NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7289 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Były wiceprezes Pfizer: „Rządy okłamują cię i przygotowują się do masowego wyludnienia”
MORGELONY – broń biologiczna XXI wieku!! FOTO +18
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
RUSZYŁA NIEMIECKA POMOC DLA POLAKÓW Potrzebne ubrania, jedzenie a nawet woda OTO PRAWDZIWA SYTUACJA W POLSKICH SZPITALACH
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Będą pozwy zbiorowe. Za lockdown

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pozwy przeciwko Skarbowi Państwa zapowiedzieli restauratorzy, domy weselne, szkolne stołówki i sklepiki, a także przedstawiciele branży fitness. Przedsiębiorcy i dostawcy, którym uniemożliwiono zarabianie na życie, będą domagać się od państwa odszkodowań za lockdown.

Jak donosi portal Interia, do Prokuratorii Generalnej Skarbu Państwa do tej pory wpłynęły z sądów trzy pozwy z żądaniami odszkodowawczymi, które dotyczą lockdownu: dwa od właścicieli siłowni (na 458 tys. złotych oraz na 100 tys. złotych), jeden od właściciela galerii handlowej: na 215 tys. zł. Wpłynąć miały też dwa pozwy grupowe od branży eventowej i turystycznej, ale nie zaznaczono w nich dokładnej wysokości odszkodowania.

Posypią się pozwy?

 

 

Sławomir Grzyb, sekretarz generalny Izby Gospodarczej Gastronomii Polskiej, zapowiedział w rozmowie z mediami, że prawnicy z Kancelarii Dubois i Wspólnicy już walczą o odszkodowania od Skarbu Państwa:

– Jesteśmy w tej chwili po rozmowie z Kancelarią Dubois i Wspólnicy, która złożyła już dwa pozwy. Jeden to ogólnie turystyka, a drugi to kluby nocne, dyskoteki.

Kancelaria przygotowuje trzeci pozew dotyczący aktywności sportowej i rekreacyjnej. Do tego dochodzą nasze pozwy – powiedział przedsiębiorca.
I dodał, że kolejne pozwy składane przez IGGP będą podzielone na grupy:

– lokale gastronomiczne, które zostały objęte dwoma lockdownami

– lokale, które ucierpiały przez jeden lockdown (jesienno-zimowy)

– firmy cateringowe

– targi i wystawy

– obsługa eventów

– producenci i dostawcy towarów dla zamkniętych branż

– domy weselne i bankietowe (bez działalności restauracyjnej)

– szkolne stołówki, sklepiki

– sklepy w galeriach handlowych, które zdecydowały się w zakresie prac nad pozwami współpracować z IGGP.

To nie wszystko. Według Sławomira Grzyba wielu przedsiębiorców, którzy wzięli udział w inicjatywie, chce także indywidualnie pozywać Polski Fundusz Rozwoju na drodze cywilnej lub administracyjnej:

– Do sądów administracyjnych skierują się te wszystkie podmioty, które spełniają kryteria otrzymania pomocy, ale z różnych względów regulaminowych, na przykład w związku z tym, że są podejrzane o nadużycia, nie dostają pomocy. Natomiast pozwy cywilne będą składać ci, którzy zostali wykluczeni z pomocy ze względu na niepasujące PKD, albo niespełnianie przewidzianych kryteriów. Wszyscy pominięci i wykluczeni, którzy powinni tę pomoc otrzymać, mogą się do nas zgłaszać – mówi sekretarz generalny IGGP.

TK może zabezpieczyć premiera

Jak podaje money.pl, premier Morawiecki może jednak skutecznie zabezpieczyć się przed roszczeniami przedsiębiorców. We wrześniu 2020 szef rządu zwrócił się do Trybunału Konstytucyjnego o zbadanie art. 417 Kodeksu cywilnego o odpowiedzialności odszkodowawczej. Przedsiębiorcy przed sądem udowadniać będą, że rząd nie miał prawa ograniczać ich działalności gospodarczej bez wprowadzenia stanu wyjątkowego bądź klęski żywiołowej. Jednak decyzja TK – jeśli będzie korzystna dla premiera – może zamknąć im drogę do wypłat.

 

– Mając Trybunał Konstytucyjny, który jest także realizatorem woli politycznej obozu rządzącego, można mieć dużą dozę przekonania graniczącego z pewnością, że rozstrzygnięcie Trybunału będzie szło w tym kierunku, by ochronić państwo przed odszkodowaniami dla przedsiębiorców – stwierdził w rozmowie z portalem prawnik,  mec. Piotr Walczak, adwokat z Kancelarii Walczak Wasilewska Adwokaci.

https://pl.sputniknews.com/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: