NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7295 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Śmierć puka do małych miasteczek. Sytuacja w powiecie lipnowskim przeraża
Ukryte ofiary epidemii COVID-19. Tydzień po tygodniu znikają małe miasteczka
Narodowy Spis Powszechny. Blok czy dom, kto..
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
5 podstawowych zasad korzystania z TOR'A
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wenezuelscy żołnierze zabijali cywilów, mówią uchodźcy, którzy uciekli do Kolumbii

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

ARAUQUITA MUNICIPALITY, Kolumbia (Reuters) – Wenezuelczycy uciekający do Kolumbii, aby uciec przed starciami między wenezuelskim wojskiem a nieregularnymi grupami zbrojnymi oskarżyli żołnierzy o nadużycia, w tym zabijanie cywilów.

Przepływ uchodźców, szacowany na 4 tys. przez urzędnika w kolumbijskiej gminie Arauquita, rozpoczął się w niedzielę po tym, jak Narodowe Boliwariańskie Siły Zbrojne Wenezueli (FANB) rozpoczęły ofensywę przeciwko nielegalnym grupom zbrojnym w La Victoria, wenezuelskim mieście położonym po drugiej stronie rzeki Arauca od Arauquity.

Wenezuela powiedziała, że prowadzi dochodzenie w sprawie oskarżeń, że członkowie jej wojska dopuścili się nadużyć, w tym zatrzymywania i zabijania cywilów, a także plądrowania i palenia domów.

„Zrobili nalot na nasz dom i zabrali nam wszystko. Kiedy przybyli, wyłamali wszystko, drzwi; weszli i zabrali wszystko, co miałem w domu, warsztat” – powiedział Reutersowi mechanik Jose Castillo, który przybył do Kolumbii wraz z ciężarną żoną i 12-letnią córką w piątek.

Venezuelan soldiers killed civilians, refugees who fled to Colombia say By  Reuters | News Dome

„Nie mogłem zostać, bo oni zabijają ludzi. Zabili kilku sąsiadów i ubrali ich w mundury armii wenezuelskiej, aby podać ich za partyzantów” – powiedział Castillo.

Reuters nie mógł niezależnie zweryfikować oskarżeń Castillo, ani innych wysiedlonych Wenezuelczyków, którzy pokazali zdjęcia na swoich telefonach komórkowych martwych ludzi w mundurach maskujących z bronią przy rękach.

Dysydenci ze zdemobilizowanych Rewolucyjnych Sił Zbrojnych Kolumbii (FARC), którzy odrzucają porozumienie pokojowe z rządem kolumbijskim z 2016 roku, są celami operacji wojskowych, według uciekających cywilów.

Ale ofiary były mieszkańcami La Victorii i okolic, powiedzieli.

Minister obrony Wenezueli Vladimir Padrino Lopez powiedział na konferencji prasowej, że dwóch wenezuelskich żołnierzy zostało zabitych w starciach wraz z sześcioma nieregularnymi bojownikami, których nazwał terrorystami.

„Musimy wydalić każdą grupę o jakiejkolwiek ideologii, o jakiejkolwiek obcej narodowości” – powiedział Padrino. „Jesteśmy zobowiązani do ich wydalenia, niezależnie od tego, jak się nazywają”.

Oskarżenia rzucane na wenezuelskie wojsko nie odzwierciedlają jego etyki, powiedział Padrino.

Wenezuelskie siły zbrojne są zobowiązane do obrony kraju przed nieregularnymi grupami, powiedział, dodając, że prawa człowieka będą przestrzegane, a wydarzenia zostaną zbadane.

W osobnym oświadczeniu, ministerstwo obrony Wenezueli oskarżyło rząd Kolumbii i Centralną Agencję Wywiadowczą USA o wspieranie zagranicznych bojowników.

Rząd Kolumbii i CIA nie były natychmiast dostępne do skomentowania.

Główny prokurator Wenezueli Tarek Saab napisał w serii wiadomości na Twitterze, że Wenezuela prowadzi dochodzenie w sprawie wydarzeń w La Victoria, aby sprawdzić, czy prawa zostały naruszone.

Prezydent Kolumbii Ivan Duque oskarżył rząd swojego wenezuelskiego odpowiednika Nicolasa Maduro o udzielanie schronienia dysydentom z FARC i członkom Armii Wyzwolenia Narodowego (ELN), czemu rząd w Caracas zaprzecza.

Venezuelan soldiers killed civilians, say asylum seekers who fled to  Colombia - ABC News

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: