NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Kto sprzedał szpitalowi tymczasowemu we Wrocławiu łóżka ze złomu? Nie uwierzycie, czym się zajmuje ta firma

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nie milkną echa skandalu, który ujawniliśmy w Fakcie w czwartek. Właśnie okazało się, że stare niemieckie łóżka szpitalne za kilkaset tysięcy złotych, lecznicy sprzedała firma Rovicom. To firma, która jeszcze w ubiegłym roku zajmowała się m.in. … rekrutacją hostess czy kelnerów do pracy! Jakby tego było mało, odpowiedzialni za zakup przekonują, że zużyty sprzęt leczy lepiej niż nowy.

Rovicom istnieje od 2019 roku. Firma przed pandemią zajmowała się organizacją imprez. W internecie znaleźliśmy m.in. ślady po tym jak poszukiwała kelnerów. Nie wiadomo za ile i w jaki sposób spółka nabyła sprzęt szpitalny, którego w 2018 roku pozbyła się jedna z niemieckich klinik.

Stare łózka dla szpitala tymczasowego. Ile kosztowały?

Jarosław Kępczyński, dyrektor z Rovicomu, nie chce powiedzieć, od kogo kupił łóżka, zasłania się tajemnicą handlową, ale podkreśla, że kupiono je od polskiej, a nie niemieckiej firmy. Szpital tymczasowy zapłacił za 270 używanych łóżek 400 tysięcy złotych.

– Nie zarobiliśmy na tym wielkich kokosów. Wystawiliśmy je na sprzedaż i sprzedawaliśmy po sztuce, prywatnym osobom, nie trafiały do żadnych ośrodków. W pewnym momencie zgłosiła się do nas osoba ze szpitala, która powiedziała, że jest zainteresowana większą ilością, nie pamiętam jej nazwiska, kupili od nas łóżka. Przed sprzedażą pojawiła się komisja lekarska (ze strony szpitala), która sprawdziła ich sprawność – podnoszenie, opuszczanie, wszystkie zapięcia – mówi Faktowi Kępczyński.– Łóżka te są znakomite i w znakomitym stanie, ktokolwiek położyłby się na łóżku szpitalnym, a potem na naszym, odczułby różnicę.

Stare łózka dla szpitala tymczasowego. Stare niemieckie są lepsze od nowych?

Nie wiadomo dlaczego łóżek bezpłatnie nie zamówiono z Agencji Rezerw Strategicznych, gdzie jak mówił Faktowi prezes Michał Kuczmierowski (43 l.), sprzętu nie brakowało. Czy mogło chodzić o wygodę pacjentów chorych na COVID-19?

Maciej Bluj (55 l.), pełnomocnik wojewody dolnośląskiego ds. szpitala tymczasowego przekonuje, że te stare niemieckie są lepsze od nowych.

– One są lepsze w kontekście obsługi chorych na COVID. Mają elektryczne sterowanie, podnoszenie bezgłowia. Mamy 50 łóżek i my je trzymamy, to są nowe łóżka, z tym, że one mają mechaniczne podnoszenie, a pacjentom z COVID-19, którzy mają problemy z płucami, takie podnoszenie jest istotne – mówi Bluj w rozmowie z Faktem.

Na pytanie, czy znał firmę Rovicom i czy wcześniej ją sprawdzał, odpowiada: – To nie ja wybierałem tę firmę. Przy wojewodzie powstał zespół ze specjalistów m.in. z Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu i to oni sprawdzali oferty, które do nas wpływały – dodaje. – Wtedy sprawdzaliśmy, co jest i co można kupić, a wtedy byliśmy w bardzo newralgicznym okresie – kończy.

BEC, TJAK, KM Krzysztof Zatycki

Nie milkną echa skandalu, który ujawniliśmy w Fakcie w czwartek.

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: