NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7314 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Apel Putina do obywateli UE...
Wyszczepią dzieci na Covid? Wiceminister Kraska mówi o grupie wiekowej 10-15 lat..
Polska wstrzymała oddech. Jest NAGRANIE momentu eksplozji w Smoleńsku!
Bójka w Kaufland. Kobieta dostała w twarz za zwrócenie uwagi na brak maseczki?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Banki z Wall Street pozbywają się akcji o wartości 19 miliardów dolarów w „bezprecedensowym” block trade selloff

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Goldman Sachs i Morgan Stanley podobno sprzedały akcje chińskich spółek technologicznych i amerykańskich spółek medialnych o wartości 19 miliardów dolarów. Inwestorzy zastanawiają się teraz, co spowodowało ten niezwykle masywny ruch i czy będzie on kontynuowany w przyszłym tygodniu.
Sam Goldman Sachs zlikwidował w piątek akcje o wartości 10,5 mld dolarów w transakcjach pakietowych, podał Bloomberg powołując się na maila banku inwestycyjnego do klientów. Pierwsza partia, która obejmowała akcje Baidu, Tencent Music Entertainment Group i Vipshop Holdings o wartości 6,6 mld dolarów, została sprzedana przed otwarciem rynku w piątek. Później tego samego dnia bank podobno zarządzał sprzedażą wartych 3,9 mld dolarów akcji amerykańskich konglomeratów medialnych ViacomCBS i Discovery, a także kilku innych firm, takich jak Farfetch, iQiyi i GSX Techedu.

Innym amerykańskim bankiem inwestycyjnym zaangażowanym w transakcje pakietowe, które, jak się uważa, w ciągu jednego dnia obniżyły wycenę firm o 35 mld dolarów, był Morgan Stanley. Ten bank inwestycyjny zaoferował w piątek dwie partie akcji o wartości 4 mld dolarów każda, jak podaje Financial Times.

Choć transakcje pakietowe, w których sprzedający szukają kupców na duże ilości papierów wartościowych po cenie negocjowanej czasem prywatnie pomiędzy dwoma stronami, są czymś powszechnym, skala piątkowych ruchów wzbudzała zdziwienie.

„Nigdy nie widziałem czegoś o takiej skali w mojej 25-letniej karierze”, powiedział Bloombergowi zarządzający portfelem w szwajcarskim Bellevue Asset Management AG, Michel Keusch.

Inny zarządzający portfelem, Frederik Hildner, który pracuje w niemieckiej firmie Salm-Salm & Partner GmbH, powiedział, że sprzedaż była „bezprecedensowa”.

Starszy wiceprezes w Wealthspire Advisors, Oliver Pursche, nazwał ten ruch „wysoce niezwykłym”, dodając, że uczestnicy rynku zastanawiają się teraz, czy kolejna fala transakcji blokowych może trafić na rynek w poniedziałek i wtorek, powodując dzikie wahania cen dotkniętych akcji.

Inną kwestią jest niejasna natura tych transakcji. Goldman Sachs tłumaczył sprzedaż „wymuszonym delewarowaniem”, napisał Financial Times powołując się na osoby znające sprawę. Gazeta stwierdziła również, że ruch ten może wskazywać, że duży fundusz hedgingowy lub biuro rodzinne boryka się z poważnymi problemami.

Tymczasem CNBC podało, że presja na sprzedaż niektórych amerykańskich mediów i chińskich akcji była związana z przymusową likwidacją pozycji posiadanych przez rodzinne biuro inwestycyjne Archegos Capital Management. Brak szczegółów na temat tego ruchu sprawia, że sytuacja jest niepokojąca, powiedział Pursche, ponieważ inwestorzy nie wiedzą „czy była to likwidacja tylko jednego funduszu, czy więcej niż jednego funduszu, czy też była to likwidacja funduszu na początku i jaki był jej powód.”

rt.com

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: