NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Armia ostrzeliwuje pogrzeb, Myanmar opłakuje dzień „masowego mordu

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Szefowie obrony 12 krajów potępiają armię Myanmaru po tym, jak 114 osób zginęło w najbardziej krwawej rozprawie z protestami.

Siły bezpieczeństwa Mjanmy otworzyły ogień do ludzi zebranych na pogrzebie jednej ze 114 osób zabitych w sobotę w najkrwawszym dniu od zamachu stanu z 1 lutego, gdy szefowie obrony 12 krajów potępili wojsko za stłumienie demonstracji.

Nie było natychmiastowych doniesień o ofiarach w strzelaninie na pogrzebie w niedzielę w mieście Bago, w pobliżu stolicy handlowej Yangon, według trzech osób, które rozmawiały z agencją informacyjną Reuters.

„Podczas gdy my śpiewamy dla niego pieśń rewolucji, siły bezpieczeństwa właśnie przybyły i strzelały do nas” – powiedziała kobieta o imieniu Aye, która była na nabożeństwie dla Thae Maung Maunga, 20-letniego studenta, który został zastrzelony w sobotę. „Ludzie, w tym my, uciekali, gdy otworzyli ogień”.

Dwie osoby zostały zabite w ostrzale na protestach w niedzielę w oddzielnych incydentach w innych miejscach, powiedzieli świadkowie i raporty informacyjne. Jedna osoba zginęła, gdy oddziały wojskowe otworzyły ogień w nocy do grupy protestujących w pobliżu stolicy Naypyidaw, donosi Myanmar Now News.

Jak dotąd w niedzielę nie było doniesień o protestach na dużą skalę w Rangunie lub w drugim mieście kraju, Mandalay, które poniosło najwięcej ofiar w sobotę. Według doniesień prasowych i świadków, wśród zabitych w sobotę było co najmniej sześcioro dzieci w wieku od 10 do 16 lat.

Tymczasem Japonia, Korea Południowa, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone znalazły się wśród krajów, które w niedzielę podpisały wspólne oświadczenie potępiające wojskową rozprawę.

„Profesjonalne wojsko przestrzega międzynarodowych standardów postępowania i jest odpowiedzialne za ochronę – a nie krzywdzenie – ludzi, którym służy” – stwierdzili szefowie obrony. „Wzywamy siły zbrojne Myanmaru do zaprzestania przemocy i pracy nad przywróceniem szacunku i wiarygodności wobec mieszkańców Myanmaru, które utraciły w wyniku swoich działań”.

Pozostałymi sygnatariuszami były Australia, Kanada, Dania, Niemcy, Grecja, Włochy, Holandia i Nowa Zelandia.

W niedzielę odbyło się kilka pogrzebów ofiar ostatniej rozprawy z protestującymi przeciwko zamachowi stanu. W Mandalay rodzina Aye Ko, ojca czwórki dzieci, upamiętniła jego życie na nabożeństwie, po tym jak został zabity w nocy.

„Sąsiedzi powiedzieli nam, że Aye Ko został zastrzelony i wrzucony do ognia” – powiedział agencji AFP jeden z krewnych. „Był jedyną osobą, która karmiła rodzinę, utrata go to wielka strata dla rodziny”.

Generalny Komitet Strajkowy Narodowości (GSCN), jedna z głównych grup protestujących, oddał hołd tym, którzy zginęli, mówiąc we wpisie na Facebooku: „Salutujemy naszym bohaterom, którzy poświęcili życie podczas tej rewolucji”. Dodano też: „Musimy wygrać tę REWOLUCJĘ”.

Sobota, Dzień Sił Zbrojnych Myanmaru, przyniosła również jedne z najcięższych walk od czasu przewrotu między armią a etnicznymi grupami zbrojnymi, które kontrolują połacie kraju.

Odrzutowce wojskowe zabiły co najmniej trzy osoby w nalocie na wioskę kontrolowaną przez uzbrojoną grupę mniejszości kareńskiej, grupa społeczeństwa obywatelskiego powiedziała w niedzielę, po tym jak frakcja Karen National Union wcześniej powiedziała, że zajęła posterunek wojskowy w pobliżu granicy z Tajlandią, zabijając 10 osób. Naloty wysłały mieszkańców wsi uciekających do dżungli.

Wojsko Myanmaru nie udzieliło natychmiastowego komentarza.

 

Dzień terroru i hańby

Przemoc nastąpiła w momencie, gdy wojsko zorganizowało pokaz siły z okazji dorocznego Dnia Sił Zbrojnych.

Starszy generał Min Aung Hlaing, przywódca zamachu stanu, powiedział podczas parady w Naypyidaw, że wojsko będzie chronić ludzi i dążyć do demokracji. Generał obalił wybrany przez Aung San Suu Kyi rząd, zarzucając oszustwo w listopadowych wyborach, które przywróciły do władzy jej Narodową Ligę na rzecz Demokracji.

Delegacja Unii Europejskiej w Myanmarze powiedziała, że 76. Dzień Sił Zbrojnych Myanmaru „pozostanie wyryty jako dzień terroru i hańby”.

„Zabijanie nieuzbrojonych cywilów, w tym dzieci, to czyny nie do obrony” – dodano.

Ambasador USA Thomas Vajda powiedział w oświadczeniu, że „siły bezpieczeństwa mordują nieuzbrojonych cywilów”.
„To nie są działania profesjonalnych sił wojskowych czy policyjnych” – napisał. „Mieszkańcy Myanmaru wypowiedzieli się jasno: nie chcą żyć pod rządami wojskowymi”.

Osobno, ambasada USA powiedziała, że w sobotę padły strzały w jej centrum kulturalnym w Rangunie, choć nikt nie został ranny.

Specjalny sprawozdawca ONZ Tom Andrews powiedział, że nadszedł czas, aby świat podjął działania – jeśli nie poprzez Radę Bezpieczeństwa ONZ, to poprzez międzynarodowy szczyt nadzwyczajny. Powiedział, że rząd wojskowy powinien zostać odcięty od finansowania, takiego jak dochody z ropy i gazu, oraz od dostępu do broni.

„Słowa potępienia lub troski są szczerze mówiąc puste dla ludzi z Myanmaru, podczas gdy junta wojskowa popełnia masowe morderstwa przeciwko nim”, powiedział w oświadczeniu. „Ludność Myanmaru potrzebuje wsparcia świata. Słowa nie wystarczą. Minął już czas na solidne, skoordynowane działania”.

’Niemożliwe, aby wyrazić ból'

Liczba ofiar śmiertelnych w Myanmarze stale rośnie, ponieważ władze coraz mocniej tłumią opozycję wobec zamachu stanu.

Do piątku, Stowarzyszenie Pomocy Więźniom Politycznym, grupa monitorująca, potwierdziła 328 zgonów w okresie po zamachu stanu. Ponad 2,400 osób jest w areszcie, powiedział.

Portal informacyjny Myanmar Now powiedział, że wśród 114 zabitych w sobotę jest 13-letnia dziewczynka w drugim mieście Birmy Mandalay i 13-letni chłopiec w centralnym regionie Sagaing.

Co najmniej 40 zostało zabitych w Mandalay i co najmniej 27 w centrum handlowym Yangon, powiedział.

Phil Robertson, zastępca dyrektora ds. Azji w nowojorskiej organizacji Human Rights Watch, powiedział, że sobotnie wydarzenia pokazały, że wojsko, znane w Myanmarze jako Tatmadaw, powinno być ścigane przed międzynarodowymi sądami.

„To jest dzień cierpienia i żałoby dla narodu birmańskiego, który zapłacił za arogancję i chciwość Tatmadaw swoim życiem, raz po raz” – powiedział.

Nowe amerykańskie i europejskie sankcje w tym tygodniu zwiększyły zewnętrzną presję na wojsko. Generałowie Myanmaru cieszą się jednak pewnym wsparciem ze strony Rosji i Chin, które jako członkowie Rady Bezpieczeństwa ONZ posiadający prawo weta mogą zablokować wszelkie potencjalne działania ONZ.

Rosyjski wiceminister obrony Aleksander Fomin wziął udział w sobotniej paradzie wojskowej w Naypyidaw, po tym jak dzień wcześniej spotkał się z wyższymi rangą przywódcami wojskowymi.

Dyplomaci powiedzieli, że osiem krajów – Bangladesz, Chiny, Indie, Laos, Pakistan, Rosja, Tajlandia i Wietnam – wysłało swoich przedstawicieli, ale Rosja była jedynym krajem, który wysłał ministra na paradę w Dniu Sił Zbrojnych, który upamiętnia początek oporu przeciwko japońskiej okupacji w 1945 roku.

Dr Sasa, rzecznik Komitetu Reprezentującego Pyidaungsu Hluttaw (CRPH), anty-papieskiej grupy założonej przez zdymisjonowanych polityków, powiedział, że decyzja ośmiu krajów o udziale w paradzie była „haniebna” i „nie do przyjęcia”. Wezwał on również społeczność światową do uznania wojska Myanmaru za „organizację terrorystyczną”.

„Niemożliwe jest dla nas wyrażenie bólu, który czujemy, gdy widzieliśmy tych zagranicznych dyplomatów łączących ręce z tymi uroczystościami generałów wojskowych. Cała ta broń, którą dziś pokazali, jest tylko po to, by zabijać mieszkańców Myanmaru” – powiedział Sasa w rozmowie z Al Jazeerą.

„Ile osób musi umrzeć, zanim społeczność międzynarodowa podejmie działania? (…) Jeśli nie będzie żadnych działań, tylko słowa, obawiam się, że mój kraj będzie musiał przejść przez największą wojnę domową, taką, jakiej nigdy wcześniej nie widzieliśmy.”

 

https://www.aljazeera.com/

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: