NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7303 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MARCIN BUSTOWSKI O TYM JAK CHCIELI MNIE KUPIĆ I POLITYKACH KTÓRZY NIE WIERZĄ W CHOROBY NOWOTWOROWE ALE W COVID TAK
MATERIAŁ MARKA PODLECKIEGO - EPIDEMIA PANDEMIA - 6 CZĘŚCI AV.
Zaszczepieni SENIORZY - Żadnych poważnych powikłań nie było, jednak stało się coś innego!!
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
SZCZEPIENIA -COVID -ZAWIADOMIENIE O POPEŁNIENIU PRZESTĘPSTW PRZEZ RZĄD IZRAELA NA IZRAELCZYKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ MIĘDZYNARODOWY TRYBUNAŁ KARNY W HADZE
BILL GATES WSTRZYMUJE PROGRAM CHEMITRAILS - CO SIĘ STAŁO ?
NOWE PRAWO PIS - POLAK NIE JEST CZŁOWIEKIEM JEST PRZEDMIOTEM
Mam wy****ne, że to nagranie obejrzy cały internet...
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak kluczowa część programu gospodarczego Bidena zależy od rozmów Janet Yellen z OECD na temat podatków korporacyjnych

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

How a key part of Biden's economic agenda hinges on Janet Yellen's talks with the OECD about corporate taxes

Biden i Yellen muszą podnieść dochody, ale inne kraje z niższymi podatkami korporacyjnymi mogą zwabić międzynarodowe firmy. Ona prowadzi rozmowy.
Washington Post donosi, że sekretarz skarbu Yellen pracuje nad globalną minimalną stawką podatkową.
Chce w ten sposób powstrzymać międzynarodowe korporacje przed szukaniem najniższej stawki na arenie międzynarodowej.
Yellen i Biden chcą podnieść stawkę podatku dochodowego od osób prawnych, ale potrzebują, by reszta świata się do tego przyłączyła.
Więcej informacji na stronie biznesowej Insidera.
Sekretarz skarbu Janet Yellen od czasu przesłuchania i kolejnych wystąpień w prasie nie ma wątpliwości, że administracja Bidena musi zwiększyć wpływy z podatków. Jest to kluczowa część ambitnego programu administracji, który obejmuje stymulację gospodarki o wartości 1,9 bln dolarów, a obecnie potencjalnie pakiet infrastrukturalny o wartości 3 bln dolarów.

Jednocześnie Yellen ostrzega przed trudnościami związanymi z wprowadzeniem podatku majątkowego, który jest preferowany przez postępowe skrzydło Partii Demokratycznej.

Częścią rozwiązania jest reforma podatku od przedsiębiorstw – nie tylko w USA, ale i daleko poza jego granicami.

W tym celu Yellen prowadzi aktywne rozmowy z innymi krajami na temat ustalenia globalnej minimalnej stawki podatku dochodowego od osób prawnych, o czym jako pierwszy poinformował Jeff Stein z The Washington Post. Yellen prowadzi rozmowy z ponad 140 międzynarodowymi partnerami za pośrednictwem Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD), gdzie kraje analizują globalne kwestie podatkowe, ze szczególnym uwzględnieniem technologii.

Laureat nagrody Nobla, ekonomista Joseph Stiglitz, mentor Yellen, powiedział „The Post”, że jeśli Yellen odniesie sukces w tych rozmowach, będzie to „trochę jak paryskie porozumienie klimatyczne w sprawie podatków”.

Celem na razie jest niewiążący konsensus w sprawie minimalnej stawki podatkowej w ramach OECD, z myślą o tym, że Stany Zjednoczone mogłyby odejść od 21% z czasów Trumpa bez obawy, że międzynarodowe korporacje odejdą, by płacić podatki według niższej stawki gdzie indziej.

Mathias Cormann, przyszły sekretarz generalny OECD, powiedział Financial Times, że jest „optymistą”, jeśli chodzi o osiągnięcie globalnego minimum. Jest to środek o wysokim priorytecie, powiedział FT, mówiąc, że jest „przekonany, że można szybko osiągnąć porozumienie, aby umożliwić rządom pobieranie większych podatków od międzynarodowych firm”.

Dążenie do zwiększenia wpływów podatkowych
W tle parcia Yellen na globalne minimum jest obecne parcie administracji Bidena na znalezienie większych wpływów podatkowych. Prezydent Joe Biden planuje podobno pierwszą poważną podwyżkę podatków federalnych od prawie trzech dekad, jak podaje Bloomberg. Jedną z propozycji jest podniesienie podatku od osób prawnych, o czym Biden mówił w kampanii wyborczej. Zaproponował on podniesienie stawki podatku korporacyjnego do 28%.

Stany Zjednoczone przez długi czas były wyjątkiem w kwestii opodatkowania przedsiębiorstw, ze stawką 35% w porównaniu do międzynarodowej średniej 24%, dopóki były prezydent Donald Trump nie obniżył w 2017 r. stawki podatku korporacyjnego do 21%. Ale nawet to nie powstrzymało innych krajów od obniżenia stawek, aby przyciągnąć międzynarodowe firmy. The Post zauważył, że dziewięć krajów obniżyło swoje stawki podatku od osób prawnych tylko w zeszłym roku.

Prawicowa Fundacja Podatkowa stwierdziła, że od 1980 roku „średnia światowa ustawowa stawka podatku od osób prawnych konsekwentnie spada”, przy czym największe spadki nastąpiły na początku XXI wieku. Według Tax Foundation, „średnia światowa ustawowa stawka podatku dochodowego od osób prawnych” wynosi 23,85%.

Biden powiedział również w tym tygodniu, że Amerykanie zarabiający ponad $400,000 mogą doświadczyć podwyżki podatków, co jak sam przyznał, może nie zyskać poparcia Republikanów.

Według dziennika „Post”, droga do korporacyjnego minimum Yellen może być skomplikowana. Kongres może być zaangażowany w zatwierdzanie nowych zasad podatkowych, a wprowadzenie podatku może zająć krajom lata, jeśli w ogóle zdecydują się go przyjąć.

Jak donosi Post, jeśli złożony środek odniesie sukces, będzie to wielkie osiągnięcie zarówno dla prezydentury Yellen i Bidena, jak i dla całego świata. Mogłoby to również pomóc w opłaceniu pakietu infrastrukturalnego o wartości 2 bilionów dolarów.

https://www.businessinsider.fr/

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK "X"

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

"X"

 
Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: