozpoczęła się dwa dni po nałożeniu przez UE sankcji na Chiny. Kampania została zainicjowana przez Ligę Młodzieży Komunistycznej Partii Chin. Organizacja CP napisała we wpisie na chińskim portalu społecznościowym Weibo: „Chcesz zarabiać w Chinach, jednocześnie szerząc fałszywe plotki i bojkotując bawełnę z Xinjiang? Myślenie życzeniowe!”

Ten wpis na blogu wydawał się być punktem wyjścia do polowania na zachodnich producentów odzieży.

Z internetu wyłowiono stary komunikat z H&M i odniesiono się do niego. Przedsiębiorstwo oświadczyło w nim, że nie chce już pozyskiwać bawełny z Xinjiang, aby nie wspierać ewentualnej pracy przymusowej.

W rezultacie H&M został natychmiast usunięty ze wszystkich chińskich platform internetowych. Centra handlowe zdemontowały szyldy reklamowe H&M. Osoby szukające sklepów H&M w Chinach na swoich telefonach za pomocą Apple Maps lub Baidu Maps nie mogą już ich znaleźć. Gdy Chiny biorą na celownik H&M, firma znika z pola widzenia chińskich internautów.

W internecie krążą zdjęcia i filmy pokazujące wściekłych chińskich użytkowników tnących ubrania i metki H&M i Nike. Na tym klipie wideo widać, jak Chińczyk podpala swoje buty Nike, używając amerykańskiej zapalniczki.

W obawie przed gniewem, jeden po drugim, ponad 50 znanych twarzy reklamowych, piosenkarzy i aktorów ogłosiło, że nie będą już współpracować z zachodnimi firmami.

Nie jest to bezpośredni atak na USA
Kampania bojkotu jest oczywiście odpowiedzią na sankcje nałożone przez UE, Wielką Brytanię, USA i Kanadę.

Uderzające w tym wszystkim jest to, że kierownictwo partii komunistycznej w Chinach po raz kolejny nie odważyło się na bezpośrednią konfrontację z USA. Zamiast amerykańskiej firmy jako pierwszy cel obrała sobie szwedzką sieć odzieżową H&M.

Stany Zjednoczone stały się pierwszym krajem, który nałożył sankcje na Chiny w związku z łamaniem praw człowieka w Xinjiangu w lipcu ubiegłego roku.

W styczniu tego roku administracja Trumpa ogłosiła zakaz importu bawełny z Xinjiangu, a także wszelkich produktów wykonanych z tych materiałów.

W związku z rosnącą liczbą doniesień o pracy przymusowej w wielu gałęziach przemysłu, w tym przy produkcji bawełny w Xinjiang, międzynarodowe firmy z Europy i USA są wzywane do oczyszczenia swoich łańcuchów dostaw z materiałów pochodzących z Xinjiang. Szef łańcucha dostaw H&M został zmuszony do złożenia zeznań przed brytyjskim parlamentem w listopadzie ubiegłego roku, że firma nie wykorzystuje w swoich produktach bawełny z Xinjiang.

H&M i wielu innych producentów współpracuje z Better Cotton Initiative (BCI) – inicjatywą mającą na celu promowanie bawełny produkowanej w sposób zrównoważony. Jego siedziba znajduje się w Genewie. BCI przestała certyfikować bawełnę z Xinjiang około rok temu. Organizacja stwierdziła: Ze względu na zarzuty dotyczące pracy przymusowej i innych naruszeń praw człowieka, czysta certyfikacja nie była już możliwa.

W ostatnich miesiącach wiele przedsiębiorstw zrzeszonych w BCI wydało oświadczenia, że nie będą sprowadzać bawełny z Xinjiang.

Co będzie dalej z bojkotem?
Jak długo będzie trwała ta kampania bojkotu, nikt nie jest w stanie powiedzieć. Bo rozpalony nacjonalizm to miecz obosieczny. Jest oczywiste, że wiele firm zachodnich, zwłaszcza producentów sprzętu sportowego, nie chce opuszczać rosnącego rynku chińskiego. Jeśli jednak życie biznesowe stanie się zbyt trudne dla firm zachodnich, prawdopodobnie jedna lub dwie będą chciały opuścić Chiny lub zredukować liczbę pracowników w Chinach. To z kolei zaszkodzi chińskiemu rynkowi pracy.

Tak czy inaczej, działania Pekinu coraz bardziej utrudniają funkcjonowanie zachodnich firm. Jeśli chcą nadal prowadzić interesy w Chinach, będą musieli tańczyć do melodii Pekinu, w przeciwnym razie zostaną ukarani. Jeśli jednak nie zdystansują się od produktów, które mogą być wynikiem pracy przymusowej, znajdą się pod rosnącą presją rządów w swoich krajach i oczywiście pod krytyką opinii publicznej.

Jest to z pewnością trudna sytuacja, dla której nie ma łatwego rozwiązania.

Artykul z http://www.epochtimes.de

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: