NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Izraelczycy wnieśli pozew w związku z naruszeniem Kodeksu Norymberskiego, za stosowanie przymusu szczepień cowid!!
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Czy widzisz analogię ??
Szokujący nekrolog Krawczyka!!  Zareagował członek Zarządu EMA.
Wybuch wulkanu. Ewakuują tylko osoby zaszczepione na COVID-19 [VIDEO]-
WYBIERAMY LOGO DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Budezonid wziewny lek na astmę w wczesnym leczeniu COVID-19 – kto ukrywa te informację w Polsce?

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote

 

Budezonid wziewny lek na astmę w wczesnym leczeniu COVID-19 – kto ukrywa te informację w Polsce ?

Komentarz od redakcji  serwisu  covid-19-nieznane-fakty.pl

 W Polsce lek ten posiada jedną z najmocniejszych rekomendacji jako lek leczący Covid-19 !
Jest to lek powszechnie dostępny dosłownie w każdej Aptece i tani i  pewnie znasz kogoś z astmą .

Mianowicie „rada naukowa” przy Premierze Morawieckim w swoich zaleceniach z 2 lutego 2021 nie zaleca jego stosowania !

A ponieważ ten organ (Stanowisko konsultantów krajowych przy Pemierze RP z dnia 01.02.2021)  ten nie zaleca nic, co mogło by leczyć pacjentów z zakażeniem Covid-19,

oznacza to, że „rada naukowa” posiada pewność co do pozytywnych skutków leczniczych stosowania tego leku !

Czemu organy te nie zalecają leków leczących Covid-19 ? 

  To proste – Pandemia skończyła by się w 2 tygodnie i gigantyczne pieniądze jaki ciągną z tej sytuacji lekarze i politycy by przepadły !

Budezonid zmniejsza potrzebę hospitalizacji u pacjentów z COVID-19

Niemiecka gazeta Ärzteblatt.de opublikowala 11.2.2021 nastepujaca informacje : 

„SARS-CoV-2: inhalator na astmę z budesonidem zapobiega ciężkim przebiegom choroby”

Oxford – Podawanie dwa razy dziennie budezonidu w postaci inhalacji z dostępnego na rynku aerozolu do leczenia astmy skróciło czas trwania łagodnego przebiegu COVID-19 o 1 dzień i zmniejszyło częstość występowania ciężkich przebiegów o 90% w otwartym, randomizowanym badaniu fazy 2. Wyniki badań zostały opublikowane w MedRxiv (2021; DOI: 10.1101/2021.02.04.21251134).

Już w pierwszych badaniach kohortowych z Chin zauważono, że u chorych na astmę rzadko dochodziło do rozwoju ciężkiej postaci COVID-19 po zakażeniu SARS-CoV-2. Czy to dlatego, że większość astmatyków używa teraz sprayów z wziewnymi sterydami? Badania laboratoryjne wykazały, że glikokortykoidy hamują replikację wirusa SARS-CoV-2 w nabłonku dróg oddechowych.

Badanie nad odzyskaniem zdrowia wykazało, że sterydy mogą korzystnie wpływać na przebieg choroby. W badaniu fazy 3 COVID-19 pacjenci leczeni małymi dawkami deksametazonu częściej przeżywali. Od tego czasu sterydy stały się standardem w leczeniu ciężkich postaci choroby.

W ostatnich miesiącach zespół pod kierownictwem Mony Bafadhel z Uniwersytetu w Oxfordzie badał, czy stosowanie dwa razy dziennie dostępnego na rynku aerozolu na astmę może również korzystnie wpłynąć na przebieg łagodnego SARS-CoV-2 w badaniu „STerOids in COVID-19” lub STOIC. W badaniu wzięło udział 146 pacjentów, u których objawy występowały średnio od 3 dni (według kryterium włączenia maksymalnie od 7 dni).

Objawy były na ogół łagodne. Pacjenci najczęściej skarżyli się na kaszel, gorączkę, ból głowy, zmęczenie, a także utratę węchu i smaku. Żaden z uczestników nie był jednak tak ciężko chory, aby konieczna była hospitalizacja.

Pacjentów randomizowano do 2 grup. Jedna grupa została poproszona o stosowanie inhalatora do leczenia astmy 2 razy dziennie (dawka każdego inhalatora 800 µg budezonidu). Druga grupa otrzymała zwykłą opiekę bez sprayu na astmę. Badanie nie było zatem kontrolowane placebo, co ogranicza jego znaczenie.

Pierwotnym punktem końcowym badania „proof of principle” była wizyta w izbie przyjęć kliniki z następującym po niej leczeniem szpitalnym. Jak donosi teraz Bafadhel, było to konieczne tylko u 1 pacjenta w grupie otrzymującej budezonid w porównaniu z 10 pacjentami w grupie kontrolnej. Daje to zmniejszenie o prawie 90% w analizie per-protokół („różnica w proporcjach” 0,131; 95% przedział ufności 0,043 do 0,218). Wskaźnik Number Needed to Treat wyniósł 7,63, co wskazuje na istotną klinicznie korzyść.

Korzyści były również widoczne w drugorzędowych punktach końcowych. Czas trwania gorączki uległ skróceniu z 7,7 do 2,1% w ciągu pierwszych 14 dni. Odsetek pacjentów, u których gorączka utrzymywała się przez dzień lub dłużej zmniejszył się z 23 do 11%. Odsetek dni z saturacją tlenem poniżej 94% zmniejszył się z 22 do 19%. Czas powrotu do zdrowia został skrócony z mediany 8 do 7 dni. Po 14 dniach, 82 vs 72% powróciło do zdrowia po przebytej chorobie.

Ze względu na małą liczbę uczestników i brak zaślepienia, jest mało prawdopodobne, aby leczenie to można było obecnie uznać za oparte na dowodach. Następnym krokiem może być przeprowadzenie randomizowanego badania na dużą skalę z podwójnie ślepą próbą. © rme/aerzteblatt.de

 

Przetłumaczono z http://www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

 

10.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: