NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7291 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Czy widzisz analogię ??
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
najnowsze info z ukrainy 11.04.2021
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czeski miliarder Kellner zginął w katastrofie helikoptera na Alasce

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

PRAGA (Reuters) – Najbogatszy człowiek w Czechach, miliarder Petr Kellner, zginął w katastrofie helikoptera na Alasce, jak podała w poniedziałek jego grupa finansowa PPF. Miał 56 lat.

PPF podało, że w katastrofie, której okoliczności są badane, zginęło pięć osób.

„Z najgłębszym żalem informujemy, że w sobotę 27 marca w wypadku helikoptera w górach Alaski tragicznie zginął założyciel i większościowy właściciel grupy PPF, pan Petr Kellner” – podała PPF w oświadczeniu.

Kellner był czołową postacią biznesu w czasach postkomunistycznych w Czechach, a jego majątek szacuje się na 17,5 mld dolarów według Forbes.

Premier Andrej Babis złożył kondolencje rodzinie. „Niewiarygodna tragedia. Bardzo mi przykro” – napisał Babis na Twitterze.

Korzenie Kellnera sięgają lat 90-tych, kiedy to założył PPF jako spółkę inwestycyjną z partnerami, aby wziąć udział w krajowym programie prywatyzacji setek państwowych firm. W połowie lat 90-tych PPF przejął udziały w byłym narodowym ubezpieczycielu Ceska Pojistovna, co stało się trampoliną do dalszego rozwoju.

PPF rozwinął się w sektorze finansowym, telekomunikacyjnym, produkcyjnym, medialnym i biotechnologicznym w firmach działających głównie w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych. W połowie 2020 roku aktywa PPF wyniosły 44 mld euro (51,8 mld dolarów).

PPF jest głównym właścicielem kredytodawcy konsumenckiego Home Credit, który rozwinął się w Chinach i innych krajach Azji Południowo-Wschodniej, a także grupy firm telekomunikacyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, w tym O2 Czech Republic.

Jego śmierć nastąpiła w czasie, gdy PPF przejmował udziały w czeskim banku MONETA Money Bank i proponował połączenie go ze swoim Air Bankiem oraz czeskimi i słowackimi aktywami Home Credit. Należąca do PPF firma Cetin, zajmująca się infrastrukturą telekomunikacyjną, również poinformowała, że rozważa ofertę publiczną i inne opcje.

PPF sfinalizował przejęcie Central European Media Enterprises, grupy stacji telewizyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej, w zeszłym roku.

Kellner unikał uwagi publicznej, ale był znany jako zapalony narciarz. PPF opublikował jego zdjęcie na snowboardzie w jednym ze swoich rocznych raportów.

Policja stanowa Alaski poinformowała w niedzielę, że pięć osób, w tym Kellner, zginęło, a jedna została ranna w katastrofie helikoptera w pobliżu lodowca Knik na północny wschód od Anchorage.

Śmigłowiec przewoził narciarzy, którzy byli na wycieczce backcountry, powiedzieli policjanci.

(1$ = 0,8490 euro)

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: