NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7294 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Musimy trzymać się z dala od ludzi, którzy zostali zaszczepieni? Wyślijcie więc Państwo proszę ten artykuł do lekarzy i dziennikarzy, do przyjaciół i krewnych!! Udostępniajcie!!
Dzicz w mundurach !! Zwyrodnialcy Kamińskiego...
Jan Taratajcio i Grzegorz - ofiara choroby Morgellona - prowadził Marek Podlecki ( Video +18 SZOK!)
Spis powszechny 2021: Obowiązkowy ? - KTO NIE MUSI BRAĆ UDZIAŁU - SPRAWDŹ
Wstrząs: Siedem osób zmarło na koronę pomimo podwójnego szczepienia
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Marines AFU zdezerterowali z armii po zauważeniu koncentracji wojsk rosyjskich na granicy
NADESŁANE PRZEZ CZYTELNIKA - DARIUSZ KWIECIEŃ HISTORIA ZARAZY KOŁEM SIE TOCZY CZYLI ZAMORDYZM COVIDOWY NIC NOWEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
Kategorie
TRANSLATOR CAŁEJ STRONY NA DOWOLNY JĘZYK

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Amazon chce zdobyć większy udział w indyjskim rynku dostaw żywności wartym 4,3 mld dolarów

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Sektor, który jest obecnie zdominowany przez Zomato i Swiggy, oferuje ogromny potencjał wzrostu, biorąc pod uwagę samą wielkość indyjskiego rynku.

Amazon, which is investing billions of dollars in its e-commerce business in India, started food delivery last year. Chip Somodevilla / AFP

Konkurencja w indyjskim sektorze dostaw jedzenia online zaostrza się, a lider rynku, firma Zomato, planuje w tym roku wejście na giełdę, podczas gdy Amazon dąży do rozwoju swojej młodej usługi dostaw restauracyjnych w kraju, aby zdobyć większy kawałek tortu.

Sektor jest obecnie zdominowany przez Zomato, wspierane przez Jack Ma’s Ant Group przedsięwzięcie, które zostało uruchomione w Delhi w 2008 roku. Kolejnym ważnym graczem jest Swiggy z siedzibą w Bangalore, którego inwestorem jest Prosus Ventures.

„Wejście Amazona może mieć ogromny wpływ na tę branżę” – mówi Nitin Shahi, dyrektor wykonawczy Findoc Financial Services.

Stawką jest większy udział w szybko rozwijającym się rynku spożywczym, napędzanym przez rosnące posiadanie smartfonów, korzystanie z Internetu i powiększającą się klasę średnią.

Wielkość indyjskiego rynku dostaw jedzenia online osiągnęła w zeszłym roku wartość 4,35 mld dolarów. Przewiduje się, że w ciągu najbliższych pięciu lat odnotuje on złożony roczny wskaźnik wzrostu na poziomie 30,11 procent, według firmy badawczej Imarc Group.

„Zamawianie jedzenia online staje się dla ludzi niezwykle wygodne” – mówi Siddhant Bhargava, współzałożyciel Food Darzee, usługi dostarczania zdrowych posiłków w Indiach. „To świetny czas, aby być na tym rynku. Indie są niezwykle duże. Myślę, że przez następne trzy do czterech lat jest miejsce dla każdego, aby rozwijać się w tej branży”.

Sektor dostaw żywności otrzymał dodatkowy impuls po pandemii, w wyniku której Indie weszły w jedną z najsurowszych blokad na świecie.

Pomimo złagodzenia ograniczeń związanych z pandemią, ludzie unikają stołowania się poza domem i wolą zamawiać jedzenie online, ponieważ przypadki Covid-19 nadal rosną w kraju.

Istnieje wiele opcji dostawy żywności online, z których mogą wybierać.

Amazon, który inwestuje miliardy dolarów w swój biznes e-commerce w Indiach, dołączył do tego grona w zeszłym roku. W maju uruchomił usługę dostarczania żywności o nazwie Amazon Food w części Bangalore, centrum technologicznego kraju.

W tym miesiącu Amazon rozszerzył swoją usługę na 62 kody pocztowe w całym mieście, z ponad 2500 restauracji i kuchni w chmurze podpisując się na swojej platformie. To stopniowo zwiększa swoją obecność i eksperci twierdzą, że globalna firma technologiczna testuje wody, aby zobaczyć, czy sektor dostaw żywności w Indiach jest wart inwestycji. Amazon zakończył się zamknięciem swojej usługi dostarczania restauracji w USA w 2019 roku po czterech latach działalności z powodu ograniczonego sukcesu.

Amazon ma głębokie kieszenie i może zakłócić indyjski biznes dostarczania żywności, mówią analitycy.

Aby uzyskać przyczółek, firma pobiera opłatę za dostawę, która jest o połowę niższa od rywali, podczas gdy jej klienci Prime nie są w ogóle obciążani opłatą za dostawę.

Ruch ten może wpłynąć na jego konkurentów Zomato i Swiggy, które są zarówno spalanie gotówki, aby utrzymać swój udział w rynku.

„Zarówno Swiggy i Zomato są obecnie w straty i z wejściem Amazon, ich [plany], aby być w zyski będzie hit”, mówi pan Shahi. „Przy ostrej konkurencji, rynek będzie się bardziej konsolidował w nadchodzących latach”.

Sektor dostaw żywności w Indiach znajduje się na wczesnym etapie wzrostu, a firmy muszą spalać gotówkę, aby przyciągnąć klientów i zbudować lojalną bazę klientów.

Chociaż rentowność wciąż jest odległa, spalanie gotówki właśnie teraz jest warte ryzyka w kraju o tak ogromnej populacji i ogromnej przestrzeni do wzrostu. Potencjalne zyski są znaczące, mówią analitycy.

„Utrata pieniędzy na poziomie dochodu netto jest do zaakceptowania w krótkim okresie dla start-upu tak długo, jak długo zyskuje on użytkowników i trakcję” – mówi Utkarsh Sinha, dyrektor zarządzający Bexley Advisors, firmy doradczej z siedzibą w Bombaju. „Duża [istniejąca] baza klientów Amazon dobrze pozycjonuje ją, aby mieć niższe koszty pozyskiwania klientów … co [z pewnością] … przełoży się na poziom dochodów netto”.
.

Amazon już wstrząsnął przestrzenią e-commerce w Indiach, gdzie walczy z należącym do Walmartu Flipkartem i Reliance Industries Mukesha Ambaniego o dominację.

„Klienci ufają firmie Amazon w zakresie wszystkich swoich unikalnych potrzeb zakupowych w różnych kategoriach” – mówi Sameer Khetarpal, dyrektor ds. zarządzania kategoriami, Amazon India. „Wraz z ekspansją Amazon Food w Bengaluru (Bangalore), kontynuujemy nasze starania, aby zaoferować niezrównaną wygodę i wartość”.

Jako że Amazon dodaje nowy pion biznesowy w Indiach, pan Sinha mówi, że Amazon „ma do dyspozycji niezrównaną skalę, która daje mu swobodę tracenia pieniędzy na poziomie usług, które z nawiązką nadrobi z polecenia na portfelu konsumenta”.

Aby odeprzeć konkurencję ze strony Swiggy, a teraz Amazon, Zomato został budowania skrzyni wojennej przed jej pierwotnej oferty publicznej, z procesu do notowań na indyjskiej giełdzie oczekuje się rozpocząć już w przyszłym miesiącu. W grudniu Zomato zebrało 660 milionów dolarów w rundzie finansowania od inwestorów, w tym Tiger Global i Fidelity.

Działania Zomato w zakresie pozyskiwania funduszy zostały już opóźnione przez pandemię, ale mimo to start-up zdołał zebrać 250 mln dolarów w zeszłym miesiącu. Dzięki temu wycena firmy wzrosła do 5,4 mld dolarów, jak wynika z notowań giełdowych Info Edge, która posiada 18,4 proc. udziałów w Zomato.

W branży doszło już do pewnej konsolidacji. W zeszłym roku Zomato nabyło Uber Eats w Indiach w ramach transakcji all-stock, co dało Uberowi 9,9 proc. udziałów w Zomato.

IPO indyjskiego start-upu będzie miało kluczowe znaczenie w obliczu rosnącej konkurencji. Firma może szukać możliwości pozyskania 650 mln dolarów i może zakończyć notowania do września, według Bloomberga.

„Konkurowanie z Amazonem będzie trudne dla każdego konkurenta i do tego celu potrzebne będą wpływy z IPO” – mówi Shahi.

Rzecznik Zomato powiedział, że firma jest „w okresie ciszy” i odmówił komentarza na temat potencjalnego wejścia na giełdę.

Restauracje w Indiach, które są zapisane na platformach, jednak są zadowoleni z większej konkurencji w branży dostaw żywności, które mogą potencjalnie pomóc im zwiększyć swoje dochody.

Chai Point, główna sieć kawiarni w Indiach, ma już swoje oddziały w Bangalore na platformie Amazon Food.

Obecność Amazona w tej przestrzeni „zdecydowanie przyniesie nam korzyści”, mówi Amuleek Singh Bijral, dyrektor naczelny i współzałożyciel Chai Point.

„Dostawa online była szczególnie ważna podczas pandemii, kiedy to stała się 45 do 50 procent całkowitych przychodów sklepów”.

Vineet Manocha, starszy wiceprezes ds. kulinarnych w Lite Bite Foods, która ma w swoim portfolio ponad 30 marek restauracyjnych, w tym Punjab Grill, mówi, że „więcej graczy z pewnością doprowadzi do ogólnego wzrostu rynku”.

Firma związała się z wszystkich głównych indyjskich firm dostawczych online, w tym Amazon Food.

Ale, podobnie jak wiele innych restauracji, są zaniepokojeni opłatami.

„Opłaty za umieszczenie na liście lub prowizje rynkowe są obecnie niezwykle wysokie, które wymagają regulacji lub przeróbki” – mówi pan Manocha. „Operator wydaje również na opłaty za dostawę i widoczność na platformie”.

W rezultacie Lite Bite Foods opracowuje własną aplikację do dostarczania żywności, o nazwie „Foogo”, mówi.

„Dostawa żywności zdecydowanie będzie odgrywać ogromną rolę w przyszłości restauracji i są to ekscytujące czasy dla tych, którzy chcą zbadać ten segment”, mówi pan Manocha.

W Indiach średni wydatek na dostawę wynosi około 4 dolarów, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych jest to 33 dolary, jak wynika z badań przeprowadzonych przez RedSeer Consulting.

Firmy starają się sprostać temu wyzwaniu.

W czasie pandemii „zarówno Swiggy, jak i Zomato skorzystały z okazji, aby skupić się na poprawie wskaźników rentowności, pobierając wyższe opłaty za dostawę od konsumentów, ograniczając rabaty i wydatki marketingowe oraz oszczędzając na innych kosztach operacyjnych” – wynika z badań przeprowadzonych przez mającą siedzibę w Bombaju firmę bankowości inwestycyjnej JM Financial.

Plany Amazona, aby odgryźć się od rynku, mogą jednak zniweczyć te wysiłki.

„Podczas gdy żaden z liderów rynku nie odda Amazonowi pola bez walki, będzie on poważnym pretendentem do zajęcia najwyższego miejsca na podium” – mówi Sinha.

http://www.thenationalnews.com/

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ KLIKAJĄC W PONIŻSZY ZNAK „X”

W CELU ZAŁOŻENIA KONTA , ZALOGOWANIA SIĘ I URUCHOMIENIA DOSTĘPU PREMIUM

„X”

 

CZERWONE
Holler Box
%d bloggers like this: