NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
POSEŁ ROBERT MAJKA NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE POLICJA I PROKURATURA VS JAN ZBIGNIEW POTOCKI
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Margrethe Vestager: car UE ds. Antymonopolowych i najbardziej zaciekły przeciwnik Big Tech

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Margrethe Vestager zasłynęła z walki z gigantami technologicznymi. Powiedziała DW, dlaczego wciąż mamy przed sobą długą drogę, jeśli chodzi o wyrównywanie szans w polityce – i dlaczego kwoty dotyczą nie tylko ryb.

Margrethe Vestager: Zaciekły przeciwnik Big Tech

Margrethe Vestager to jedna z najjaśniejszych gwiazd Brukseli. Jest jedną z najpotężniejszych kobiet na kontynencie – jako przedstawicielka organu wykonawczego UE, Komisji Europejskiej – i liderka znana nie tylko z unijnej bańki polityków, dziennikarzy i lobbystów, ale także znacznie szerszej publiczności.

Media okrzyknęły ją „najsłynniejszym na świecie regulatorem” za podjęcie walki z gigantami technologicznymi, takimi jak Google, Apple, Facebook i Amazon od pierwszego dnia w Brukseli. Po raz pierwszy pełnił funkcję komisarza ds. Konkurencji w 2014 r., A od 2019 r. Duńczyk jest również jednym z wiceprzewodniczących wykonawczych UE odpowiedzialnym za kluczową tekę: sprawy cyfrowe. W tej roli 52-letni Vestager postawił zarzuty antymonopolowe Google, nakazał Amazonowi zwrot setek milionów euro podatków i zwrócił uwagę byłego prezydenta USA Donalda Trumpa, który nazwał ją „damą podatkową”. Okazując poczucie humoru, odpowiedziała, wypełniając „własne sprawdzenie faktów”, jak to ujęła: „Pracuję z podatkami i jestem kobietą”.

Komisarz UE ds. Konkurencji Margrethe VestagerMargrethe Vestager na konferencji prasowej w Brukseli w lipcu 2018 r

Rozmawialiśmy z Vestager w ramach trwającej już serii „Merkel’s Era: The Women of Power”. Zapytana przez DW, czy może identyfikować się z tytułami, które otrzymała, takimi jak „gigantyczny zabójca”, „pogromca smoków” czy „najgorszy koszmar Google’a”, Vestager roześmiał się i powiedział: „Myślę, że chodzi o pracę. Ponieważ utożsamiam się z umożliwieniem ludziom ”. Osoby indywidualne i małe firmy, które rozpoczynają działalność, potrzebują przestrzeni, aby rozwijać się, rozwijać i odnosić sukcesy, powiedział Vestager.

„ Jeśli chcesz zmienić świat, musisz być w świecie ”

W jej oczach często tę przestrzeń zajmują duże firmy. „Z rozmiarem wiąże się odpowiedzialność”, to mantra, którą Vestager lubi powtarzać na konferencjach prasowych i wywiadach. „Wraz z rozmiarem pojawiła się również siła ekonomiczna niektórych firm, które zdominowały rynki w sposób zagrażający uczciwej konkurencji” – powiedziała w grudniu 2020 r., Przedstawiając nową przełomową propozycję UE, która może ograniczyć siłę dużych firm technologicznych, rewolucjonizując internet, jak wiemy. to.

Vestager dorastał na wiejskich terenach Danii jako najstarsze z czwórki dzieci. Opisała siebie jako introwertyk, niegdyś nieśmiałą dziewczynę, kogoś, kto musiał się nauczyć, jak podbić pokój. Udało jej się wyjść na zewnątrz, zdając sobie sprawę, że „jeśli chcesz zmienić świat, musisz być w świecie” i „musisz powiedzieć, kim jesteś”. Vestager powiedziała DW, że zaczęła od przedstawienia się jako kandydatka do rady uczniowskiej w szkole. „Poszło dobrze”, powiedziała – i było cegiełką. „A kiedy odniesiesz mały sukces, możesz zbudować następny sukces”.

Margrethe Vestager w Waszyngtonie w 2000 rokuVestager w Waszyngtonie, pełniąc funkcję ministra edukacji Danii (listopad 2000)

„ Możesz wykonać najbardziej śmiałe zadania, jeśli się odważysz ”

Duńczyk w wieku dwudziestu kilku lat zajął się polityką, od początku pełniąc role przywódcze w duńskiej Partii Społeczno-Liberalnej „Radikale Venstre”. Vestager, która ma trzy córki, była pierwszą kaznodziejką, która urodziła podczas sprawowania urzędu. Oczywiście nie była pierwszym rodzicem – ponieważ wielu męskich usługujących przed nią zostało rodzicami podczas sprawowania urzędu – ale reakcje na kobietę, która to robiła, były inne. „Ludzie mówili:„ no cóż, oczywiście, jest w porządku, trochę w porządku, ale czy to może zadziałać? ”„ Kiedy dziecko musiało coś zjeść, musiała zapytać mówcę komnaty, czy będzie mogła wyjść na ćwierć godzina. „Wiesz, w dzisiejszych czasach, jak sobie radziłem? Ale możesz wykonać najbardziej śmiałe zadania, jeśli się odważysz” – powiedział Vestager DW.

Mimo wielu sukcesów Vestager również musiała radzić sobie z niepowodzeniami. Na przykład, gdy grzywna w wysokości miliarda dolarów nałożona na Apple została później uchylona przez drugi najwyższy sąd UE. Albo kiedy niemiecka polityk Ursula von der Leyen dostała pracę jako pierwsza kobieta-przewodnicząca Komisji Europejskiej – pracy, której chciał również Vestager. „Rozważałem przez 10, 15 sekund, czy powinienem być zgorzkniały i urażony, czy w pełni ją wspierać” – powiedział Vestager. „Pomyślałem jednak, że wspieranie jej może pozwolić nam robić wspaniałe rzeczy”.

Politikerin I Margrethe VestagerMargrethe Vestager obok Ursuli von der Leyen i jej prawie zrównoważonej płci Komisji Europejskiej (listopad 2019)

Duńczyk, zapalona tkaczka i piekarz z pasją, wyróżnia się w Brukseli nie tylko ze względu na swoją pracę polityczną, ale także ze względu na swój niepowtarzalny styl noszenia kolorowych sukienek. Zapytana przez DW, czy ona, jako kobieta u władzy, myśli o wyglądzie, Vestager powiedziała, że ​​„doskonale sobie radzi, rozmawiając o każdym rodzaju ubrań”.

„Współczuję moim kolegom płci męskiej, bo nie wydają się mieć takiego samego zakresu rzeczy, jak ty. Umiem ubierać kolor, mogę zakładać kwiaty, mogę być mniej lub bardziej formalny”. Dodała, że ​​czuje, że nadal istnieje coś w rodzaju munduru władzy, czyli męskiego garnituru. „Masz się ubierać jak mężczyzna, mówić jak mężczyzna, obcinać włosy jak mężczyzna, aby stać się częścią klubu władzy”. Jednak zdaniem Vestagera kobiety nie powinny zmuszać się do dopasowania się do tego wzoru. „Po co? Możesz wnieść znacznie więcej do gry o władzę, możesz ją poszerzyć, możesz uczynić ją bardziej zróżnicowaną, możesz ją uczynić bardziej dostępną, jeśli pozostaniesz tym, kim jesteś”.

„Bycie kobietą może być czymś więcej niż tylko stereotypem” – powiedział Vestager. „Tak samo jak bycie mężczyzną”. To także jeden z powodów, dla których Duńczyk uważa się za feministkę, jako kogoś, kto walczy o równe szanse.

Margrethe Vestager na targach Copenhagen Pride 2019Bojownik o równość: Vestager at Copenhagen Pride (sierpień 2019)

„ Mężczyźni mieli nieformalne kwoty od setek lat ”

Nazywanie siebie feministką to coś, co odróżnia ją od innej wpływowej Europejki: niemieckiej kanclerz Angeli Merkel, która powiedziała w 2017 roku, że nie chciałaby nadać sobie tej etykiety. Spotkali się przy kilku okazjach. Politycznie, Vestager, liberałka, i Merkel, konserwatystka, niekoniecznie są na tej samej stronie, ale Duńczyk wyjaśniła, że ​​podziwia, że ​​kanclerz Niemiec jest tak spokojny, tak przemyślany. „Wydaje się, że słucha wszystkiego, co się wokół niej dzieje, różnych opinii podchodzących do stołu”. Vestager powiedziała DW, że jest to proces polityczny, który docenia, ponieważ stworzył własność, a zatem lepsze rozwiązania.

Merkel jest pierwszą i jak dotąd jedyną kobietą kanclerz w Niemczech, ale od dawna sprzeciwia się kwotom kobiet w polityce i biznesie, zmieniając kurs dopiero niedawno. Zaczynając jako młoda kobieta w polityce, Vestager również krytycznie odnosił się do tego podejścia. – Powiedziałem, och, nie, nie, nie, nie, kwoty, to tylko dla ryb.

Pomyślała, że ​​gdyby kobiety były mądre, pracowite i utalentowane, znalazłyby swoją drogę. „Wtedy zdałem sobie sprawę, że mężczyźni przez setki lat mieli nieformalne kwoty 95-98%.

Nawet jeśli bycie kobietą w polityce nie jest już niczym niezwykłym, „wciąż musimy zajść bardzo daleko” – powiedział Vestager. – Możesz zajmować się polityką. Możesz być w komitecie społecznym, ale tylko wtedy, gdy jesteś również zrównoważony w komitecie ekonomicznym, zobaczymy, że sytuacja się zmienia.

dw.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: