NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7320 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
NIEMCY: TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY POZWOLIŁ NA RATYFIKACJĘ FUNDUSZU ODBUDOWY UE
CZY COVID TO OSZUSTWO I NARZĘDZIE ZBRODNIARZY ? MATERIAŁ NADESŁANY PRZEZ CZYTELNIKA
Pilne!!! Znamy Plan ewakuacji Rządu RP na wypadek wojny z Rosją!!!
Przeczytaj!! Po co im spis powszechny ??
Tłum żydów tańczy na lotnisku Chopina. Gdzie jest epidemia?
Morawiecki OSZALAŁ! Rząd uderzy w Polaków
EGIPT - 04.04.2021 - WIELKI NEOPOGAŃSKI RYTUAŁ - UROCZYSTE WPROWADZENIE DO KAIRU 22 MUMII FARAONÓW - VIDEO - CZY WŁAŚNIE UAKTYWNIONO LEGENDARNĄ KLĄTWĘ ??
Iran „świętuje” potężną eksplozję w fabryce rakiet w Izraelu - wideo
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Andrzej Duda znika z podpowiedzi w Google. „Regulamin i standardowe procedury”

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

 

Drętwy suchar

Od kilku dni w systemie podpowiedzi wyszukiwarki Google nie jest widoczna kontrowersyjna fraza, którą posłużył się pisarz Jakub Żulczyk na określenie prezydenta RP Andrzeja Dudy. Google wyjaśnia, że hasło było niezgodne z regulaminem działania mechanizmu autouzupełniania, a jego usunięcie jest wynikiem funkcjonowania automatycznego monitoringu. Podobnego zdania są eksperci. – Usunięcie podpowiedzi było dobrym krokiem i nie wyobrażam sobie, aby w poważnym kraju imię i nazwisko urzędującego prezydenta było automatycznie łączone z obraźliwym słowem w podpowiedziach Google – ocenia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Krzysztof Czapnik, interactive director w GreenParrot.

O sprawie kontrowersyjnej oceny prezydenta RP Andrzeja Dudy zrobiło się głośno w drugiej połowie marca 2020 r. Pojawiła się wówczas informacja o tym, że do Sądu Okręgowego w Warszawie trafił akt oskarżenia w sprawie znieważenia prezydenta w jednym z serwisów społecznościowych. Oskarżenie dotyczy pisarza i scenarzysty Jakuba Żulczyka.

Chodzi o komentarz z listopada 2020 r. do wpisu Andrzeja Dudy po wyborach prezydenckich w USA, w którym prezydent Polski gratulował Joe Bidenowi nie zwycięstwa, ale jedynie udanej kampanii wyborczej.

W komentarzu do tego wpisu Jakub Żulczyk użył wobec Andrzeja Dudy określenia, które stało się podstawą działań prokuratury. Kontrowersyjny wpis kończył się tak: „Wszystko co następuje od dzisiaj – doliczenie reszty głosów, głosowania elektorskie – to czysta formalność. Joe Biden jest 46 prezydentem USA. Andrzej Duda jest debilem.”

 Dziurawe podpowiedzi

Po pojawieniu się informacji o oskarżeniu Jakuba Żulczyka w internecie i mediach rozpętała się dyskusja na temat tego czy pisarz miał prawo do użycia kontrowersyjnego określenia Andrzeja Dudy i jakie są w tym kontekście granice wolności słowa. Sprawa stała się głośna nie tylko w Polsce, informowały o niej także media na świecie.

Na spory wokół określenia użytego przez Żulczyka zareagował algorytm wyszukiwarki Google, a konkretnie jej system autouzupełniania haseł. Przez kilka dni po wpisaniu na platformie frazy „Andrzej Duda” na szczycie listy automatycznych podpowiedzi pojawiało się nazwisko prezydenta wraz z określeniem uchodzącym za obraźliwe.

Niedługo później sytuacja uległa zmianie, bowiem podpowiedź związana z budzącym dyskusje określeniem prezydenta zniknęła z listy haseł generowanych przez system. Poza oficjalnym profilem Andrzeja Dudy w sieci na czele spisu pozostały treści dotyczące memów oraz niektórych cech prezydenta.

Brak zgłoszenia, zadziałał algorytm

Po zniknięciu kontrowersyjnej frazy z podpowiedzi Google pojawiły się przypuszczenia, że została ona albo usunięta przez właściciela wyszukiwarki na zasadzie „dmuchania na zimne”, albo w wyniku zgłoszenia np. przez kancelarię prezydenta.

Okazuje się jednak, że w tym wypadku miał zadziałać stosowany przez Google automatyczny monitoring oraz regulamin wyszukiwarki dotyczący systemu podpowiedzi. W rozmowie z Wirtualnemedia.pl wyjaśnia to Krzysztof Czapnik, interactive director w GreenParrot. – Podpowiedzi w Google to narzędzia bardzo przydatne podczas codziennego korzystania z wyszukiwarki – przyznaje Czapnik. – Mają one na celu maksymalnie szybkie doprowadzenie użytkownika do poszukiwanych przez niego treści.

Jak zaznacza nasz rozmówca na stronach Google związanych z podpowiedziami znaleźć można definicję: „Gdy rozpoczynasz wyszukiwanie w Google, możesz szybko znaleźć informacje, patrząc na podpowiedzi wyszukiwarki. Są to potencjalne wyszukiwane hasła związane z zapytaniami wpisywanymi przez Ciebie i innych użytkowników.”

  • Ostatnie wydarzenia ze ściganiem pisarza Jakuba Żulczyka przez prokuraturę za znieważenie prezydenta sprawiło, że w podpowiedziach znalazły się dwie kontrowersyjne opcje – przypomina Czapnik. – Po wpisaniu „Duda” algorytm podpowiadał frazę „Duda jest debilem”, z kolei po wpisaniu „Andrzej Duda” algorytm podpowiadał frazę „Andrzej Duda debil”. Analizując Google Trends dla obu tych fraz zauważyć można, że zyskały one bardzo szybko na popularności, co było powodem ich pojawienia się w podpowiedziach.

Czy usunięcie obu fraz jest zaskoczeniem? Według eksperta z GreenParrot na pewno nie. – Nie wiemy jednak czy w tym konkretnym przypadku zadziałał algorytm czy też Google usunęło podpowiedzi ręcznie – zaznacza Czapnik. – Algorytm mógł usunąć podpowiedzi ze względu na dwa punkty, które możemy odnaleźć w dokumentach Google mówiących o podpowiedziach.

Nasz rozmówca powołuje się na instrukcje i wyjaśnienia udostępniane przez Google w dziale Pomocy:

„Jeśli podpowiedzi się nie pojawiają, algorytm mógł wykryć, że: (…) Z nazwą powiązane zostało słowo potencjalnie uznawane za obraźliwe lub wrażliwe i zastosowano automatyczną regułę.”

„Obraźliwe hasła i prywatne dane związane z konkretnymi osobami: Nie zezwalamy na podpowiedzi, które wiążą potencjalnie obraźliwe lub kontrowersyjne hasła z konkretnymi osobami.”

  • Ręcznie wyszukiwarka Google mogła zostać zmuszona do usunięcia podpowiedzi przez zgłoszenie żądania usunięcia treści zaznaczonych w odpowiednim formularzu – przyznaje Czapnik. – Sytuacja z ostatnich dni pokazuje, że algorytmy Google w dalszym ciągu wymagają zmian, aby uniknąć takich sytuacji w przyszłości. Obiektywnie rzecz biorąc usunięcie tych podpowiedzi było dobrym krokiem i nie wyobrażam sobie, aby w jakimkolwiek poważnym kraju imię i nazwisko urzędującego prezydenta było automatycznie łączone z obraźliwym słowem w podpowiedziach Google. Sytuacja ta przypomina analogiczną sprzed kilkunastu lat, kiedy po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „kłamca” pierwszą pozycją w wynikach była strona poświęcona Donaldowi Tuskowi w polskiej wersji Wikipedii – przypomina ekspert.

Nieoficjalnie Wirtualnemedia.pl dowiedziały się, że w sprawie kontrowersyjnych podpowiedzi Google nie otrzymał żadnej prośby o ich usunięcie. Firma odesłała nas do stosownych zapisów w regulaminie, na które już wcześnie powoływał się Czapnik.

Okazuje się, że kwestia obecności budzących wątpliwości podpowiedzi związanych z Andrzejem Dudą nie jest odosobniona. Eksperci segmentu SEO i SEM nieoficjalnie przyznają, że z systemu autouzupełniania w wyszukiwarce nie tak znowu rzadko znikają niektóre hasła. Jednym z najbardziej obrazowych przykładów może być fakt, że po wpisaniu w wyszukiwarkę słowa „Żydzi” na liście podpowiedzi nie pojawia się żaden wynik.

https://www.wirtualnemedia.pl/

źródło zdjęcia  https://youtu.be/ythLCgjmFVs?t=128

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Live streaming - KLIKNIJ >>>>>>>
 

WSPARCIE FINANSOWE  DLA STOWARZYSZENIA "RUCH PRZYWRÓCENIA PRAWORZĄDNOŚCI "

AKTUALNIE PRACE ORGANIZACYJNE TRWAJĄ - DO CZASU ZAREJESTROWANIA STOWARZYSZENIA I ZAŁOŻENIA KONTA BANKOWEGO DOBROWOLNE WSPARCIE PROSIMY PRZESYŁAĆ NA DANE NIŻEJ PODANE ( KLIKNIJ) Z DOPISKIEM W TYTULE PRZELEWU - DAROWIZNA - D.R.P.P (inaczej opisane przelewy nie dotrą)

Holler Box
%d bloggers like this: